PDA

Zobacz pełną wersję : Ukradli mi dziecko !!


Adu$
07.08.2010, 19:50
Hej !
Moja simka ma małe dziecko.
Urządziła imprezę (która trwa 3 godziny) i dziecko leżało w kojcu i któryś z zaproszonych wziął dziecko na ręce i poszedł do domu z dzieckiem i ono z nikło z rodziny.
O co chodzi ?

niepokorna
08.08.2010, 00:16
sprawdź, czy mąż/rodzina tej simki nie jest ojcem tego dziecka.

nmin
09.10.2010, 12:30
Wiem, że temat jest stary, ale może przyda się komuś ta odpowiedź, niby oczywiste, ale można na to nie wpaść:

Żeby odzyskać dziecko, prawdopodobnie wystarczyłoby odwiedzić tę rodzinę, do której je ukradziono (musi to być ktoś znajomy, skoro był zaproszony, tak?), a potem przy wpisanym kodzie testingcheatsenabled true kliknąć z Shiftem na dziecku i wybrać "dodaj do aktywnej rodziny". Jeśli błąd nie jest jakiś pokręcony, to dziecko bez problemu stanie się członkiem rodziny i będzie można je sobie wziąć. Zrobiłam tak, gdy chciałam, żeby siostrzeniec zamieszkał ze swoim wujkiem zamiast z matką.

Ten przypadek jest dziwaczny, ale chyba nic mnie w TS3 nie zdziwi...

anie_1981
09.10.2010, 13:04
Ten przypadek wcale nie jest taki dziwaczny. Kiedyś często się to graczom zdarzało, a to przyjęcie, a to opiekunka do dzieci. Często bywało tak, że delikwent z porwanym dzieckiem wchodził do pustego domu i ciężko było wtedy dziecko odzyskać. Mi się to nigdy nie zdarzyło, bo moi Simowie nie zatrudniają opiekunek do dzieci, nie urządzają też przyjęć. Można spróbować zaprosić tą znajomą osobę do domu i zaprzyjaźnić się z nią. Następnie poprosić, by z nami zamieszkała. O ile dziecko nie zostało skasowane, to będzie można je wybrać w oknie kto ma się wprowadzić razem z tą osoba. Potem wyrzucamy ta osobę z domu, a dziecko sobie zostawiamy.

Ten problem podobno został naprawiony w którejś łatce.

Czyniąca_Hałas
15.01.2011, 16:01
A nie była to Opieka Społeczna?

patryk916
15.01.2011, 16:13
A nie była to Opieka Społeczna?
Tyle że przedstawiciel opieki społecznej w sims 3 jest postacią NIEZALEŻNĄ:O,której nie możemy przecież zaprosić na przyjęcie:P.Polecam ponowne przeczytanie treści tematu.:D