PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - Instalacja sie nie włącza


MiNuTkA15
28.07.2010, 15:38
Mam laptopa, Viste i oryginalną grę żeby nie było.
Wkładam se płytke z historii do napędu, komputer pracuje ale nie otwiera sie automatyczne okienko instalacji tylko okienko z autoodtwarzania tak jakby to była płyta z plikami graficznymi. Wchodze w mój komputer, klikam na płytke i wybieram autoodtwarzanie ale pokazuje mi się tylko folder z plikami. Klikam na ikonke autorun i mi wyskakuje: Włóś płytę do napędu E. No ale ona przecież jest w tym napędzie :( W laptopie jest przecież tylko jeden.
Nie wiem co robić :( Szperałam w panelu sterowania, odinstalowałam Daemona i nic.

Tą gre miałam na tym samym kompie zainstalowaną jakiś rok temu i działała normalnie a instalacja przebiegła bez problemu potem odinstalowałam bo przestałam w nią grać a nie chciałam nie potrzebnie zajmować miejsca na dysku. Teraz chce se znowu pograć i figa :(
Błagam, pomóżcie mi :(

Miley98
28.07.2010, 16:45
A czy masz prawa administratora bo jeśli nie to nie możesz instalować gier.

MiNuTkA15
29.07.2010, 09:24
No raczej mam bo mam opcje Uruchom jako administrator.
Chyba że ja jakaś nie kumata i to nie o to chodzi.
A da się coś zrobić z tymi prawami?

Miley98
29.07.2010, 09:31
Prawa administratora ustawia się jeśli dobrze pamiętam podczas instalacji systemu. I chyba masz ustawione, ale ja też nie jestem za bardzo kumata w tych sprawach więc wiesz.

MiNuTkA15
29.07.2010, 12:21
Poszperałam troche i wychdozi na to ze ja jako jedyny użytkownik, i moje konto jest zapisane jako administrator. Więc nie wiem co może być przyczyną że gra sie nie włącza.

Miley98
29.07.2010, 12:24
Może płyta porysowana.