PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pozbyć się Sima


Saheli019
30.07.2010, 02:42
Interesuje mnie czy można pozbyc się jakoś Sima. Próbowałam już podpalić dom,ale się nie dało. Jest może jakiś kod? w TS2 pamietam,że pojawiał się rój much po wpisaniu boolPropa...

Chloé
30.07.2010, 08:52
Sima można jeszcze zagłodzić i utopić, zagłodzić jest łatwiej bo otoczysz ofiarę płotkiem i zajmujesz się innymi a on sam po max 2 dniach umiera, topielca musisz cały czas kontrolować żeby nie wyszedł z basenu.
Lub w bardziej humanitarny sposób - wyprowadzić sima z domu, eksmitować a następnie po prostu skasować.

EJ70
30.07.2010, 09:56
Możesz jeszcze wpisać kod "testingcheatsenabled true"przytrzymując shft kliknąć na sima i wybrać opcję "następny poziom dorastania" (czy coś w tym stylu),klikać tyle razy ile potrzebujesz by sims zmarł, bez głodzenia i topienia.

Dharthez
30.07.2010, 17:38
Nauczcie się grać bez kodów.Sposobów jest wiele.Spalić,zagłodzić,utopić,porazić prądem (w sensie kiedy długo naprawia coś a nie potrafi to w końcu go porazi ) albo poczekać do kresu jego dni.

nmin
30.07.2010, 20:08
Nauczcie się grać bez kodów.Graj jak chcesz i daj grać innym... Zabicie Sima przez postarzanie go kodem to kilkanaście sekund, a głodzenie czy topienie długo trwa i jest sadystyczne.

Polecam eksmisję i skasowanie ze skrzyni, raz dwa i po Simie, przestanie istnieć i zniknie bez śladu ze znajomych innych Simów :)

EJ70
31.07.2010, 09:36
Nauczcie się grać bez kodów.Sposobów jest wiele.Spalić,zagłodzić,utopić,porazić prądem (w sensie kiedy długo naprawia coś a nie potrafi to w końcu go porazi ) albo poczekać do kresu jego dni.

Użycie kodu od czasu do czasu nie oznacza że się z nimi gra. Równie dobrze można zmienić wiek sima przez użycie tortu urodzinowego. Wszystko zależy od tego czy chcę go mieć w drzewie genealogicznym, czy nie.