PDA

Zobacz pełną wersję : Po nieudanej aktualizacji gra nie chce mi działać i prosi o ponowne zainstalowanie.


4sims
28.07.2010, 15:02
Więc tak... Dzisiaj pobrałam sobie ze strony PeggyZone fryzurę. Chciałam ją mieć, bo bardzo mi się podobała. Nie umiem instalować pliki .package więc skorzystałam z poradnika, robiłam to co trzeba i zainstalowałam Monkey Instal Helper. Po wszystkim wyskoczyła mi aktualizacja. Kliknęłam, aby się zainstalowała. Pierwsza z głowy. Później wyskoczyła druga do instalacji. I tu się zaczyna... Gdy jest już ostatni procent wyskoczyło mi, że jest błąd. Chciałam więc pograć i gdy włożyłam do dysku dodatek Wymarzone Podróże kliknęłam na ikonkę poczekałam, i wyskakuje mi BŁĄD, żebym zainstalowała ponownie The Sims 3 (podstawa). Gdy odinstaluje je, musiałabym odinstalować Wymarzone Podróże. A ja przy tych simsach dużo siedziałam. Bo i pobierałam domki, simów, ubrania, fryzury, dodatki! Nie chciałabym tego wszystkiego stracić. I mam orginalne płyty. A podczas instalowania tych aktualizacji nie były włączone Simsy, ani Program The Sims 3.

Wikki
28.07.2010, 19:19
Witaj :)
Dziś miałam ten sam problem, tyle że z Karierą. W każdym razie, na początek spróbuj bez reinstalowania podstawy odinstalować same Wymarzone Podróże i nie aktualizuj ich.
Jeśli chodzi o zapisy gry, to aby ich nie stracić należy skopiować cały folder The sims 3 znajdujący się w Moich Dokumentach (C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3) a po reinstalacji wkleić go w to samo miejsce.
A jeśli to nie pomoże będziesz zmuszona zreinstalować podstawę.
Pozdrawiam :)

Lola231
29.07.2010, 06:56
Dziś chciałam pobrać nowy samochód z The sims 3 store ale wyskoczyła mi informacja,że musze aktualizować grę (mam the sims 3 (podstawa) the sims 3 wymarzone podróże i the sims 3 Kariera ) no więc aktualizowałam grę i po zakończeniu aktualizowania wyskoczył mi błąd "Twoja gra podstawowa The sims3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The sims 3 Zaktualizuj grę z programie startowym gry" i co mam teraz robić? gdy Klikam " Ok" nie mam nic zaznaczone a zamiast myszki mam klepsydre Błagam pomóżcie , nie chciałabym stracić moich starań w grze ;(

Ukryty
12.03.2011, 07:32
Dziś chciałam pobrać nowy samochód z The sims 3 store ale wyskoczyła mi informacja,że musze aktualizować grę (mam the sims 3 (podstawa) the sims 3 wymarzone podróże i the sims 3 Kariera ) no więc aktualizowałam grę i po zakończeniu aktualizowania wyskoczył mi błąd "Twoja gra podstawowa The sims3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The sims 3 Zaktualizuj grę z programie startowym gry" i co mam teraz robić? gdy Klikam " Ok" nie mam nic zaznaczone a zamiast myszki mam klepsydre Błagam pomóżcie , nie chciałabym stracić moich starań w grze ;(

Mam to samo co lola Pomocy !
Choć ...
może trzeba zainstalować kolejny dodatek i będzie kolejna aktualizacja i jeżeli ona wyjdzie dobrze to wtedy gra zadziała .

Chiyano
12.03.2011, 10:09
Może wyinstalujcie, a zapisy dajcie w bezpieczne miejsce?
[xxx] - dokumenty> Electronic Art, cały folder The sims 3 dać na inny dysk, a dodatki package, to gdzieś dać folder Mods.
Po instalizacji podmienić foldery, jak tak robiłam, działało. :)

αγάπη
12.03.2011, 11:56
Faktyczne wersje (wiarygodne) posiadanej gry i rozszerzeń zapisane są w plikach [skuversion.txt] (otwierać w notatniku)

Zajrzyj do tych plików i podaj numery wersji dla posiadanych rozszerzeń

….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Nowoczesny ap. \Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Kariera\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Szybka jazda\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Po zmroku\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Impreza w plenerze\Game\Bin\ skuversion.txt

Ukryty
12.03.2011, 15:47
spróbuje coś z tym zrobić:
1.Czekać na kolejną aktualizację
2.Kupić nowy dodatek zainstalować i aktualizować grę
3.Zmienić ustawienia w dokumentach itd.
4.Reinstalować grę
no cóż :/

hellraiser
12.03.2011, 17:04
Ukryty, jeżeli nikt nie odpowiada na Twój post przez 5 minut, naprawdę nie musisz pisać dodatkowych postów typu "Pomocy!!!!1", bo to tylko i wyłącznie nabijanie sobie postów.
Do rzeczy, skoro wyskakuje Ci taki komunikat, musisz pobrać łatki do podstawy i najnowszego dodatku, który posiadasz. http://www.patches-scrolls.de/sims3.php (Łatki możesz pobrać stąd), pobierz do wersji 1.19, oraz do najnowszego dodatku, np. jak Twoim n. dodatkiem jest Kariera, pobierasz łatkę do Kariery w wersji 4.7. Jeżeli czegoś nie kumasz to napisz do mnie na PW.

αγάπη
12.03.2011, 17:37
Jak już mówiłem napisz jakie masz wersje gry (mój post jest 2 posty nad tym), dzięki temu dowiemy się jakie dodatki zostały zaktualizowane i które patche trzeba pobrać.
Nightfall - chodzi mi o to że prawdopodobnie Ukryty zaktualizował część dodatków a nie wszystkie, dlatego wywala mu błąd.

Ukryty
13.03.2011, 05:33
napisane jest Ĺźe mam najnowsze aktualizacje kaĹźdego dodatku ktĂłry mam in.wp i k .
A gra ciągle o tą aktualizacje prosi
Aktualizacja 4.7.

αγάπη
13.03.2011, 07:32
Człowieku, mówię ci co masz zrobić a ty jak słup
Faktyczne wersje (wiarygodne) posiadanej gry i rozszerzeń zapisane są w plikach [skuversion.txt] (otwierać w notatniku)

Zajrzyj do tych plików i podaj numery wersji dla posiadanych rozszerzeń

….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Nowoczesny ap. \Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Kariera\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Szybka jazda\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Po zmroku\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Impreza w plenerze\Game\Bin\ skuversion.txt

Program startu nie pokazuje wiarygodnej wersji gry, zrób to o co cię proszę a coś zaradzę, ale zrób to a nie po swojemu.

hellraiser
13.03.2011, 13:17
No to skoro masz Karierę w wersji 4.7, to musisz zaktualizować podstawową grę do tej wersji 1.19. Innych dodatków/akcesoriów nie musisz aktualizować, tylko podstawę i dodatek, którym uruchamiasz grę.