PDA

Zobacz pełną wersję : SimBot


SimkaLimpka
09.07.2010, 21:42
Mam problem:) jestem nowa i pewnie to pytanei pojawialo sie milion razy ale mam pytanie :
Czy szlif diamentu sercowy w twinbork trzeba poszukac wszedzie czy w koszach na smieci albo odblokowac kamienie? niewiem juz gdzie szukac . PROSZE O POMOC!
z gory dziekuje i wszytskich pozdrawiam cieplutko xd:)

Charionette
09.07.2010, 21:46
Poszukaj w komisie, a jeśli masz WP to w grobowcach natkniesz się na taki kamień :P

Łezka
09.07.2010, 21:54
Witamy na forum SimkoLimpko! :):):):)
1. Różowego diamentu w Twinbrook szukaj wszędzie, a na pewno pomoże Ci w tym "Pomocnik kolekcjonera", który możesz wykupić za punkty szczęścia życiowego w panelu nagród.
2. Tak jak wspomniała Czarionette, możesz śledzić nowe towary w komisie, bo zawsze może się trafić szlif sercowy różowego diamentu.
3. Z tego co pamiętam ... W Egipcie w piramidach, komnatach itd. Znajdziesz sporo kamieni, a w tym też szlif sercowy różowego diamentu.
4. Aby odblokować szlif sercowy, należy zebrać kamienie szlachetne każdego rodzaju albo mnóstwo, mnóstwo etc. etc. szlifować inne kamienie w jakichkolwiek szlifach, a wtedy pojawi się sercowy.
5. Kosze na śmieci też nie są złym rozwiązaniem. Ja kiedyś znalazłem właśnie różowy diament w koszu na śmieci.
6. Jeśli Twój Sim zna Sim-Fu i ma 10 poziom to możesz rozbijać bloki z kosmicznej skały na łamaczu desek. Wówczas wylatują różne drogocenne i pospolite kamienie. Mnie dzisiaj w ten sposób wyleciał różowy diament.

Searle
10.07.2010, 08:57
Można wynaleźć też to urządzonko do wiercenia w ziemi - tam również czasem można znaleźć jakiś klejnot :)

Łezka
18.07.2010, 00:44
Hmm... Akurat gram Simem, który ma cel życiowy: "Stworzyć 3 potwory"... Dążę do tego, zebrałem już pallad, a teraz potrzebuję 10 owoców życia. Mniejsza o to. Chcę napisać o szlifie sercowym kamieni szlachetnych. Otóż! Nie trzeba zebrać wszystkich kamieni tj. tych z podstawy i tych z podróży. Mój Sim zebrał zaledwie 43% wszystkich kamieni i już udostępnił mu się Szlif sercowy. Podejrzewam, iż należy zebrać jedynie liczbę kamieni z podstawy, aby ten szlif się odblokował, ponieważ był on już przed WP. :)

Mroczny Pan Skromności
18.07.2010, 07:06
D_S - to raczej oczywiste, bo nie każdy kto ma Karierę musi mieć WP, więc szlify z WP nie są potrzebne :)

maciu67
09.11.2010, 19:01
Ja różowy diament wywierciłem z ziemi.Wpisałem kod testingcheatsenabled true i szlif sercowy sam mi się pojawił gdy chciałem oszlifować geodete
(to możę chyba działać i na inne kamienie)

Owl Finch
10.11.2010, 06:26
@up: Tak, każdy kamień można oszlifować.

Searle
10.11.2010, 16:57
Ja jeszcze odnoście tych simBotów: W mojej rodzince jest tak, że jak simy zobaczą robota (który jest członkiem rodziny) porzucają aktualne zajęcia i pojawia im się akcja: SimBot! (boją się, czy są zaskoczeni). Można tego jakoś uniknąć?

as_babe
26.01.2011, 13:06
Cześć, mam taki problem, mój sim, ma pragnienie życiowe stworzyć 3 potwory. Udało mi się stowrzyć jednego simbota, bez większych problemów, ale nie moge skonstruować następnego ;/ wiem, że niezbędny jest ten rdzeń życia, ale.... nie wiem skąd go teraz wziąć..... zebrałam wszystko co niezbędne (100 szt złomu, 10 szt owoców życia, pallad i różowy diament o szlifie sercowym) i nadal nie wiem co dalej.... Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć??

Natix
26.01.2011, 13:45
Ja go znalazłam na złomowisku, chyba.
Ale głowy nie dam. Raz tylko czy 2 miałam simbota.
Ewentualnie poszukaj w komisie.
Albo w koszu - ja raz znalazłam tam nawet laptop, więc może się trafić ten rdzeń... tak myślę. Nie wiem, nie chcę wprowadzić w błąd, ale myślę, że poszukaj w tych miejscach.
A tamten rdzeń skąd miałeś?

Searle
27.01.2011, 15:53
babe, a nie ma opcji na ośrodku naukowym, by zanieść tam potrzebne rzeczy?

as_babe
27.01.2011, 21:32
Właśnie nie ma tam takiej opcji.

Tamten rdzeń miałam wypełniając okazję.

Owl Finch
27.02.2011, 13:47
A ja mam ciekawostkę :P Bawiliście się kiedyś simbotem w CASie? Simboty są staruszkami i jak im się zmieni wiek/ubranie/cokolwiek to wychodzi zwyczajny sim tylko... Ma zupełnie czarną skórę, ale nie chodzi mi o taki "ludzki" odcień, tylko o taki... Jak węgiel. No i jak już gdzieś pisałam, duch po simbocie wygląda jak zwyczajny sim, tylko porusza się jak simbot.

Searle
27.02.2011, 20:10
Xou. duch mojego Simbota... był Simbotem, a nie zwykłym simem.

Owl Finch
27.02.2011, 20:57
a moje simboty zawsze są jakimiś grubymi dziadkami O_o

patryk916
06.03.2011, 13:53
Raz moja simka chciała go naprawić i za pierwszym razem poraził ją prąd.

edit:śmiertelnie(simkę)

Owl Finch
07.05.2011, 13:07
Jak zrobić drugiego simbota? Mam grubo ponad 100 złomu, 12 owoców życia, szlif sercowy różowego diamentu i... Nic. Czy potrzebny jest jeszcze pallad? Albo coś innego?

Violet
01.08.2012, 13:10
Mam problem, otóż mam w wyposażeniu ten rdzeń życia ale kiedy klikam na stół to nie mam żadnej opcji stworzenia tego simbota. Proszę o pomoc