PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdrowienia z wakacji - regulamin i pytania


Björk
09.08.2010, 08:19
Pozdrowienia z wakacji

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=544&pictureid=3495

Moi drodzy.

W związku z trwającymi właśnie (dla większości z Was ;)) wakacjami, zapraszam Was do udziału w konkursie, który będzie polegał na tym, by napisać wierszyk opisujący wrażenia z podróży.

Proszę tylko, by ten wierszyk nie zawierał treści chamskich i obrażających kogokolwiek.

Swoje prace umieszczajcie w formie posta w odpowiednim temacie (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?p=1288091#post1288091) do dnia 21 sierpnia 2010 roku do godziny 16:00.

Po tym terminie wątek zgłoszeniowy zostanie zamknięty i zostaną utworzone sondy, w których użytkownicy forum będą mogli zagłosować na najlepszą według nich pracę konkursową.

Głosować będzie można przez kolejny tydzień – czyli do dnia 28 sierpnia 2010 roku do godziny 16:00.

Uprasza się o niegłosowanie na swoją pracę. Takie praktyki będą uhonorowane dyskwalifikacją oraz trzydniowym banem.


Uprzejmie proszę także o nieedytowanie raz wysłanych postów, chociaż rozumiem, że czasami zdarzają się pomyłki, lecz w tym wypadku proszę o skontaktowanie się ze mną zanim podejmiesz próbę edycji - Prywatna wiadomość do Björk (http://www.forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=22363)

Samowolna edycja posta zamieszonego w dziale z prezentacją prac konkursowych nagrodzona zostanie dyskwalifikacją.

_______________________________________

Nagrodą za zwycięstwo będzie ranga Wierszokleta w kolorze wybranym przez zwycięzcę, który zwycięzca będzie mógł z dumą nosić przez okres jednego roku

lub do wyboru 1 000 Simpoints na wakacyjne zakupy w sklepie EA Store :)


Życzę miłej zabawy i wspaniałych pomysłów.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu możecie zadawać tutaj.


_______________________________________

Pomysł, opracowanie, regulamin konkursu i logo by Björk (http://www.forum.thesims.pl/member.php?u=22363)

lithium
09.08.2010, 10:19
czy ten wierszyk ma miec okreslona dlugosc? czy musi byc rymowany? albo czy w ogole musi byc wierszem, czy moze byc epika? ;p

Nieidealna
09.08.2010, 11:05
Rozumiem, że wierszyk ma opisywać wrażenia z podróży do Egiptu?
I mam jeszcze to samo pytanie co foda-se - czy wierszyk ma mieć określoną długość?

Björk
09.08.2010, 11:15
Wierszyk ;) może być nierymowany, ale taka krótsza forma wypowiedzi...
Znaków nie będziemy liczyć tym razem, więc umówmy się, że długość dowolna...
I mogą być pozdrowienia z Lądka Zdroju, jeżeli masz na to ochotę...
Po prostu potrzebowałam jakiegoś logo, żeby konkurs chociaż częściowo nawiązywał do Simsów ;)

Starlight
09.08.2010, 11:57
Czy musi być zdjęcie do tego Wierszyka? Czy po prostu piszemy?

Björk
09.08.2010, 12:50
I mogą być pozdrowienia z Lądka Zdroju, jeżeli masz na to ochotę...
Po prostu potrzebowałam jakiegoś logo, żeby konkurs chociaż częściowo nawiązywał do Simsów ;)

J.w. po prostu coś związanego z wakacjami :)

Violet
09.08.2010, 13:30
a musi być jakaś fotka bo mi simy nie działają a chciałam się zgłosić

pensivelane
09.08.2010, 13:35
Bjork mowiła, że chciała mieć logo konkursu, wiec chyba nie trzeba, ale ja dałam, żeby fajniej wyglądało :P

Björk
09.08.2010, 19:41
Bjork mowiła, że chciała mieć logo konkursu, wiec chyba nie trzeba, ale ja dałam, żeby fajniej wyglądało :P

Dokładnie :)
Dzięki za wzięcie udziału :)
Od razu widać, że jesteście twórczy i potraficie się bawić :)

pensivelane
09.08.2010, 19:43
Nie ma sprawy :D To mój pierwszy - kiedys trzeba zacząc startować :P

Arkia
10.08.2010, 16:35
Może to pytanie wydaje się zabawne, ale jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w forumowym konkursie i chce się zapytać... Czy można wystawić kilka prac?

lithium
10.08.2010, 16:38
nie, tylko jedna.

Arkia
10.08.2010, 18:28
Dobrze... A czy wiersz musi być napisany jako że "Pojechałam, wysiadłam, poszłam", czy może być że "[imię] pojechała, wysiadła"? Czyli czy musi być napisany że jako ja, czy może być że ona? Bo chcę dać wierszyk o simce mojej siostry, nawet fotki mam specjalne, tylko nie wiem, czy tak mogę :P

Björk
10.08.2010, 23:59
Arkia - możesz napisać wiersz w jakiejkolwiek osobie (którejkolwiek - zapomniałam jak się pisze poprawie ;))

Arkia
11.08.2010, 18:48
Ok, już wszystko wiem. I już wystawiłam pracę :) Mam nadzieję, że się spodoba.
Jakby co, simka z wierszyka to ta sama co ta niebieska z rogami na fotce :P

Liv
11.08.2010, 20:30
Czy wymagana jest forma 'zdjęcie i tekst'/'sam tekst' czy można tekst wiersza wypisać na zdjęciu i zrobić coś na kształt pocztówki? (w poście będzie tylko link do zdjęcia i nic więcej)

Björk
11.08.2010, 22:13
Liv - pełna dowolność :)

Pearly
16.08.2010, 14:55
A obrazek może być wygooglowany ?

Björk
16.08.2010, 15:16
Może być wygooglowany :)