PDA

Zobacz pełną wersję : Ślub z kupcem z chin


Arothq
19.06.2010, 14:47
Witam, otóż mam taki problem. Pojechałem do chin i postanowiłem zaprzyjaźnić się z paroma simami. Po jakimś czasie pomyślałem, że mógłbym zrobić sobie egzotyczną rodzinę i ożenić się z jakąś chinką. Na cel wybrałem sobie kupca reliktów, wszystko poszło tak jak chciałem, zaprosiłem ją do domu, wziąłem ślub, tylko że nie wiem co zrobić aby się do mnie wprowadziła. Jest to w ogóle możliwe by żona chinka i kupiec mogła się do mnie wprowadzić??

nmin
19.06.2010, 22:00
Możesz użyć kodu testingcheatsenabled true, kliknąć na danym Simie i wybrać "dodaj do aktywnej rodziny". Wtedy Simka będzie w Twojej rodzinie i razem z Tobą wróci do Sanset Valley czy innego otoczenia, w którym grasz.

Nie wiem, pewnie można też będąc w swoim otoczeniu zaprosić Simkę do siebie, a potem zaproponować wprowadzenie się, ale nigdy tego nie robiłam, a z kodem dodaje się Sima do rodziny błyskawicznie, tyle, że nie wnosi on wtedy żadnego majątku.

Arothq
19.06.2010, 22:34
normalnie przy ślubie było menu przeprowadzki i kogo przenieść do aktywnej rodziny, tu w ogóle nic nie było, dodatkowo z obserwacji zauwarzyłem, że owa simka niema domu ;p po prostu niema jej rodziny na mapie a ze sklepu nawet w nocy sie nie rusza w chinach ;p