PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria


Wielebny
28.06.2010, 16:26
Na głównej stronie The sims 3 pojawiła się informacja o nowym dodatku.
The Sims 3:szybka jazda.
Posadź Sima za kierownicą i wciśnij gaz do dechy w najnowszym dodatku do The Sims 3!



Zapnij pasy i wybierz się na ekscytującą przejażdżkę! Z przyjemnością informujemy, że trwają prace nad zestawem akcesoriów do gry The Sims 3, zatytułowanym Szybka jazda, który w sklepach i w dystrybucji elektronicznej pojawi się jesienią tego roku.



Szybka jazda jest pierwszym zestawem akcesoriów dedykowanym miłośnikom czterech kółek. Pozwoli on na wybranie jednego z czterech stylów: wyścigowego, filmowo-sensacyjnego, rockabilly i luksusowego. Każdy z nich zaoferuje nowe przedmioty, w tym ubrania, meble i pojazdy. Od teraz każdy Sim będzie mógł wybudować unikalny garaż, w którym będzie trzymał swojego hot roda, samochód wyścigowy czy motocykl. Do personalizacji garażu idealnie nadadzą się puchary, lampy neonowe, zestawy narzędzi i wiele innych niepowtarzalnych rekwizytów. Pozwól swoim Simom urzeczywistnić ich marzenia i zaproponuj im nowy styl życia! Pakiet akcesoriów Szybka jazda pozwoli Ci odkryć w sobie entuzjastę motoryzacji.
http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=5&selYear=2010#-1201862844

Starlight
28.06.2010, 16:34
w końcu coś w tej grze się dzieje! :D
Mam nadzieje, że ten dodatek będzie lepszy od NA.
Przydały by się nowe samochody...
Ale znowu 40zł za 20 obiektów?

Sherlock
28.06.2010, 16:43
E, tam. Dla mnie to kolejne beznadziejne akcesoria :|

Vanitas
28.06.2010, 18:19
Mam nadzieję, że tym razem będzie to coś ciekawego chociaż nie zapowiada się ciekawie, znowu.

Lady88
28.06.2010, 19:16
Ja tam się cieszę na każdy dodatek, który wychodzi do simsów :p taki maniak ze mnie ;D

Łezka
28.06.2010, 22:41
Zapowiada się ciekawie - jak każdy z dodatków, ale jakoś nie porwało mnie kiedy to przeczytałem... Jest sens wpakowywać simoleony w garaż i jego wystrój? No nic zobaczymy...

PoZmrokowiec
29.06.2010, 20:38
Po:
1. Zapowiadają się bardzo drogie.
2. Można by wreszcie pokupować jakieś fajniejsze samochody i ozdobić garaż, bo jak na razie nie było zbyt dużo dodatków do garażu.
3. Już chyba twórcy mieli w planach stworzenie tego dodatku, gdy zrobili w STORE pakiet ,,Marzenie Sportowca'' i była figurka jakiegoś motoru i kasku. Pisało w opisie ,,Już za kilka lat mogą spełnić się Twoje marzenia o paleniu gumy na motorze Simski GZ Typ-2. Do tego czasu niech Cię inspiruje ta wersja w skali 1/10.''

Mogliby zrobić ten motor i kask w dodatku.

Charionette
29.06.2010, 22:17
Hm... Wątpię, aby mnie to zainteresowało, nigdy nie kupuję akcesoriów do gier, bo dla mnie to one nic nie wprowadzają, wolę dodatki do gier ;)

MrsLadyDoris
30.06.2010, 20:24
Jak dla mnie zapowiada się ciekawie, chociaż jak zobaczyłam ten news to pierwsza moja myśli była ,, znowu?'', tempo to oni mają zabójcze szybkie, stąd pewnie potem te niedociągnięcia w grze o których czasami przekonujemy się na własnej skórze w czasie rozgrywki...
Ale wracając do szybkiej jazdy, zawiodłam się troszkę na NA i teraz podejdę do nowych akcesoriów z dystansem, poczekam sobie cierpliwie na recenzje graczy.

Arkia
30.06.2010, 20:47
Cóż, mi na akcesoriach zwykle nie zależy. Chociaż kilka nowych samochodów by się przydało, np. kilka takich rodzinnych. Ale według mnie, powinni zrobić coś w stylu "Wiejskiej Chaty", skoro jest już "Nowoczesny Apartament". Ale cóż, ja bym i tak wolała, żeby ten czas który poświęcają na robienie akcesoriów poświęcili na dopracowanie kolejnego dodatku. Mam dosyć błędów!

Chryzantem Złocisty
30.06.2010, 21:15
przecież one będą kosztować 79 złoty :D
pewnie nie będę mieć - szkoda miejsca na dysku na takie pierdoły.

corvus
01.07.2010, 17:45
Hm... Wątpię, aby mnie to zainteresowało, nigdy nie kupuję akcesoriów do gier, bo dla mnie to one nic nie wprowadzają, wolę dodatki do gier ;)

Dokładnie, dla mnie ważniejsze są dodatki, gdyż więcej wprowadzają. Akcesorii nigdy nie kupuje, bo to jest dla mnie wydana kasa na nic... Tylko kilka rzeczy. Jedynie w The Sims 2 zrobiłam ten błąd i wydawałam na nie.

Wednesday
02.07.2010, 12:38
Ja mam nadzieję, że będą tańsze i lepsze niż NA. Fajnie, że dodają nowe samochody, jakoś żaden z tych które mam mi nie przypasował. Miejmy tylko nadzieję, ze w tym dodatku nie będę jedynie cztery samochody a coś więcej :)

domis19981
03.07.2010, 10:40
Akcesoria zapowiadają się ciekawie, tylko będą na pewno kosztowały tyle ile dodatki.

Kinkarus
03.07.2010, 11:52
Nie zależy mi na akcesoriach. Nie będę płacic za mebelki, samochody i inne takie pierdoły. Wolę oszczędzac na dodatki, które wprowadzają nowe interakcje i możliwości.

Dejavu
03.07.2010, 13:10
*****,sorry ale wkurzacie mnie tym,wiadomo,nie będzie to kosztować 70 dych.
Około 40 albo 30 złotych.--_--

Wielebny
03.07.2010, 13:44
Jeśli ilość nowych obiektów ma być taka sama jak w poprzednich akcesoriach to niech lepiej w ogóle nie wydają edycji pudełkowej tylko umieszczą to w Store.

Tego dodatku to pewnie nawet większości osób nie będzie się chciało go ściągać, a co dopiero kupować. Pewnie więcej wydadzą na reklamę i na samo wyprodukowanie pudełek gry, niż na samą produkcje akcesoriów.
Niech lepiej wydadzą normalny dodatek coś wnoszący do gry.

Cena pewnie uplasuje się na około 40 zł, tak jak to było poprzednio.
Taki dodatek powinien być dołączony za darmo przy kupowaniu 2x Coca Coli tak jak rozprowadzają program Stwórz sima :D (http://www.thesims.pl/wiadomosc/Kup-Coca---Cole-2x2l-i-otrzymaj-narzedzie-Stworz-Sima-oraz-znizke-na-TS3!/356/1)

Emil96
03.07.2010, 19:51
ja napewno tego nie kupie wszystkie akcesoria są do niczego zazwyczaj gra jest więcej warta nisz same rzeczy które się na niej znajdują lepiej mogli by zamiast tego zacząć tworzyć nowy dodatek do gry .

dardar
05.07.2010, 18:42
Prawdopodobnie znów umieszczą 20 dodatków i na tym się skończy. Według mnie robią akcesoria za szybko i za mało wstawiają obiektów, chyba twórcy simsów komplketnie zwariowali na punkcie pieniędzy... A ten dodatek, mało potrzebny się wydaje. Zobaczymy, może jak się postarają to kupie :)

Krzychu
06.07.2010, 02:43
Ja jestem prawdrziwym maniakiem Sims 3 chętnie to kupie i jeszcze jedno jak się robi emotionki? XD

Paka
06.07.2010, 12:45
Pff
Już lepiej załatwić sobie lepsze auta z mts i jakieś dekoracje i już mamy 'swój' dodatek...
No nie ma co, pomysły im sie kończą i zaczynają robić badziewia

Eable1212
06.07.2010, 14:20
Fajny pomysł tylko, nie wiem czy się przyjmie :(.

Searle
06.07.2010, 16:15
Na NA się zawiodłam, bo było mało obiektów i domyślam się, że w tym przypadku będzie tak samo.

Serakel
06.07.2010, 19:53
No nie wiem, moze byc fajne lub nie, nawet gdybym byla jakims maniakiem simsow i samochodow to nie wiem czy by mi sie az tak spodobalo, ja nie przepadam za akcesoriami wolę gdy wychodzą dodatki a nie akcesoria, bo akcesoria mozna zmiescic w jakims dodatku, nie?, ale ja po prostu sie ciesze gdy wychodzi nowy dodatek/akcesoria do TS3, bo wtedy widac ze sa postempy i EA dziala a nie sie leni;)

Meliona
07.07.2010, 16:16
Heh, gdyby dodali w tych akcesoriach porsche to bym kupiła ;).

Wielebny
07.07.2010, 16:37
W internecie masz pełno porsche do pobrania za darmo i to pewnie jeszcze w lepszej jakości, niż te które by dodali w akcesoriach.

Wednesday
07.07.2010, 22:33
Może Szybka jazda będzie lepsza od NA. Zagramy, zobaczymy. Choć nie złościłabym się, gdyby zamiast tego był dodatek typu "pory roku" :D

Meliona
08.07.2010, 12:39
Kowalino: Tak, ale ja nie kupuję w internecie.. Net za słabo mi chodzi i musiałabym go pobrać w tydzień ;), a ja nie mam tyle cierpliwości.


"Pozwoli on na wybranie jednego z czterech stylów: wyścigowego, filmowo-sensacyjnego, rockabilly i luksusowego." - To znaczy że przy instalacji trzeba będzie wybrać swój styl i tylko na nim grać?! To by było bez sensu...

Łezka
08.07.2010, 12:44
Nie no... Z tymi czterema stylami to po prostu mamy się, na któryś zdecydować w grze, że wybieram sobie - a dziś udekoruję garaż "luksusowo", a nie przy instalacji. ;) Co do dodatku to nigdy nie urządzam garaży jako szczególne miejsce, jest podjazd i pojazd. :P Nie kupuję od razu, ale jeśli uwiedzie mnie wersja samochodowa lux to kupię. :)

Liwia
08.07.2010, 15:06
Już można zamawiać...
http://www.gram.pl/sk8_9A3gGu5_The_Sims_3_Szybka_Jazda_akcesoria.html
Aktualna cena 34,90...
Wysyłka (pre-order) 09-09-2010

Wednesday
08.07.2010, 17:39
Ja tam poczekam trochę, zanim kupie te akcesoria. Tak na wszelki wypadek. Może dadzą jakąś wersje kolekcjonerską, czy coś w tym stylu? Dopiero teraz zauważyłam, że jest coś takiego z Karierą, a ja tego nie mam ;(

Mroczny Pan Skromności
11.07.2010, 10:18
Na pewno nie kupię, z powodu braku kasy :(
No, chyba, że się poświęcę i zacznę oszczędzać ;) Ale najpierw zobaczę, czy warto

kleopatran
12.07.2010, 18:01
Ja raczej nie kupię-bo po co ozdabiać garaż jeśli służy tylko do ustawienia gdzieś samochodu? Mogliby zacząć pracować nad następnym dodatkiem.

beata18ns
14.07.2010, 18:19
chcialabym fajnie urzadzic garaz i miec fajne samochody, ale po co urzadzac garaz skoro sim tam nawet nie wchodzi bo auto wyskakuje w tajemniczy sposob na ulice, sim tez w niewyjasnionych okolicznosciach nagle jest w samochodzie ;d, kupie jak sie okaze ze simy otwieraja drzwi od samochodu, a samochody wyjezdzaja z garazu tak jak to juz bylo w 2, nie wiem czemu w 3 tego nie ma.

eS_guy
18.07.2010, 19:54
Ogólnie to chyba odpuszczę sobie akcesoria w trójce :| ...

Irbis
19.07.2010, 11:43
chcialabym fajnie urzadzic garaz i miec fajne samochody, ale po co urzadzac garaz skoro sim tam nawet nie wchodzi bo auto wyskakuje w tajemniczy sposob na ulice, sim tez w niewyjasnionych okolicznosciach nagle jest w samochodzie ;d, kupie jak sie okaze ze simy otwieraja drzwi od samochodu, a samochody wyjezdzaja z garazu tak jak to juz bylo w 2, nie wiem czemu w 3 tego nie ma.

W The Sims 3 tego nie ma ponieważ można ustawiać auta niemal gdzie się chce, a co za tym idzie droga od postoju do ulicy może być kręta, lub nawet może jej nie być. W The Sims 2 samochody mogliśmy ustawiać w określony sposób - podjazd musiał przylegać prostopadle do ulicy. Osobiście wolę mieć możliwość dowolnego ustawienia podjazdu i jeśli ceną za to jest przeskakiwanie samochodu i tajemnicze przenikanie sima do jego wnętrza, niech tak będzie :)

Jeśli chodzi o akcesoria "Szybka Jazda" to trudno mi zrozumieć, jaki wpływ na rozgrywkę będzie miał wystrój garażu, do którego się nie wchodzi, czy model posiadanego samochodu. Owszem, może być to przyjemne urozmaicenie gry, tak jak "Nowoczesny apartament", ale czy warto za to płacić 34,90? ...
A tak naprawdę trudno oceniać coś, czego jeszcze nie ma.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, bo dawno mnie tu nie było. Irbis :)

Łezka
20.07.2010, 11:06
Hmm... Nie chcę być negatywnie nastawiony do tego dodatku, ale nie kupię od razu, poczekam na opinie innych forumowiczów i dopiero wtedy zdecyduję. Z NA się cieszę, bo nowe itd. spodobały mi się, a jak będzie teraz to zobaczymy. :)

domis19981
20.07.2010, 18:49
Ja jeszcze nie wiem, czy kupię te akcesoria, czytając zapowiedzi mogą być naprawdę fajne.

Horsez
27.07.2010, 13:38
ja nie kupuje nie ciągnie mnie do autek.!
Dawać mi zwierzaki.!!

kotecek
27.07.2010, 17:25
Znalazłem na allegro:
http://allegro.pl/item1157942496_sims_3_szybka_jazda_akcesoria_pc_no wa_preorder.html

Wednesday
02.08.2010, 11:11
Na merlinie też jest za 36.90
Chyba kupię, bo jak na razie mam wszystkie dodatki i akcesoria. Szkoda, ze sim normalnie do samochodu nie wsiada, ale cóż, trudno.
A grał już ktoś?

Wielebny
02.08.2010, 12:29
Wiem, że żyjemy w dobie torrentów itd. ale raczej gry prawie dwa miesiące przed premierą w necie nie będą dostępne do pobrania, a co dopiero w sklepie. Więc nikt z nas jeszcze nie miał okazji gry przetestować.
Gra nie jest jeszcze nawet w fazie gold.

Wednesday
06.08.2010, 11:50
Szkoda, że jeszcze nie można kupić. Trzeba czekać.

Starlight
06.08.2010, 16:45
Ja tego dodatku raczej nie kupie (meble za 2tyg na necie) .
Chyba, że dojdzie coś "MEGA" co mnie zaciekawi to może kupie, ale nie dam prawie 40zł za kilka mebelków które mogę mieć za darmo z neta.

beata18ns
08.08.2010, 11:30
ja bym juz chciala przetestowac tą gre. Zostal jeszcze miesiąc. Myśle ze gra juz jest przygotowana tak czy owak, skoro zdjecia juz dawno mielismy okazje zobaczyc, przeciez to tylko akcesoria

heroa
09.08.2010, 15:16
ale raczej gry prawie dwa miesiące przed premierą w necie nie będą dostępne do pobrania, a co dopiero w sklepie.

Niby tak, ale dobrym przykładem jest chociażby The sims 3. Miesiąc przed premierą (oczywiście polska wersja) można było już ją pobrać z torrentów.

Miley98
09.08.2010, 16:21
Może kupię, ale nie jestem pewna.

PoZmrokowiec
21.08.2010, 14:07
Ja kupię na allegro po miesiącu od premiery za jakieś 15zł(ale jak zobaczę w Carrefourze okładkę Szybkiej Jazdy to nie wiem czy sie oprę :D )

Violet
21.08.2010, 16:11
jakoś mnie nie pociągają te akcesoria więc nie kupie

anie_1981
02.09.2010, 15:33
Mi się podobają samochody, więc kupiłam na Allegro. 35.90 + koszty wysyłki. Polubiłam te przedsprzedaże. Mam kawał drogi do najbliższego MM, a gdzieś indziej potrafią być droższe. Tych samochodów kilka jest, jest też motocykl i skuter, przynajmniej tak wynika ze źródeł.

http://www.simprograms.com/24332/the-sims-3-fast-lane-stuff-manual/
http://sims.wikia.com/wiki/The_Sims_3:_Fast_Lane_Stuff

Lady88
05.09.2010, 18:59
ciekawe czy tak jak Kariera pojawi się w dniu światowej premiery czyli we wtorek 7 września (w MM czy też Saturnie).

nmin
06.09.2010, 13:05
Moje Simy rzadko posiadają samochody, a garaże traktuję w związku z tym po macoszemu, ale nawet, jeśli wcześniej wahałam się, czy kupić te akcesoria (chociaż pewnie i tak bym to zrobiła), to teraz jestem pewna na 100%, że kupię, gdy tylko będę miała chwilę na grę - a wszystko dla ścigacza, uwielbiam motocykle i tych Simom nie żałuję :D

hellraiser
06.09.2010, 15:21
Wątpię, że kupię te akcesoria. Ogólnie bardzo nie lubię akcesoriów, bo to jest drogie, a nie będę tyle płacić za kilka mebelków, które pewnie rzadko będę używać. A w Szybkiej Jeździe samochody mi się nie podobają, ewentualnie ten Motor jest fajny, ale, tak jak wspomniałem, nie będę wydawać 40zł na jeden motor. No i po co mam urządzać garaż? Nie potrzebne mi to.

Lady88
07.09.2010, 15:57
Ja już je mam :P właśnie instaluję :P następnie idę grać ;) see ya :)

nmin
07.09.2010, 16:03
To premiera w Polsce nie jest 10? Spodziewałam się tego w sklepach około 9. Gdzie kupiłaś i za ile? ;>

Lady88
07.09.2010, 17:46
kupiłam w saturnie w CH Arkadia (w-wa) za 39,90 zł ;) tak samo było z Karierą, że weszła do sklepów w dniu premiery ŚWIATOWEJ :) pozdrawiam :)

ps. na gry-online zawsze jest podawana data premiery światowej i premiery w PL. Wg tego co tam jest premiera w PL szybkiej jazdy jest 10.09 (pewnie w empiku etc) :P I podana jest data premiery światowej 7.09 :) Tak było z karierą, że w PL 4.06 a na świecie 1.06 :) i ja kupiłam ją wtedy w dzień dziecka :P


Edit:
A tak swoją drogą nie powala mnie Szybka Jazda. Owszem jest sporo nowych rzeczy: samochody, motory, dekoracje, fryzury, ubrania... Ale bez szału. Żałować, nie żałuję zakupu, ponieważ zawsze "coś" te akcesoria wnoszą do gry. Pojawia się też nowy gatunek muzyczny i ta nowa cecha (ale ona dostępna jest również z najnowszą aktualizacją).
Ogólnie bez rewelacji :P

anie_1981
07.09.2010, 23:07
Jak to akcesoria... Nie wnoszą niczego ważnego, poza nowymi gadżetami. Ja nadal czekam na przesyłkę.

Saheli019
08.09.2010, 09:18
Jako,że mi dodatki z neta nie chcą w grze działać to chyba pofatyguje się po ten dodatek...zawsze to kilka rzeczy więcej

Ilona
08.09.2010, 22:51
tutaj jest pokazane co zawieraja akcesoria http://simfans.de/specials/entdecke_gib-gas_accessoires/ kliknijcie na Rennen itd.

anie_1981
09.09.2010, 16:42
Przysłali mi Szybką Jazdę. Spodziewałam się jej dopiero w poniedziałek bo w opisie aukcji Allegro było napisane, że wyślą 10. A ja dostałam dzisiaj, więc wysłali przedwczoraj. Gra leżała w skrzynce na listy i teraz musi "nabrać temperatury pokojowej", nie za bardzo wolno wkładać lodowatą płytę do napędu...

hellraiser
09.09.2010, 18:56
Może gderam, ale... żadne z tych obrazków na tej stronie przesłanej przez Ilonę nie zrobiło na mnie wrażenia. Te auta z "Intrige" jeszcze w miarę ujdą, ale reszta... Nie podoba mi się. Teraz wiem, że nie kupię na 99,99%, bo kto wie, co mi strzeli do głowy.

A gdzie jest tam ścigacz? Może go przeoczyłem. Ogólnie to właśnie on mi się najbardziej podoba.

anie_1981
09.09.2010, 21:22
Ścigacz wygląda jak ten mini-motocykl z któregoś dodatku Store. Jest w tym samym dziale, co motocykl z Kariery. Ten skuter też tam jest. Nawet mi się podoba. Na pewno ładniejszy od skutera z WP. Mnie dodatek może na kolana nie rzuca, ale nie spodziewałam się nie wiadomo czego. Już się nauczyłam, że EA idzie ostatnio "po najmniejszej linii oporu".

Lady88
09.09.2010, 21:24
Anie to samo co ja mówiłam, że nie powala ;)

nmin
09.09.2010, 21:43
Mnie w ogóle nie powala, kupię dla motocykla, podobają mi się też ze trzy samochody i kilka obiektów/ciuchów :P

Tak już mam, że chociaż gram rzadko, muszę mieć wszystko, co wychodzi do TS3, niezależnie od tematyki i opinii. Do TS2 też wszystko mam. Pewnie inaczej bym do tego podchodziła, gdybym żyła na kieszonkowym ;)

Lady88
10.09.2010, 00:00
Tak już mam, że chociaż gram rzadko, muszę mieć wszystko, co wychodzi do TS3, niezależnie od tematyki i opinii. Do TS2 też wszystko mam.

Ja tak samo :D Dodatkowo też mam wszystko do 1 ;D

anie_1981
10.09.2010, 12:11
Samochodziki są miodzio, skuterek mi się bardzo podoba i ten dystrybutor paliwa jest po prostu super. Ubrań jeszcze nie oglądałam, ale fryzury mnie nie powalają. Z ozdób podoba mi się ten stół z narzędziami i tablica z narzędziami do powieszenia na ścianie. Idealne do piwnicy, gdzie już stoi warsztat wynalazcy, pięknie się komponuje. Szkoda, że mam tak mało miejsca w ogrodzie na autka...

nmin
10.09.2010, 17:24
Właśnie wróciłam do domu z płytą. W Tesco kosztuje chyba 34,90. Może zdążę dziś zainstalować i wejść do gry, to zobaczę, co jest ciekawego :)

Ilona
10.09.2010, 18:49
akcesoria mogą być,mi się podobają,nawet bardziej niż poprzedni Star treck

czy orientuje się ktoś ,jak wyglada sprawa z modami,przede wszystkim chodzi mi o super komputer,Book of Talent dziala

nmin
10.09.2010, 19:31
No dobra, zainstalowałam i obejrzałam... Fryzury tragiczne co do jednej, ciuchy dość fajne, zwłaszcza kombinezony kierowców i eleganckie sukienki, obiekty bez szału, ale niektóre, jak ta tablica z narzędziami mogą przydać się do dekoracji, samochody ładne (te najdroższe...) i skuter też o niebo lepszy niż ten z WP, oczywiście najbardziej cieszy mnie motocykl, mógłby być ciut szybszy (prędkość 6), ale nie narzekam, przynajmniej jest tani i moje początkujące Simy będą mogły go mieć.
Tak jak mówiłam, najważniejszy jest motocykl, bez reszty bym się obyła ;) Ale to już chyba norma, w poprzednich akcesoriach też mam JEDEN ulubiony obiekt - akwarium - a reszta nie jest mi potrzebna do szczęścia.

anie_1981
10.09.2010, 21:48
czy orientuje się ktoś ,jak wyglada sprawa z modami,przede wszystkim chodzi mi o super komputer,Book of Talent dziala


SuperComputer działa, Book of Talents też. Ogólnie, nie musiałam się pozbywać żadnego moda, a trochę tego mam. Więc pod tym względem duży plus.

Mi się te samochodziki podobają, motocykl i skuter też. I jeszcze podoba mi się z ubrań taki kombinezon dla kobiet, z krótkimi nogawkami. Dałam go Simce jako strój sportowy. Fryzury faktycznie tragiczne.

Nie wiem na jakim screenie to widziałam, bo siedzę w sumie na dwóch forach, ale widziałam Simkę z takimi ślicznymi długimi włosami. Myślałam, że to fryzura z Szybkiej Jazdy, ale niestety nie. Jeśli ktokolwiek z Was kojarzy taką fryzurkę, to proszę o linka na PW... Ta Simka ze screena była w trybie tworzenia Sima.

magda1984
11.09.2010, 10:00
a tych sciagaczy to jak używać? da się w ogóle?

Bo widze że postawić je można bez podjazdu, i nie da się na nie kliknąć - nie mam żadnych interakcji oprocz łapki która przesuwa ten motor.

grzro
11.09.2010, 12:19
Moim zdaniem nic ciekawego ten dodatek. Z żadnym z nowych obiektów nie ma interakcji. Stoły z narzędziami, skrzynki dystrybutor itp tylko wyglądają i nic nie można z nimi zrobić. Nie da się też remontować i tuningować samochodów. Pod tym względem mogli chociaż zrobić coś jak w TS2 Czas Wolny gdzie się auta remontowało. Ogólnie kiepski dodatek.

jekyll
11.09.2010, 12:43
grzro - bo to nie jest dodatek, który wprowadza nowe miejsca, interakcje itp. to jest zestaw akcesoriów, czyli na polski rozum pierdół mających na celu sprawienie, że w grze jest więcej rzeczy np. ubrań, czy jakichś drobiazgów. A innym słowem - zwykłe trzepanie kasy.

nmin
11.09.2010, 14:39
a tych sciagaczy to jak używać? da się w ogóle?

Bo widze że postawić je można bez podjazdu, i nie da się na nie kliknąć - nie mam żadnych interakcji oprocz łapki która przesuwa ten motor.Może miałaś włączony moveObjects? U mnie działa normalnie, stawiam na podjeździe, nie mogę ustawiać go bez podjazdu, i opcje są te same, co na samochodach i motocyklu z Kariery.
Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było wysłanie Sima na przejażdżkę. Na parceli publicznej z podjazdem motocykl ustawia się automatycznie na podjeździe, a na tych bez - ląduje w plecaku. Dokładnie jak samochody.

Skuter natomiast stawia się tak samo, jak ten z WP - na stojaku na rowery.

magda1984
11.09.2010, 23:41
nie wiem, może to wina jakiegoś modu
bo dalej mam to samo a moveObjects nie wpisywałam

grzro
12.09.2010, 13:12
grzro - bo to nie jest dodatek, który wprowadza nowe miejsca, interakcje itp. to jest zestaw akcesoriów, czyli na polski rozum pierdół mających na celu sprawienie, że w grze jest więcej rzeczy np. ubrań, czy jakichś drobiazgów. A innym słowem - zwykłe trzepanie kasy.

no właśnie to samo miałem na myśli tylko w inne słowa to ubrałem :D

Pingwin
12.09.2010, 23:29
Wyciąganie graczy 30-40zł za takie coś to wstyd... poprzedni mini-pack, który uważałem za badziew jest czymś super vs ten mini-pack...

Już lepiej rozłożyć te 80zł za te dwa mini-packi na donacje dla twórców dodatków i skompletować sobie rzeczy z neta (choć i tak większość sensownych el. można mieć bez opłat, tj. w temacie tego mp mam na myśli model aut, znacznie dokładniejsze, lepsze no i... pokazujące prawdziwe modele);

Lacuna89
13.09.2010, 09:27
Aa ja tam nie będę narzekać. Akcesoria jak akcesoria, ale cena rzeczywiście zbyt wygórowana jak na parę gadżetów

anie_1981
13.09.2010, 15:33
Ja się może powtarzam, ale mi tam się akcesoria podobają. Obydwa właściwie. Rzeczy z obydwu będę na pewno używać. Mniej używam dodatku WP, niż tych akcesoriów. Nic tak mi nie dodaje przyjemności z rozgrywki niż nowe "klamoty" w katalogach :P

grzro
13.09.2010, 16:49
U mnie akurat tak się składa w obecnym domu, że najwięcej mam wyposażenia z dużych dodatków. Z akcesoriów mam bardzo niewiele. Na wycieczki też za często nie jeżdżę ale jak już mam zamiar pojechać to wcześniej staram się robić tak, żeby ta wycieczka była możliwie jak najdłuższa :P

Arkia
14.09.2010, 11:43
Ja to tam nie będę chyba kupować SzJ, wolę mieć kasę na Po Zmroku. Nowoczesny Apartament kupiłam ze względu na wibrujące łóżko, akwarium, no i gitarę przede wszystkim. Tak to mi reszta mebli była zbędna. Ja to się właściwie dziwię, czemu oni wydają jeszcze te akcesoria, zamiast np. wstawić wszystkie te meble w jakiś zestawie w Store. Mi tam Nercedes Benc wystarczy i ten skuter z WP, jakichś wyścigówek nie potrzebuję :P

Searle
16.09.2010, 19:55
Dziś dorwałam te akcesoria w swe ręce i, tak jak z poprzednich, z tych również nie jestem zadowolona.
Bardzo mało dodatków (spodobał mi się jedynie lampa ścienna a'la flaming tyle, że na kształt samochodu :) ).
Autka to tylko trzy są fajne. Motor na plus.
Fryzury - pożal się Boże.

Saheli019
16.09.2010, 21:21
Nabyłam SzJ i teraz żałuję. Podobaja mi się wyłącznie te stare autka i sofy,a reszta bez wielkiego halo...

Lady88
16.09.2010, 22:15
Fryzury - pożal się Boże.

fryzury coś strasznego...

Wampirencja
16.09.2010, 23:41
Mi się podobają motory i skuterek. Może to nie wiele jak na pełną płytkę dodatków, ale i tak dzięki temu nie żałuję :) Żałuję że nie doszło więcej ubrań.
Fryzur nie miałąm okazji sprawdzić, ale teraz się boję...

grzro
17.09.2010, 11:27
Fryzury to akurat najsłabszy punkt programu w tym dodatku i można ten szczegół przemilczeć tak jakby go nie było wcale :D

anie_1981
17.09.2010, 12:11
Ja potrafię się cieszyć nawet z jednej rzeczy z dodatku. Np. NA kupiłam tylko dla akwarium. Nie przejmowałam się zbytnio innymi rzeczami, w chwili kupowania. Po zainstalowaniu NA okazało się, że inne rzeczy też są fajne. W SzJ mam tak samo. Pisałam już wcześniej co mi się podoba w SzJ, więc nie będę się powtarzać. Ale fryzury są żenujące. Ogólnie, to się czasem zastanawiam, kto im projektuje te fryzury i ubrania... Bo one wyglądają fatalnie. Moi Simowie korzystają niemal wyłącznie z fryzur i ubrań niezależnych twórców, bo z tych od EA, to bardzo niewiele mi się podoba.

A tak na marginesie, zauważyliście jaki okropny wybór ubrań jest dla emerytów! W dwójce się emerytami nie przejmowałam, często zabijałam ich niedługo po tym, jak się zestarzeli, bo mnie denerwowali. Ale w trójce polubiłam staruszków i żal mi ich, że mają taki okropny wybór ubrań. Niezależni twórcy też nieszczególnie się przejmują emerytami, nic właściwie dla nich nie ma. Jakby ktoś znał stronę, gdzie są fajne ubrania dla tej fazy wiekowej, to proszę o linka...

MacieK
20.09.2010, 03:31
Akcesoria wybroniły się jak dla mnie osobiście tymi pięknymi klasycznymi autami. Oldtimery są piękne, zwłaszcza ten kabriolet. Ja bardzo lubię styl retro i mam simów utrzymanych w takich ubraniach i domach właśnie w tym stylu. Te auta bardzo wzbogaciły ich życie.
Polecam ze względu na auta. Jest kilka wspaniałych modeli.

mabda
20.09.2010, 08:15
a moze ktos powrzuca jakies zdjecia? niewiele tego znalazlam w necie

anie_1981
20.09.2010, 11:56
Mówisz i masz :D

http://img52.imageshack.us/img52/8684/screenshot2ua.jpg
http://img541.imageshack.us/img541/5471/screenshot3k.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/3567/screenshot4rsu.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/7554/screenshot5ne.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/4364/screenshot6lv.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/3518/screenshot7nd.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/1139/screenshot8or.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/9131/screenshothn.jpg

nmin
20.09.2010, 13:12
Na zdjęciach widać, że niektóre z dekoracji bardzo dobrze wyglądają w warsztacie wynalazcy, nie muszą być koniecznie w garażu :)

anie_1981
20.09.2010, 13:22
No właśnie... Od razu je dałam do piwnicy, koło warsztatu, to się naprawdę pięknie razem komponuje.

mabda
20.09.2010, 16:20
dzieki anie :D

powiedz mi jeszcze, czy to wszystko? to kosztuje 40zl? te kilka samochodow i 2 motorki i narzedzia??

anie_1981
20.09.2010, 16:49
Tam jest podobno około 60 obiektów, nie pokazałam wszystkich.

ChoreMelodie
20.09.2010, 18:35
O, jak fajnie. * , *
Mwahaha, mam zamiar kupić te simsy, bo same autka to urozmaicenie.
Niektórzy napiszą: o, tylko zmarnowana kaska. No ale dla mnie raczej nie
będzie zmarnowanej kaski. : D
Już podoba mi się to, że będą 4 style.

PoZmrokowiec
26.09.2010, 16:10
Kupiłem i się opłacało. Fajne dodatki ;) .

jekyll
26.09.2010, 16:58
Mam.

TANDETA!

Tyle w temacie.

Sims987654321
27.09.2010, 14:50
Dzisiaj ją nabyłem. Wiecie co? Wcale nie jest zła. Jest super.

anie_1981
27.09.2010, 15:30
Podobno w tym dodatku doszły jakieś papryczki do postawienia np. w kuchni. Ja ich nie mogę znaleźć. Może ktoś wstawić screena takiej papryczki i napisać gdzie ją można znaleźć? Szukałam w ozdobach i nie mogę znaleźć.

Wednesday
27.09.2010, 15:59
Podobno w tym dodatku doszły jakieś papryczki do postawienia np. w kuchni. Ja ich nie mogę znaleźć. Może ktoś wstawić screena takiej papryczki i napisać gdzie ją można znaleźć? Szukałam w ozdobach i nie mogę znaleźć.

Jak masz tryb kupowania to wejdź w dekoracje i tam są te papryczki. chyba we "wszystkich dekoracjach" czy jak to się tam nazywa.

Zakupiłam i nawet mi się autka podobają, fryzury są do bani, ale jedna mi się nawet podoba dla kobiety. Tylko nie wiem jak ją opisać :D

Ujdą te dodatki :P

anie_1981
27.09.2010, 16:15
Szukałam w każdej kategorii ozdób, nie mam żadnej papryczki. Na pewno ona dochodzi z Szybką Jazdą? No bo jeśli tak, to powinna mieć ten znaczek szybkiej jazdy, a ja chyba już wszystkie gadżety z SzJ widziałam.

EDIT:

Dobra już je znalazłam. Nie rzucają mnie na kolana. Myślałam, że to będzie taki krzaczek w doniczce, a to jest sznurek papryczek do powieszenia na ścianie.

Wednesday
27.09.2010, 21:55
Ja wcale o nich nie wiedziałam, więc i tak mi się spodobały :) Ale masz racje, w doniczce lepiej by wyglądały, choć może...

Lacuna89
30.09.2010, 18:14
Szukałam w każdej kategorii ozdób, nie mam żadnej papryczki. Na pewno ona dochodzi z Szybką Jazdą? No bo jeśli tak, to powinna mieć ten znaczek szybkiej jazdy, a ja chyba już wszystkie gadżety z SzJ widziałam.

EDIT:

Dobra już je znalazłam. Nie rzucają mnie na kolana. Myślałam, że to będzie taki krzaczek w doniczce, a to jest sznurek papryczek do powieszenia na ścianie.

papryczki wymiatają!!! :D

anie_1981
01.10.2010, 14:01
Szkoda, że nie można ich zjeść...

jatomamx3
05.10.2010, 09:06
oj papryczki są swietne :)
chociaż powiem że... rozczarowałam się trochę na tym dodatku.

Avantys Impremia
21.10.2010, 11:13
Taki dodatek na odwal :( Auto ok , papryczki też. Ale trochę te ciuch, kombinezony, nie podobają mi się.

kaka123
24.10.2010, 20:02
Według mnie EA powinni bardziej skupić się na tworzeniu dodatków, bo w akcesorie wiele zmian do gry nie wnoszą. Kombinezony rzeczywiście fatalne, sztuczne. Bal przebierańców normalnie ;p

lizzielovesit
01.11.2010, 20:23
nudy, nudy, nudy... kilka samochodów, 3 skutery, a meble takie sobie, jak już to do jakiegoś garażu, albo pokoju chłopięcego, chociaż maniakowi samochodowemu może i się podoba, mi osobiście jest zup. obojętny, tylko samochody w porządku...

Vanitas
16.11.2010, 14:28
Mam te akcesoria od wczoraj i są nawet fajne. Można dzięki nim stworzyć naprawdę fajny garaż - nawet w najprostszym pomieszczeniu. Co do aut to są takie sobie no i jak dla mnie na dodatek o samochodach to jest ich za mało. Znacznie za mało. Wg. mnie te wszystkie 'stare' auta są zbędne. Na ich miejscu chętnie zobaczył bym jakiegoś ciekawego rodzinnego vana albo kombi.

cherrie
27.11.2010, 23:52
Mnie się tak średnio podobał dodatek, za bardzo z niego nie korzystam, ale pomysł fajny.

Owl Finch
28.11.2010, 09:30
Ja te akcesoria posiadam, jednak nie mogę z nich korzystać -_- jeśli są zainstalowane razem z PZ, gra w ogóle nie działa... A jednak wybrałam PZ, bo tam dochodzi więcej, no i więcej wydałam...

hellraiser
21.12.2010, 16:43
Mam te akcesoria. Muszę powiedzieć, że EA dało dupy za przeproszeniem. Katalog z samochodami powinien się aż ciąć od ich ilości. JEST ICH ZDECYDOWANIE ZA MAŁO! Co prawda, auta są ładne, ale cóż, ilość przestraszna. Do tego kilka tandetnych ozdób. O fryzurach nawet nie wspomnę, szkoda słów.

Mam.

TANDETA!

Tyle w temacie.

Powyższy cytat najlepiej podsumowuje moją wypowiedź na temat tych akcesoriów.

Mr0w4
22.12.2010, 19:11
Odnośnie tego akcesoria, podobno dalej jest że samochody się teleportują na ulice i simy z chodnika do samochodu. Lipaaa.. Powinni to poprawić!

Vanitas
23.12.2010, 18:39
Mr0wa - widocznie nie mogą tego poprawić skoro tego nie zrobili. Raczej wątpię żeby którekolwiek rozszerzenie zmodyfikowałoby tą opcję.

Mr0w4
25.12.2010, 22:40
W The Sims 2 się jakoś dało.. :) Nocne życie i grało się fajno :)

Vanitas
26.12.2010, 17:15
Mr0w4 - tutaj (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1333593&postcount=200) już opisałem co i jak :)

ennjoy
31.12.2010, 18:19
ja osobiście też wolę dodatki :D
moja siostra jest raczej bardziej zwolenniczką akesorii .

Master of Disaster
01.01.2011, 22:09
A propos tych animacji wsiadania... cóż, zrobili, jak zrobili (nie jest to jedyne, co mnie w trójce wkurza...) i teraz nie potrafią tego "naprawić".

A co do akcesoriów - wypowiedzi nie zachęcają mnie do nabycia... Mam wrażenie, że to są za przeproszeniem jakieś ochłapy.

fαикα ѕιмóω
03.01.2011, 16:21
Ja tego dodatku nie polecam.Przez ten dodatek miałam błąd akutalizacji i nawet w to nie zagrałam ... A jak zainstalowałam na nowo,bez Szybkiej Jazdy to WSZYSTKO działało . Hmm... trudno,w ten dodatek to juz sobie raczej nie pogram... Szkoda.Po opakowaniu bylo widac , ze sa nowe stroje , super auta i nowe opcje.

Owl Finch
03.01.2011, 16:29
Ja tego dodatku nie polecam.Przez ten dodatek miałam błąd akutalizacji i nawet w to nie zagrałam ... A jak zainstalowałam na nowo,bez Szybkiej Jazdy to WSZYSTKO działało . Hmm... trudno,w ten dodatek to juz sobie raczej nie pogram... Szkoda.Po opakowaniu bylo widac , ze sa nowe stroje , super auta i nowe opcje.

A jaki masz komputer? PC czy Mac?

fαикα ѕιмóω
03.01.2011, 16:31
PC. Na prawde nie wiem dlaczego nie chce się instalować.

M@j$t3r
04.01.2011, 19:43
Również zakupiłem akcesoria Szybka jazda i jak tam zbudować swój graż itp np jeździć na wyścigi ?

Wielebny
04.01.2011, 21:13
Wyścigi?
To są simsy, a nie need for speed. :P

A co do budowy garażu to:
a) stawiasz 4 ściany
b) stawiasz dach
c) ustawiasz miejsce parkingowe dla auta
d) ustawiasz drzwi do garażu
e) i samochód :P
Poradnik jest autorstwa Kowalino, wszelkie prawa zastrzeżone :P:P

M@j$t3r
04.01.2011, 21:39
ależ ty mądry tyle to ja wiem nie ma gotowców na filmikach jest inaczej całkiem te akcesorie widze lipne cos gdzieś pisało że sa do wyboru 4 style gdzie to wybrać ?

Wielebny
04.01.2011, 21:44
Po prosty zestawy przedmiotów są podzielone na 4 odmienne style.
A obiektu są po prostu rozmieszczone w trybie kupowania/budowania i zaznaczone są specjalną ikonką akcesorii "szybka jazda"

Zbyt dużo od akcesoriów wymagać nie można, to tylko mały zbiór kilkunastu obiektów: mebli, aut itp.
Nie wprowadza to zbyt wielu zmian w mechanice rozgrywki.

M@j$t3r
04.01.2011, 21:49
No i to by wystarczyło chciałem się dowiedzieć n a apropo ty ch twoich projektów bo przypadły mi do gustu można gdzieś je pobrać :)

patryk916
13.01.2011, 14:16
Kupiłem sobie i mam takie zdanie:

FUJ!

Ejak
29.04.2011, 13:32
Kupiłem sobie i mam takie zdanie:

Na nic nie marudzę, bo na nic niesamowitego nie czekałem.

DiamentowaSimka
02.06.2011, 12:03
Ja to kupie za 34$ A Tak wogule Szybka Jazda będzie napewno fajna

miłośniczka zwierząt
02.06.2011, 13:14
Ja kupiłam te akcesoria i nie są takie złe .

Jam Sim :D
10.08.2011, 14:16
a jakie są samochody? Bo ja nie mam tego dodatku, bo wszyscy mówią, że jest kiepski, ale mam jednak zamiar kupić :)

Narutoman
13.08.2011, 17:58
a jakie są samochody? Bo ja nie mam tego dodatku, bo wszyscy mówią, że jest kiepski, ale mam jednak zamiar kupić :)

Jest dziesięć nowych samochodów w 4 różnych stylach, dodatkowo nowy motor i skuter,tu masz wszystkie nowe meble: http://www.youtube.com/watch?v=asIDllgIqcg

Fisia
28.08.2011, 18:54
Ja też sądzę że jest kiepski, dochodzi tylko kilka nowych pojazdów i ubrań. Nie zamierzam na coś takiego wydawać kasy :/

Ejak
29.08.2011, 10:19
Najsłabsze akcesoria z pierwszych 3, ale jak dla mnie warto było kupić.

anie_1981
29.08.2011, 15:13
Ja też nie żałuję, że kupiłam. Chyba bardziej żałuję, że kupiłam Wymarzone Podróże, bo korzystam tylko ze skrzyni... I przez tą jedną skrzynię (w trzech wersjach) instaluję dodatek :P A w SzJ są ładne samochody i ozdoby, ubrania i fryzury mi się w ogóle nie podobają. Mimo wszystko uważam, że to najsłabsze akcesoria. Najlepszy jest Nowoczesny Apartament.