PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie punktów szczęścia życiowego


Starly
15.07.2010, 20:18
Wiele się mówi o tym, że nie istnieje sposób ani kod, na dodawanie simom punktów szczęścia życiowego. Ten znalazłem na Youtube, sprawdziłem u siebie i działa 10000%.
1. W menu głównym (Czyli przed wyborem savu z miastem) otwieramy wpisywacz kodu (Ctrl, Shift, C) i wpisujemy: testingcheatsEnabled true i zatwierdzamy enterem.
2. Wybieramy save i wchodzimy w rodzinkę.
3. W panelu sima otwieramy tą zakładkę z punktami szczęścia życiowego.
4. Wciskamy Ctrl i jednosześnie klikamy pod tą małą skrzyneczkę.
5. Jeśli wcisneliśmy w odpowiednim miejscu, doda nam się 500 punktów.
6. Aby mieć więcej punktów szybciej, klikamy cały czas w to samo miejsce, aż doda nam się tyle, ile chcemy, nadal wciskając Ctrl.

UWAGA 1.!!!!!!!!!
Kod musimy wpisać w !!MENU GŁÓWNYM!! i tylko w !!MENU GŁÓWNYM!! Inaczej nie zadziała.

UWAGA 2.!!!!!!!!!!!!!!!!
Sposób działa tylko wtedy, jeśli punkty szczęścia życiowego są zatrzymane, tz. nie są w takim białym prostokącie i nie dodają się. Trzeba tylko poczekać, aż się zatrzymają.

Mam nadzieję, że wszystko jest napisane zrozumiale i nie chaotycznie, jeżeli są jakieś problemy, proszę pisać. Jak już pisałem, działa napewno.

Mroczny Pan Skromności
16.07.2010, 07:28
dzięki, przyda się
rzadko korzystam z kodów, ale tym razem zobaczę, jak to działa
To można wykorzystać wielorazowo przy jednym włączeniu gry? czy za każdym razem od nowa?

Charionette
16.07.2010, 12:05
@up: kod musisz wpisywać przy każdym uruchomieniu gry :D
Znam ten sposób, ale mi zadziało gdy wpisałam kod podczas gry :)

Mroczny Pan Skromności
16.07.2010, 13:34
Charionette - nie o to mi chodzi
Chodzi o to, czy jak włączę, wpiszę ten kod, wejdę do gry, podniosę sobie to szczęście życiowe, to czy żeby podnieść jeszcze, to trzeba uruchomić grę ponownie
Uff... Mam nadzieję, że zrozumiałaś :P

Charionette
16.07.2010, 17:41
Tak zrozumiałam :)
Po wpisaniu tego kodu za jednym razem możesz podnosić punkty szczęścia życiowego aż do woli :)

Mroczny Pan Skromności
17.07.2010, 07:36
Dziękuję :)
W takim razie na pewno będę z niego korzystał :D

lithium
18.07.2010, 15:47
ja mam pytanie do uwagi 2. tzn, ze klikamy przy wcisnietej pauzie tak?

Mroczny Pan Skromności
18.07.2010, 19:14
@up: to znaczy, że Twój sim nie może być na tyle zadowolony , żeby dodawały się punkty szczęścia życiowego, tzn: nie może być za dużo pozytywnych nastrójników, nie zaszkodzi otrzymać negatywny... Wejdź po prostu w punkty szczęścia życiowego i zobacz, czy się zwiększa ilość o jeden co sekundę, bo nie może się zmniejszać, żeby działało. Nie trzeba przy wciśniętej pauzie

Zrozumiałaś coś z tego chaotycznego tłumaczenia? :P

lithium
18.07.2010, 21:57
problem jest taki, ze moi zawsze maja najlepszy nastrojnik heheh

lazuryt00
21.03.2011, 12:14
Na pewno z tego skorzystam, ale takie pytanie...
Jak wpiszę ten kod w menu głównym to mogę jeszcze raz wpisać w rodzinie, aby zmniejszyć nastrój i by mi się te punkty co 1 sek. nie dodawały czy to wtedy nie działa? Mam nadzieję, że ktoś to zobaczy, bo ostatnie posty są dawno...ewentualnie przetestuje na własnej skórze:)

Przepraszam za posta pod postem, ale...
OMG! TO DZIAŁA....przepraszam:)
Polecam to nie jest w żadnym wypadku kłamstwem...:)
Thx...:)

wywra
11.08.2011, 11:19
działaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

M...:)
25.07.2012, 08:42
mi sie udało tylko raz dodać te punkty... nie wiem czy to zalezy od wersji gry(bo miałam kilka różnych)... teraz próbuje chyba na wszystkie sposoby i nie działa...