PDA

Zobacz pełną wersję : 30 Seconds To Mars - The Kill


misterio
19.06.2010, 20:24
Uff. Wreszcie prace nad teledyskiem skończone. :D
Trwało to dość długo, bo pierwsze sceny zaczęłam kręcić parę miesięcy temu :P Ale dobrnęłam do końca xD Efekt nie jest może zadowalający, bo to jest mój pierwszy teledysk, a potem robiłam to już mniej dokładnie, żeby w końcu to skończyć ;]
Według mnie, historia wydaje się dość ciekawa, ale nie wiem, czy zrozumiecie co miałam na myśli tworząc ja..:D
Proszę : http://www.youtube.com/watch?v=3PDwU9m8KCg
Z pracy jestem średnio zadowolona. Najbardziej chyba podoba mi się tylko sama końcówka...
Czekam na szczere oceny. :)
P.S. Przepraszam za grafike. Ale raczej jest to wina YT, bo u mnie na komputerze wygladalo to wyrazniej...

Anique
19.06.2010, 21:35
Teledysk świetny, tak samo, jak piosenka.
Ja tam raczej należę, do grona osób, które nie znają się dobrze na videostory i innych filmach z gry, ale muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.
Jedna uwaga: dziwnie się kończy, tzn. nie samo zakończenie ze sceną z dziewczyną, ale to, że ekran tak nagle gaśnie i nic, koniec.
Cały teledysk jest po prostu ŚWIETNY!

misterio
19.06.2010, 21:38
@up : Dzieki za ocene. Tak, z tym koncem to wiem, bo na samym koncu piosenki jest bardzo cicho i chcialam to wyciac, zeby tego juz nie bylo, ale chyba co mi nie pyklo, bo po nagraniu filmu nadal to bylo... ;P

Searle
20.06.2010, 09:48
Całkiem fajnie. Ładne ujęcia i ruchy kamerą. Montaż bardzo mi się podoba.

Ta trawa przechodzi przez sima, źle to wygląda, jakby się na nią nadział.

No i szkoda, że znowu wampiry (już mi ta tematyka wychodzi bokiem).

Sherlock
20.06.2010, 09:54
Mi się podobało ^^
Ładnie kręcisz ;)

misterio
21.06.2010, 11:47
Dziekuje za opinie. :) Ktos jeszcze sie wypowie? ;)
Troche sie nameczylam, wiec chcialabym zeby ktos jeszce powiedzial na temat mojego teledysku pare slow...

misterio
30.06.2010, 19:17
Halo, ludzie...? Jest tam kto? :D

eS_guy
01.07.2010, 10:22
O jacie, fajnie Ci to wyszło ; p
Podziwiam za umiejętności i pomysły ;)

Charionette
05.07.2010, 22:23
Bardzo fajnie wykonane, podoba mi się :)

SoCute...
31.07.2010, 18:29
Świetny, żadnych niedociągnieć, wszystko starannie zmontowane. Oby tak dalej:)