PDA

Zobacz pełną wersję : Historie z Bezludnej Wyspy - Poradnik - Jak zrobić sobie "drugi zapis"


Aniołeczek14
08.08.2010, 11:14
Hej! Powiem wam jak zrobić "drugim zapis".
Dużo osób na forum pyta się czy można zrobić drugi zapis. Otóż TAK! Chodzi oto, że robi się Drugiego użytkownika.
Gdy włączamy grę, jest do wyboru Historia, Gra swobodna i Samouczek. Lecz teraz nas to nie obchodzi. Na górze, jest ikona z głową. Naciskamy na nią. Pokazuje się nazwa Gracz domyślny. Wpisujemy jakąś nazwę np. Aniołek i naciskamy +. Potem gdy gracz zostanie dodany, naciskamy na niego i wybieramy ptaszka czyli TAK. Tworzymy nowego gracza. Gramy na "nowym zapisie". Jeśli chcemy wrócić na "stary zapis" znów naciskamy 'naszą główkę' i wybieramy Gracz domyślny, czyli gracz na którym graliśmy od początku.
Mam nadzieję, że pomogłam i poradnik się przyda. Jeśli będą problemy proszę pisać.

Pozdrawiam Aniołeczek14

http://kpmnplay.wrzuta.pl/sr/f/0vm5XqysWIX/buzka-emotikona

Starlight
08.08.2010, 21:52
To było takie łatwe... :D A ja szukałem tej opcji... Ah...
Mi to bardzo pomogło! Szczegółowo i dokładnie (masło maślane) opisane!
:) Myślę, że nie tylko Mi pomogłeś/łaś.

Sherlock
09.08.2010, 06:57
Hehe, a ja o tym wiedziałem :D
Stworzyłem sobie profil Sherlock i sobie grałem ^^
Ale innym ten poradnik może się przydać :)

Soniamo
30.12.2011, 04:20
A ja mam pytanie z innej mańki.
Mój komp troche lat ma i 3-4 razy do roku jest formatowany.Grę przechodziłam 3 razy i 3 razy nie skopiowałam save'ów,zależy mi na odblokowaniu drugiej wyspy bez konieczności grania w trybie historii po raz 4 bo żal mi czasu.

jest jakis sposób?