PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie nowej okolicy


Dżiglipaff
05.07.2010, 21:40
AAA więc emisia zaczela znowu od czasu do czasu grac w simsy i, jak zawsze, oczywiscie znowu tymi samymi rodzinkami (niektore maja juz 5 lat, lul). Przez te wszystkie moje powtory i odejscia od simsow, wyszlo jakos tak, ze mam kilka okolic z ulubionymi simami i chcialabym je polaczyc : )
Oczywiscie, moglabym kazda rodzinke z oddzielna przeniesc do innej okolicy, ale to byloby za proste : ) poza tym, stracilyby kontakty bla bla bla~

Dlatego wpadlam na pomysl, zeby jedna z tych okolic (ta biedniejsza, z czasow, kiedy jeszcze nie mialam dodatkow i, ze tak to nazwe, podokolic) dodac jako np. śródmiescie?

Co o tym sadzicie? czy wystarczy tylko pozmianiec nazwy niekrotych plikow i bedzie smigac?

eS_guy
06.07.2010, 11:33
Szczerze wątpię... Ale spróbuj, może się uda ;) Ja kiedyś przeniosłem uniwersytet z jednego miasta do drugiego i były problemy... Niby działało, ale z wieloma błędami.

kotecek
06.07.2010, 12:24
To tak też można ??? chyba połączę wszystkie miejscowości w jedną :)

Liv
06.07.2010, 18:41
http://www.moreawesomethanyou.com/smf/index.php/topic,4480.0.html tu znalazłam coś.
Inne sąsiedztwa byłyby jak przedmieścia/dzielnice handlowe do głównego miasta.

Dżiglipaff
06.07.2010, 22:15
dzieki Livuś! <3
w czwartek kupuje sobie nowy komputer i jak tylko znajde chwile w przyszlym tygodniu, od razu to przetestuję ^_^