PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo (!!!) szybkie zdobywanie umiejętności


Liv
30.07.2010, 12:26
Grałam sobie wczoraj jak gdyby nic moimi studentami. W pewnym momencie zauważyłam, że mojej Simci pasek umiejętności zaczął się wypełniać niemożliwie szybko :O
http://a.imageshack.us/img705/7295/sims2ep8201007291654237.jpg

W ciągu całego okresu pobytu na uniwersytecie miała wszystkie umiejętności całkowicie rozwinięte :O
Próbowałam to samo wywołać u jej chłopaka: oboje mają aspirację "zdobywanie wiedzy", w wyborze korzyści z aspiracji życiowej mieli właściwie to samo (tylko że Karinie dałam jako drugorzędną "pragnienie stworzenia rodziny", Hektor zaś miał "pogoń za bogactwem" i oboje mieli zapełnione wszystkie 4 kwadraciki, jeśli chodzi o aspirację pierwszorzędną, czyli "zdobywanie wiedzy").

Miał ktoś z Was coś podobnego lub wie, czym to mogło być spowodowane?

Dora
31.07.2010, 10:11
Ja miałam tak, że jak sie simka uczyła gotowania z książki to jej podwójnie naliczało. Tzn. wtedy jak powinna zdobyć +1 punkt to zdobywała +2.

eS_guy
31.07.2010, 18:58
Tu raczej nie chodzi o kombinację aspiracji. Sądzę, że spowodowane było to zwykłym błędem w grze ;) Powiedz jeszcze czy ta Karina uczyła się wcześniej fizjologii? Bo gdy Sim się jej nauczy to umiejętności rosną baaardzo szybko! To kolejny błąd w grze :P Ale patch go naprawia :P Więc może pora ściągnąć? ;>

Liv
31.07.2010, 19:16
Tak, uczyła się!
Ale jej chłopaka też nauczyłam i nic to nie dało :|
Nie mam zamiaru ściągać żadnych patchy! :P Karinka będzie sobie przynajmniej wygodnie żyła :P

eS_guy
31.07.2010, 19:28
Karinka będzie wygodnie i nieuczciwie żyła ! :P
Ja póki nie mam patchy nie uczę Simów fizjologii :P

Cavello
01.08.2010, 11:17
U mnie jest tak, że muszę się nauczyć fizjologii, a potem zdobyć choć jeden punkt kondycji. Wtedy moi simowie tak się uczą. Może dlatego jej chłopak tak nie miał. :P

szprotka02
01.08.2010, 12:35
u mnie jest troche inaczej, niejaka marlena baraszkuje z chłopakiem z 5 sekund, a ciąża trwała 2 albo 3 simowe dni : D
normalna trwa chyba 4,5.. wiem, że ta marleny była bardzo szybka
; D

Liv
08.08.2010, 16:26
Nie, normalna trwa 3 dni ;) To nie jest błąd :D


Mam odpowiedź!

Sim musi nauczyć się fizjologii, a potem zdobyć 1 punkt kondycji :) Cavello miała rację :D
Sprytne :D

A temacik sobie zamknę ;)