PDA

Zobacz pełną wersję : Zagubieni z lotu 913


SimowyBrat
30.06.2010, 14:28
Zagubieni z Lotu 913 to serial opowiadający o grupie rozbitków, których samolot rozbił się na nieznanej wyspie. Już w pierwszych chwilach po katastrofie poznajemy osobę, która kieruje grupą. Przeżyło ponad 30 osób. Oprócz feralnego lotu 913 nic ich nie łączy. Razem muszą walczyć o przetrwanie na nieznanym terenie i mierzyć się z czyhającymi niebezpieczeństwami na wyspie. Jak się później okazuje, pasażerowie na wyspie nie są sami...

Serial na podstawie Lost. Z początku tylko ogólne założenie miało być takie samo (rozbicie się na wyspie, nieznane przygody), ale obecnie oglądam odcinki Zagubionych, więc raczej trudno byłoby mi wymyślić coś oryginalnego. Dlatego postanowiłem, że będzie to simowa wersja LOST, z tym że niektóre wątki zostaną zmodyfikowane, niektóre usunięte, ale pojawią się też nowe.

Odcinek 1 - http://www.youtube.com/watch?v=llh3NTEgzP0

Zapraszam do oglądania!

Searle
05.07.2010, 18:40
Fajne, podoba mi się.
Mam jednak nadzieję, że nie będzie to wierne odwzorowanie The Lost - co prawda ja tego serialu nie oglądałam, ale dla tych co oglądali możne to być przewidywalne.

Charionette
05.07.2010, 21:58
Podoba mi się, jest solidnie wykonane :D

SimowyBrat
27.07.2010, 15:02
Zapraszam do oglądania drugiego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=tkafYREwQR8

Searle
27.07.2010, 18:00
Zakończyłeś w fajnym miejscu. Chyba było coś podobnego w The Lost? Tak mi się kojarzy, bo oglądałam pierwsze odcinki.

Motyw z podpaleniem samolotu dobry, bo przecież taki ogień łatwiej zobaczyć, ale szkoda, że spalili ciała, bo jeśli by ich szybko odnaleźli na pewno rodziny chciałyby odzyskać sowich bliskich - nie pomyśleli o tym i postąpili samolubnie (nie wiem czy było tak w The Lost).

Kto to się tak drze na tej plaży? Takie "tedet"? W poprzednim odcinku to mnie też denerwowało.

Za dużo ściemnień (przerywników).

pensivelane
27.07.2010, 19:24
No, no, dobra robota. jedyne co mi nie pasuje to ten ohydny lektor. Z napisami byloby (co prawda) gorzej, bo zepsulyby klimat. Zbierz sobie pare osob do dubbingu :) Albo spytaj na forum, czy ktos nie chcialby nagrac kilka kwestii i ci wyslac? Ja moglabym sprobowac, ale chyba sie nie nadaje, wiec sie nie wychylam.

SimowyBrat
27.07.2010, 20:58
Przynajmniej tutaj ktoś stara cię docenić moją ciężką pracę. Głównie jestem krytykowany za to, że ten odcinek był nudny i nie jest tak jak w Lost, ah, te porównania...
Searle, "tedet" już w kolejnym odcinku nie będzie, obiecuję. Benedict decydując o spaleniu wraku wiedział co robi, bo od pilota dowiedział się że się zagubili i nie mają kontaktu ze stacjami/lotniskami. Ściemnień też będzie mniej ^^. Pensivelane, na początku miał być dubbing, ale po pierwsze, odcinki mają się pojawiać szybko, a przy dubbingu to niemożliwe, a drugim powodem jest to, że głosy by zepsuły klimat, bo w większości przypadków głos przez mikrofon jest dziecięcy.
Dziękuję za oglądania i zapraszam na kolejny odcinek, bo mam nadzieję - będzie się działo :).

pensivelane
27.07.2010, 21:50
Okej, przezyje tego lektora :P

SoCute...
31.07.2010, 18:26
Jestem pod wrażeniem, najabrdziej do gustu przypadł mi klimat. Wykonanie bardzo solidne, przez chwile się bałam że użyjesz tych samych imion co w serialu :D Czekam na kolejne odcinki :)

SimowyBrat
22.08.2010, 13:07
Kolejny odcinek jest w trakcie produkcji. Jak widać często nie odwiedzam tego forum, więc jeśli chcecie być na bieżąco to odwiedźcie blog zagubieni913.blog.onet.pl :).

Pozdrawiam wszystkich widzów :).

I jest strona o wszystkich moich produkcjach, zapraszam edprod.uphero.com

Nowy odcinek!
http://www.youtube.com/watch?v=iYjniVRgP6E