PDA

Zobacz pełną wersję : Maly poradnik jak rozkręcic biznes


zurawa123
18.06.2010, 18:06
Witam,
Grałem sporo w sims 2 ale po pewnym czasie mi się znudziło wiec kupiłem własny biznes starą rodziną w jeden dzień zarobiłem sporo sporo kasy i zrobiłem piękny dom po zakupie próbowałem rozkręciac interes ale mi nie wychodziło wiec postawiłem bramki i i zwiedzianie mojego domu się strasznie podoba kasy mam teraz jak lodu i nic nie musze robic wiem ,że to nie ambitny biznes ale dzięki niemu można pozdobywac poziomy itp i potem obok naszego domu wybudowac drugi tylko dla gości i mamy święty spokuj za bilet biorę 34 u góry domu mam pozamykane wszytko na dole jestem tylko jak sims nie ma towarzystwa ale zrobic coś do jedzienia(niedługo będzie kuchnia u góry) jak zarobie 100 tysięcy to wybuduje ten drugi dom i będę miał kase na dokładanie do interesów ,które nie przynoszą dochodów.
Dodano 20:42 simsowego dnia zarobiłem 3160 na drugim poziomie sklepu a ,żeby zdobyc gwiazdki te od klientów to wystarczy z nimi chwile pogadac.

Simka18
23.06.2010, 19:36
Fajny sposób na rozkręcenie biznesu. ;) mi sie, jeszcze nigdy tyle zarobić na biznesie nie udało.

aduduius
23.06.2010, 21:33
ja mam 17 firm i przykladowo w salonie samochodowym (tylko drogie modele - w okolicach 20000) bedac 24 godziny zarabiam okolo 100 - 250 tys. simoleanow! Jedynie co to mam mod na zwiekszenie szybkosci decyzji klienta. Uwaga! nie ze kazdy mi sie godzi na kupno, tylko ze decyzje czy kupi czy nie podejmuje w krotkiej chwili - okolo 15 sekund. Jak dla mnie salon taki to najlepszy biznes. W calej swojej historii zarobil na mnie juz ponad 8 mln:)
Wazne by sprzedawac to co jest najdrozsze. Sim nie zwraca uwagi czy cos kosztuje 5 czy 20000. wazne ze albo chce albo nie. majac maxymalne perki z rabatami z hurtowni na produkcie za 5s zarobisz kolo 2, a na takim za 20000 w okolicach 5000 - 7000 tys. za jedno kupno!

Simka18
23.06.2010, 21:37
Ale ja jak, ustawiam wyższe ceny towarów to wtedy nie chcą, kupować i muszę je zmniejszać . Więc już, sama nie wiem ponieważ jak, mam dużo rzeczy do zaoferowania to schodzą ale, te tańsze rzadko kupują droższe.

zurawa123
25.06.2010, 11:12
wystaw jeden obraz taki za 3500 w cenie przeciętnej i jak grasz simsem to wtedy daje sprzedaż olśnij tak dwa razy i git (to olśnij działa prawie zawsze na sima)

Sherlock
26.06.2010, 12:29
Pamiętam, jak kiedyś kupiłem pięć tych rzeźb bez rąk, a potem ustawiłem na 50,000 $ :D Długo czekałem, aż ktoś kupi takie drogie rzeczy, ale potem skusiło się pięciu simów. (Więc za kupienie tych rzeźb dałem 25,000 $, a zyskałem 250,000 $ :P) Czyli wyszło mi na wielką korzyść, bo zarobiłem 225,000 $. A potem sprzedałem sklep za ileś tam tysięcy i miałem ćwierć miliona ^^

Hefalump
06.12.2010, 20:14
Też robiłem zwiedzanie mojej willi.
Był barman,a w niedzielę-dyskoteka z DJ

Wainwright
18.12.2010, 10:10
Spoko poradnik :D

miłośniczka zwierząt
03.04.2013, 12:31
Moja simka która mieszka na przedmieściach w Kwitnących Wzgórzach ma już 6 poziom w swoim przedsiębiorstwie domowym sprzedaje kwiaty te z ozdób i te zrobione przez siebie. I towar sprzedaje się, jak świeże bułeczki na dodatek dostała 2 pochlebne oceny i nagrodę. A druga rodzinka w Miłowie też ma 6 poziom ale nie idzie im za dobrze a sprzedają zabawki i jeszcze nie dostali ani jednej pochlebnej oceny . Tak, naprawdę to żadnej nie dostali to jakiś błąd?

Liv
03.04.2013, 16:12
W mojej grze tez się tak zdarza - po prostu ten, co pisze recenzje, nie zjawia się ;)
Albo pojawia się po baaaardzo długim czasie :P

Cytryśnia
03.04.2013, 16:21
Ja jak jeszcze miałam WB zrobiłam taką dziewczynę, której sensem życia było prowadzenie sklepu z ozdobami bodajże (to było daaaawno). Od 7 do 19 prowadziła sklep, a w nocy oglądała telewizje :P żyła ciągle na maxmotivesie, bo w sklepie zachęcała klientów do kupowania, a przez to traciła mnóstwo energii :| ale za to miała 10 gwiazdek i fortunę :D ciągle rozbudowywałam ten sklep :3 przez to, że ciągle tych klientów namawiała do kupowania miała mnóstwo przyjaciół też, znało ją całe Miłowo :rolleyes: ^^ to był chyba mój jedyny "normalny" biznes, bo jakoś innych nie umiałam prowadzić xD

aaa, i przez cały czas miała jednego, tego samego kasjera <3 był brzydki, ale go lubiłam :3

miłośniczka zwierząt
03.04.2013, 16:29
Ja raz dawnoo temu miałam też domowe przedsiębiorstwo o ile pamietam to były tam ozdoby typu kwiaty i rzeżby do ogrodu jeszcze miała zabawki,roboty i kwiaty które sama tworzyła. Pamiętam że wtedy też jej dobrze szło bo pomagała jej córka nastolatka ;). Raz też prowadziłam Restaurację ale szybko się zniechęciłam. Raz moja simka sobie sklep ze zwierzakamii otworzyła i akcesoriami dla nich to też był udany sklep.

Simka Zabawy
17.04.2013, 16:40
U Dziwaków postawiłam ten biletomat. Zamawiałam ciągle pizze(oczywiście nie płacąc za nią:D) i dokupywałam z czasem atrakcje. Najfajniej było jak urodził mi się ten kosmita, dwaj bracia pracowali, a jeden był w domu i zabawiał gości oraz raz do czasu zajął się dzieckiem. Tylko wnerwiało mnie to, że ciągle ktoś chciał tego malucha brać na ręce:((

Suara
20.12.2013, 08:51
Ja miałam taką jakby dyskotekę bez nocnego życia. Na podłodze te kafelki podświetlane z mody z h&m, wszędzie na ścianach głośniki, jakiś bar, maszyna z sokiem, ciemne kolory no i dwóch moich simów, jak jeden był przy barze, drugi sprzątał i zajmował gości. Po paru dniach simy płacili 250 za wejście, a sama dyskoteka miała nagrodę dla najlepszego z najlepszych :P

Szybki H@
06.10.2014, 14:52
Ja mam 11 lvl sklepu i sprzedaje Meble ;) Dobre zarobki