PDA

Zobacz pełną wersję : Stylista


Molly_Grue
10.06.2010, 15:10
Doszłam do wniosku, że warto założyć wątek na temat konkretnej kariery.Mój sim obecnie jest stylistą.Czy podoba się wam ten zawód?

Mnie osobiście tak, zwłaszcza, ze zdobywając kolejne stopnie odblokowuje się nowe fryzury i stroje :)

Searle
11.06.2010, 17:59
Mnie osobiście tak, zwłaszcza, ze zdobywając kolejne stopnie odblokowuje się nowe fryzury i stroje :)

O, tego nie wiedziałam. Mam w rodzinie stylistkę, ale trudno mi zapanować nad czterema simami, którzy pracują w różanych profesjach. Ale dobrze wiedzieć, skupię się teraz nieco na tej dziedzinie.

dirty_job
11.06.2010, 19:07
wow. ja też chcę karierę! ^^
u koleżanki grałam i ta praca mi się podobała, ale tatułażystkę wziełam <głupek!>
warto wiedzieć o tych fryzurach i ciuchach.

Arkia
12.06.2010, 15:17
Ja mam simkę stylistkę na 9 poziomie i szczerze - trochę mnie już denerwuje. Przede wszystkim dlatego, że... Nie mogłam wziąć tatuażystki. Nie było żadnego wyboru, a jak klikałam w salonie na to krzesło do tatuażu to było tylko "Zrób sobie tatuaż" i cena, oraz "Usuń wszystkie tatuaże". No i wkurza mnie też to, że simy NPC (sterowane przez kompa i będące od początku w mieście) mają tak specjalnie dobrane i wykolorowane ciuchy, a my je mamy zmieniać. I to mi psuje przyjemność - chyba, że mam im tylko fryzurę zmienić, to zmieniam na jak najbardziej podobną do poprzedniej. No, ale jak ma się ekologiczną modnisię uwielbiającą przyrodę, która chce zostać Fenomenem Mody...?

Aniołeczek14
12.06.2010, 19:15
Ja grałam stylistką. Zawsze portfolio źle mi wychodziło xD

Molly_Grue
13.06.2010, 09:48
Od kiedy kupiłam w komisie aparat mam już ładne portfolio :)

Hefalump
13.06.2010, 13:14
Ja gralen stylista no i coz... Ile mozna przebierac Simów?
Mialem 10 poziom i 48% portfolio i co? I NUDA
Myslalem ze Maxis sie postara ale coz...
Czekamy na SIMSY 8

EDIT

The Sims 8?

No a jak? Już widzę jak MAXIS się stara.Co dwa tygodnie dodatek za 50 zł a w nim 2 ubranka dwie szafeczki i 5 interakcji.BA

Serakel
14.06.2010, 23:09
Wracając do tematu to ja aktualnie mam simek stylistę i powiem szczerze że nawet fajnie jest ich przebierać ale czasem mi się nie chce i po jakimś czasie robi się to nudne. Aktualnie jest na 8 poziomie jej mąż jest detektywem a ich synek musi się uczyć i chcę by sprzedawał smakołyki wiec nie nadążam, i te zlecenia przychodzą kilka naraz.

Analisse
15.06.2010, 12:48
10 poziom kariery i tylko 45% portfolio...

Od początku ta profesja wydawała mi się nudna. Grałam już wszystkimi oprócz dokrota, stylista najmniej mi się podoba. Już po paru simowych dniach chciałam zrezygnować, ale chciałam we wszystkich profesjach mieć 10 poziom.
Nigdy więcej stylistą nie zagram.

Arkia
27.06.2010, 19:46
Ja też już mam simką 10 poziom, i 50ileś % portfolio. Jednak zaraz po osiągnięciu pragnienia życiowego zrezygnowałam z tej kariery i zaczęłam robić w edukacji ;) Simka jest już nauczycielką w szkole podstawowej! A, jakby co: moja simka w kilka dni po osiągnięciu szczytu dostała zaproszenie do ratusza na taką jakby mini-imprezę, na której dostanie klucz do miasta. No i poszła tam, ludzie balony wypuszczali, ona tej jakby pani burmistrz się pokłoniła i przywitała, ale potem koniec imprezy, wszyscy się rozeszli, a ona nic nie dostała. Nic! To jest takie symboliczne przyjęcie tylko, czy to jakiś błąd?

Kinkarus
27.06.2010, 20:27
U mnie kiedy szła do ratusza po ten klucz do miasta, to ludzie wrzeszczeli, puszczali balony itp. Simka jednak dostała klucz do miasta :) Taki w szkatułce (chyba). A co do profesji stylisty... szybko się nudzi.

Chloé
29.06.2010, 18:00
A jest jakiś kod który dawałby dostęp do tych zablokowanych fryzur i ubrań również u innych simów nie pracujących w tym zawodzie?

A klucz dostaje się przecież po osiągnięciu szczytu kariery w każdej profesji, nie tylko stylisty.

Serakel
29.06.2010, 19:21
Ja byłam stylista i tez po jakimś czasie mi się to znudziło, miałam 8 lub 9 poz., a dopiero ok.35% portfolio.

A klucz i ta "impreza"(co według mnie jest ceremonialnym wręczeniu klucza przez burmistrza) to jest po 10 poz. każdego zawodu(ale chyba tylko tych z kariery, bo ja tak miałam), bo jako strażak gdy miałam 10 poz. też było coś takiego, balony tez były, a klucz miałam w wyposażeniu sima lub w wyposażeniu rodziny, i teraz ten klucz w gablotce dumnie stoi na stole;) hihi

Kamis
29.06.2010, 22:08
U mnie też detektywem ^^
A klucz jest w wyposażeniu sima.

Arkia
03.07.2010, 18:58
Ej, wy mówicie o kluczu, o tatuażyście, a ja oni nie miałam żadnej opcji wyboru tatuażysty, ani klucza nie dostałam po tej imprezie! Czy ktoś mi to może wyjaśnić? Jakby co, klucz się dostaję nawet po osiągnięciu szczytu samozatrudnienia - simka wynalazczyni mojej siostry dostała ten klucz.

Charionette
04.07.2010, 09:52
Tatuażystą nie da się zostać, a co do klucza też go kiedyś po "imprezie" nie dostałam, może to błąd gry?

Łezka
04.07.2010, 17:01
Hmm... Nie zdziwiłbym się, gdyby to był błąd gry, ponieważ mój przyjaciel zakupił dodatek i nie ma w ogóle Twinbrook. O.o Ja jeszcze nie miałem sytuacji "z kluczem", ale jeśli taka nastąpi to czy będzie błąd, czy nie to i tak napiszę. :)

lithium
07.07.2010, 00:33
mnie tam sie stylista podobal, jedyne co mnie wkurzalo, to to, ze glownie musialam stylizowac facetow a to zadna frajda;p