PDA

Zobacz pełną wersję : Jak grać swoją rodziną i zapoznawać się z simami, których stworzyłam?


Werona2000
01.08.2010, 20:47
Chciałabym sterować stworzyną przez siebie rodziną i jednocześnie móc zapoznawać się z Simami, których stoworzyłam w tej samej grze (tylko w innych domach). Czy to jest możliwe i jak to zrobić?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Arkia
02.08.2010, 12:32
Widać, że niedawno zaczęłaś grać. Wystarczy, że myszką najedziesz na dom tych stworzonych simów i klikniesz. Powinna się pojawić opcja Odwiedź, czy coś takiego. Jeśli jej nie ma, lub nie da się kliknąć - simowie prawdopodobnie gdzieś sobie poszli. Do parku, do pracy. W każdym bądź razie jeśli już sim (twój) odwiedzi tych simów, zadzwoni do ich drzwi i oni po kilku simowych minutach mu otworzą. A później wystarczy wykonywać interakcje z domownikami ;)

Chloé
02.08.2010, 20:09
A masz te swoje różne rodziny na jednym zapisie czy na osobnych? Jak na osobnych to nie dziwne, że nie mogą się odwiedzać bo to praktycznie osobna gra.
Aby grać wszystkimi rodzinami muszą być oni w mieście na tym samym savie. Do zmiany rodzin słyży opcja "edytuj miasto".

Werona2000
18.08.2010, 19:35
Wielkie dzięki,dopiero teraz udało mi się udać sterować,dzięki Tobie.Właśnie miałam taki problem!