PDA

Zobacz pełną wersję : domek rodziny Krzesień by piostrze [BRAK ZDJĘĆ]


piostrze
18.07.2010, 22:28
Hej wszystkim, postanowiłem wstawić na forum mój drugi domek, pierwszy wstawiłem tylko po to żeby usłyszeć różne rady i uwagi, zdając sobie sprawę, że jest totalnym niewypałem, więc nie będę do niego nawiązywać, ale mam nadzieję, że ten jest w miarę udany, jest mały, gram bez kodów, więc nie mogłem sobie jeszcze pozwolić na większy, ale mi się podoba...
-Na początek przedstawię moją ulubioną rodzinkę, mieszkańców tego domu. Nazywają się Krzesień, na zdjęciu widzimy głowę rodziny, czyli Bartka (pracuje jako Kierownik), brunetka koło niego, to jego żona Regina (Lekarka pogotowia), blisko nich stoi ich córka Katarzyna, kobieta po prawej to Ada Ziarno (pracuje jako Stypendystka), nie należy do rodziny, jest najlepszą przyjaciółką Reginy, a kobieta po prawej to bezrobotna Kaja Topór, jest kochanką Bartka, zrobiłem ją kiedy trochę mi się zaczęła nudzić ta rodzinka. Na zdjęciu są także dwa kotki właścicieli domu. Wiem, że trochę za bardzo się rozpisałem, mam nadzieję, że mi wybaczycie;)
-koniec tego paplania, Bryła:

-rozkład pomieszczeń przed umeblowaniem:

-pokój Katarzyny:

-pokój bliźniaków (Bogdana i Szymona)

-łazienka:

-sypialnia rodziców:

-kuchnia

-salon:

-rozkład pomieszczeń po umeblowaniu:

To już cały domek, bardzo proszę o ocenki:D

Dastina
18.07.2010, 22:31
usuń przerwy pomiędzy nawiasami i IMG

-----> [img]
a nie -----> [ img ]

piostrze
18.07.2010, 22:40
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=37802 stąd wynikało, że mają być te odstępy, zmieniłem to, ale teraz u mnie ani zdjęcia, ani linki się nie wyświetlają, co mam zrobić???

Sherlock
18.07.2010, 22:44
Obejrzałem tylko bryłę i "rzut", bo nie chce mi się wklejać z osoba każdego linku :|
Domek bardzo fajny, ale brakuje mu tego czegoś :)
8,75

Charionette
18.07.2010, 23:45
Coś bym dorzuciła wewnątrz ;)
Taki średni dom
6/10

Mroczny Pan Skromności
19.07.2010, 08:02
Całkiem fajny domeczek. Szkoda, że trzeba w linkach :( Ale to nic, 9/10

Gio
19.07.2010, 09:53
Bryła jeszcze ujdzie, ale ogólnie to bardzo średni. 7
pozdrawiam

piostrze
19.07.2010, 12:09
Wiem, że linki są wkurzające i że gorzej się ogląda, mod napisał, że Imageshack nawalił i żebym spróbował dzisiaj foty wgrać od nowa, ale niestety nie ma mnie teraz w domu i nie mam tych zdjęć ze sobą, więc na razie muszą zostać linki, sorry! Dzięki za ocenki mojego domku, jakbyście mogli jeszcze napisać co się wam konkretnie nie podoba, co konkretnie byście jeszcze dodali, odjęli, które pokoje lepsze, a które gorsze, chętnie bym o tym posłuchał i trochę przerobił ten dom, żeby był lepszy :)

Adrianus
20.07.2010, 18:08
troche pusto w środku oraz nie podobają mi się te lampy na środku pokoju
6/10