PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierć od meteoru


Arkia
03.08.2010, 18:36
Witam. Od razu mówię, że pytałam się o to w Pytaniach i odpowiedziach, niestety nikt mi nie odpowiedział, a ciekawość mnie zżera. No więc... Na cmentarzu w Twinbrook koło killku kolumn leży nagrobek jakiegoś tam Racket'a chyba. Ma ten średni nagrobek. A na tym nagrobku jest dziwny znaczek, jakby zdeformowany kotlet z parą oczu na 3 linkach xD Inaczej nie umiem tego opisać. Na początku skojarzyło mi się to ze śmiercią z głodu, jednak śmierć z głodu to skrzyżowany widelec i nóż (łyżka...?). Gdy zauważyłam ducha z tego nagrobka, był on czarno-czerwony i jakby lekko się... dymił, mienił? Nie mam pojęcia. W każdym bądź razie gdy siostra pozabierała kilka nagrobków z mauzoleum i ustawiła je na swojej parceli, zaczęła z nimi eksperymentować - oczywiście z testingiem (wiadomo chyba, że chodzi mi o boolpropa :P). I gdy ustawiła już wszystkie dostępne przyczyny zgonów na nagrobkach, zauważyłam, że nagrobek z dziwnym znaczkiem ma ustawienie "Meteor". I oto mi właśnie chodzi. Jak, powiedzcie mi jak można zabić sima meteorem? Możecie podawać swoje przypuszczenia, teorie jak i przebieg swojego dochodzenia w tej sprawie :P

Paka
03.08.2010, 19:11
No albo przywołujesz meteora boolpropem albo czekasz cierpiliwie aż spadnie gdzieś, w kogoś ;d

Lady88
03.08.2010, 20:34
jak przywołać meteora boolpropem?

Truskawka14
04.08.2010, 09:00
Nie wiedziałam, że można meteor wywołać. Moja simka zginęła raz od takiego meteoru. Po prostu sobie stała, nagle pojawiła się interakcja ,, reaguj na hałas'', potem ,,uciekaj'' i zanim simka zdążyła zrobić krok... BUM! Co ciekawe, simka miała 10 poziom logiki i stał obok niej sąsiad. Sąsiad był cały umorusany, jakby wyszedł z katakumb. On przeżył.

Paka
04.08.2010, 09:57
A twoja simka zgninęła?

domis19981
17.08.2010, 11:00
Ja kiedyś przeczytałem, że nie można przywołać meteorytu.

seba91bdg1
18.08.2010, 09:38
specjalnie żeby Ci odpisać założyłem tu konto no i może jeszcze żeby podzielić się ****"cą jaka mnie trafiła gram sobie ładnie grzecznie w ts 3 przeszukuje galaktyke ( użycie teleskopu ) i pojawia mi sie że widzę meteoryt, pojawia sie opcja reaguj na meteoryt i ładnie grzecznie wielkie cholerstwo spada prosto na mnie i mój dom oczywiście sim z prawie wszystkimi możliwymi rozwiniętymi cechami i po zdobyciu drugiego stopnia wizy( wymarzone podróże) ginie i wszystko wokół zmienia się w złom...... szlag mnie jasny trafił myślałem że kompa rozwale.........

hellraiser
26.08.2010, 22:11
Zawsze można pobrać moda z mts :)
Polecam HELL_EXTREME - 2 uderzenia na godzinę ;)

http://www.modthesims.info/download.php?t=407315

Temperance
27.08.2010, 21:22
Grając przed chwilą, moja simka do stała taki komunikat: „Monica jest świadkiem upadku meteorytu z nieba, który wylądował gdzieś w mieście. Monica może go znaleźć używając podglądu mapy…”. W podglądzie mapy była gwiazdka na niebieskim tle o nazwie „Meteoryt” pojechałam na miejsce a tam leżała wielka skała kosmiczna ;]

Paka
28.08.2010, 13:43
Taka opcja była już w podstawie
Więc to nie nowość :D

Arkia
28.08.2010, 14:45
Tak, ale meteoryt z teleskopu i ten od którego się umiera to nie to samo. Też bardzo wiele razy miałam ten z teleskopu. Ale ten taki zabijający jeszcze nigdy mnie nie uraczył swym widokiem :P

Jeade
15.09.2010, 11:12
A mi się wczoraj udało - prawie - zabić w ten sposób mojego sima. Najpierw zrobiło się jakoś tak ciemno w miejscu, gdzie ćwiczył (Był na wakacjach, w Chinach), jakby wielka chmura. Pojawił się napis "Blabla zastanawia się dlaczego nagle zrobiło się tak ciemno..." więc wpadłam na to, że to może być meteoryt i wzięłam nogi za pas. Zdążyłam w ostatniej chwili, ale i mój sim i sim, który stał obok, zostali osmoleni a ja ładnie pozbierałam olbrzymiego meteoryta za ponad 8 tysiaków. :D

hellraiser
15.09.2010, 11:59
Mi też spadł meteor jak moja Simka ćwiczyła sztuki walki w Chinach w Akademii - także uciekła w ostatnim momencie :) A meteor zostawiłem w miejscu zdarzenia na pamiątkę! :D

Ceasaries
02.10.2010, 11:10
Meteoryt uderza tylko jak się ma dod. ts3 wymarzone podróże, czy wystarczy mieć ts3 ?

hellraiser
03.10.2010, 18:06
Meteoryt uderza tylko jak się ma dod. ts3 wymarzone podróże, czy wystarczy mieć ts3 ?

Meteor uderza tylko jak ma się TS3 Kariera.

KarinkaXx
21.04.2011, 17:09
Szkoda, bo ja mam jedynie podstawe i liczyłam, że mi też jakiś kamyczek na głowie kiedyś spadnie.

eyvee
23.04.2011, 11:31
ja tez nigdy nie mialam meteorytu :( a mam i kariere i wp...mogloby sie cos w koncu ciekawego wydarzyc w zyciu moich simow np taki meteor, ale jak narazie przez cala moja gre nic sie nie dzieje://

Kalia
13.07.2011, 16:32
Mi kiedyś się zdarzyło że spadł meteoryt jak mój sims pracował (biznes) i zgineły trzy osoby dwóch pracowników i szef,a mój mądry sim po pojawieniu się tej informacji że nagle zrobiło się ciemno ewakuował się do parku:D

Fisia
01.08.2011, 09:38
A czy to nie jest to samo, co ''zaatakowanie'' domu przez meteoryty, kiedy pracuje się jako strażak? Bo ja miałam coś takiego, ale tylko były małe skały i paliło się w niektórych miejscach. Bo chciałabym mieć kolejny kolor ducha do kolekcji... ;)

Lubie
01.08.2011, 10:45
Raz chciałem, by moją simkę zabił meteor, miała 10 poziom logiki i patrzała calutkie dni przez teleskop, ale się wnerwiłem, i przestałem, znalazła sobie męża, miała już ślub zaplanowany, poszła do spożywczaka, nagle interakcja się przerwała, wychodzi ze sklepu, wszyscy koło niej się zbierają i bum... Simka zginęła. A tak się cieszyłem z ślubu.. :(
Chciałem ją ożywić ale się nie udało. :(

Searle
01.08.2011, 11:00
Czyli, by wywołać upadek meteorytu trzeba mieć sima na 10 poziomie logiki, czy tylko wpatrywać się w teleskop poprzez opcję Przeszukuj galaktykę?

Levkoni
01.08.2011, 21:00
Ja tam nie miałem żadnych punktów logiki i nie miałem teleskopu a i tak miałem meteoryt. Moja simka szła przy szkole akurat i pokazała się informacja o tym niebie i bub spadł meteoryt, nikt nie zginął ale wszyscy byli osmoleni którzy tam stali wokół, ale muszę powiedzieć, że efekty upadku meteoru fajne, mam fotki, ogromne wybuchy tak że wszystko w ogniu było, w prawdziwym życiu wszyscy którzy tam byli pewnie by poginęli :D

Narutoman
17.10.2011, 20:57
Absolem pokażesz te fotki? Bo ja jeszcze nigdy nie miałem meteorytu w swojej grze, chociaż ma wszystkie dodatki... Następnym razem będę wypatrywał wielkiego cienia nad moim simem :D

Justyna0307
18.10.2011, 10:07
ja miałam tak że jeden sim malował a jej rodzice siedzieli w ogrodzie obok niej a drugim byłam nad jeziorem i łowiłam. Nagle wyskakuje komunikat że zrobiło się ciemno :O Ja do domu patrze a tam duuuuży cień nad moją simką która maluje , jej rodzice w niebo wystraszeni patrzą , gdybym nie zabrała simki było by po niej... Prosto w nią leciał :( Jeden ogromny i duuużo mniejszych na ogródku, z ogródka prawie nic nie zostało, pozabijało gnomy.

Maszka
20.10.2011, 16:27
Mi na simke też kiedys spadł. no to ona miała logike chyba na maxa i malowała. Aż tu nagle komunikat, że zrobiło się ciemno, no i patrze na niebo. A tu takie... :O I kazałam jej uciec do innego pokoju, a na tym balkonie co malowała, wszystko zniszczone i do tego pożar. Ale ona przeżyła i chyba anwet nie osmaliła się :)

Ebony
20.10.2011, 16:40
Hmm. Mam karierę i jeszcze nigdy nic podobnego mnie nie spotkało, ale nie przykładam zbytnio uwagi do nauki logiki. Z jednej strony szkoda, z drugiej, jakby takie coś zabiło mi simkę albo zniszczyło dom chyba by mnie szlag trafił.

Fru
25.11.2011, 16:00
Hej. ;)
Mój sim zginął pływając nago w basenie podczas imprezy. Ni stąd ni zowąd pojawił się komunikat, że zauważył, iż nagle zrobiło się ciemno i faktycznie, nocne niebo nabrało złowrogiej czerni(;p). Danny miał niewiele ponad cztery punkty logiki, wysportowane ciało, aspirację kucharską i specjalizację pisarską. Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że umiejętności Simów nie mają nic wspólnego z tym, jak giną, a przynajmniej jeżeli mówimy o śmierci przez dostanie "kamyczkiem w głowę".
Tak czy inaczej, nie podzielam waszego zapału i chęci utraty sima w ten sposób. Szczerze mówiąc niesamowicie mnie zaistniała sytuacja wkurzyła, bo nie wiedziałam ock. i zostałam w basenie... Simka, która brała udział w kąpieli również została zgnieciona, a paparazzi, który fotografował wodne figle, osmolony i potargany. ;p

Masamune
26.11.2011, 18:12
Ja robiłem moją imprezke urodzinową w domu z 15 simów było(licząc sąsiadów)
a tu nagle ciemno sie nagle zrobiło i BUM!!! Przeżyłem bo akurat pływałem w basenie na zewnątrz Xd 4 simów też przeżyło reszta Zgineła potem były same takie jakies niepamiętam jaki kolor ale w jakimś kolorze były duchy i tylko w tym XD,Tragiczna śmierc.

zuzapets
09.12.2011, 18:47
U mnie też był meteoryt jak posłałam mojego srokatego konika do dzikich koni i jak stał w jakimś miejscu to nagle zrobiło się ciemno i wiedziałam że to może być meteoryt i był komunikat że mój koń coś tam zobaczył oglądał się wokoło i kazałam mu wiać i na szczęście mu się udało;)

Valerie
07.01.2012, 20:09
Grając przed chwilą, moja simka do stała taki komunikat: „Monica jest świadkiem upadku meteorytu z nieba, który wylądował gdzieś w mieście. Monica może go znaleźć używając podglądu mapy…”. W podglądzie mapy była gwiazdka na niebieskim tle o nazwie „Meteoryt” pojechałam na miejsce a tam leżała wielka skała kosmiczna ;]
Miałam tak samo:) Duużo kosztował. Leżał na plaży.

miłośniczka zwierząt
21.03.2013, 11:50
Ja już 3 razy miałam meteoryt 2 razy nie udało mi się, sima uratować ale raz mi się, udało . ;)