PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę wrócić z wakacji


Mela
23.06.2010, 17:28
Witam,
moja rodzina pojechała na wakacje i tam sim, którym w normalnym otoczeniu był Listonoszem, pojawił się na liście moich simów. Jednakże nie mogłam mu wydawać poleceń. Sim teraz śpi na stojąco. Ma wydane polecenie JEDZ DO DOMU, nie mogę go skasować. Moja rodzina utknęła w samochodzie, czekając na sima. Nie wiem co dalej robić, chciałabym wrócić już do domu.
pozdrawiam

HrHr
24.06.2010, 11:50
Może nie za bardzo zrozumiałem, ale bardziej zabrałbym się za skasowanie jego spania, a jeśli się nie da to przeczekałbym, aż się obudzi i wejdzie do samochodu, tak jak przy przyjeździe. Polecam poprostu kombinować, może go uśmierć, wnioskując po twoim poprzednim temacie i tak ma czerwone potrzeby. Ewentualnie pogrzeb w kodach, problem nie wydaje się być bardzo poważny.

Mela
26.06.2010, 13:51
Niestety nie mogę skasować jego spania. czekałam (na przyspieszeniu) 6 dni, ani się nie obudził, ani nie umarł. stosowałam niektóre kody i nie da rady :(. Może ktoś może jakiś polecić??

Starlight
26.06.2010, 15:11
wpisz kod
RestSim imiesima i powinno pomoc

Mela
28.06.2010, 17:09
Nie zadziałało :(

Starlight
28.06.2010, 17:43
To jest jeszcze jeden sposób
Sciagnij inSimenator.
Opcja Dostępny tyb budowania i kupowania
wpisz kod MoveObjects On i sprzedaj Sima, automatycznie pojawi się na przodzie parceli ;)
Edit; Tylko nie wiem czy od razu czy po restracie gry.

Vanitas
28.06.2010, 18:21
Lub wpisz kod boolprop controlpets on Teoretycznie działa na sterownie zwierzakami, ale na gości na wakacjach też działa ;). Przejmiesz nad nim kontrolę i powinno cię udać :).

Edit; Tylko nie wiem czy od razu czy po restracie gry.

Po wejściu do otoczenia (z zapisaniem gry) i powrocie na parcelę ;).

Starlight
29.06.2010, 12:49
Po wejściu do otoczenia (z zapisaniem gry) i powrocie na parcelę ;).

wpisujesz kod, sprzedajesz sima, Zapisujesz grę i wychodzisz, włączasz grę, wchodzisz na parcele, cieszysz się sterowaniem simów. - Wyjaśnienie ^^
@down - Przyzwyczajenie, ja tak u siebie robię dla pewnego efektu ;)

Vanitas
29.06.2010, 13:33
Nie, nie trzeba wychodzić z gry tylko wejść do otoczenia (miejsce wakacyjne) i ponownie wczytać parcelę. Nie wprowadzaj w błąd Starlight :}

biznesomaniak
01.07.2010, 11:13
Mam ten sam problem ale nie chcę sprzedawać sima (zaklinował mi się na wakacjach) bo jest moim synem, ale nie mam nad nim kontroli. Poradźcie coś bo mi MoveObjects On nie działa.

Vanitas
01.07.2010, 11:25
@up: move_objects on ._.

a po za tym to:

[wpisz kod boolprop controlpets on Teoretycznie działa na sterownie zwierzakami, ale na gości na wakacjach też działa . Przejmiesz nad nim kontrolę i powinno ci się udać.

Starlight
01.07.2010, 12:14
@up ja od kilku lat (od poczatku Sims 2) wpisuje moveObjects on i mi działa, nie wiem czy tutaj jest róznica
Pamietam move_objects on - Był w Simach 1

Kamis
01.07.2010, 19:22
U mnie za to move_objects on nie działa, dopiero moveobjects on działa xd

Vanitas
02.07.2010, 10:34
mi moveObjects on nie działa :]

caalam
03.07.2010, 15:45
ja wpisuje: moveobjects on i jest wszystko cacy.

inoue
08.07.2010, 15:50
ja wpisuje: moveobjects on i jest wszystko cacy.

u mnie też, ale to taki offtop ;)

biznesomaniak
12.07.2010, 15:46
Ehh nic nie pomaga a ja chyba już zaprzepaściłem sprawę. Zabiłem syna na innej parceli, na wakacjach jest jego duch i dalej nie mogę wyjechać. Chciałem go wskrzesić i tylko znikł jego duch, myślę sobie ok moge jechać a tu dalej nic bo ciągle mój gość siedział w samochodzie.

Mela
15.07.2010, 13:44
U mnie tez nic nie działa. Nie mogę ściągnąć inSIMenatora, czy może ktoś jakąś stronke polecic?