PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zerwać z chłopakiem którego nie ma?


SimMarie5185
14.08.2010, 21:16
Jestem tutaj nowa więc proszę o wyrozumiałość. Mam problem moja simka na początku była z chłopakiem :Terrym. Potem znalazłam jej lepszego: Fransa. Ale nie mogła się z nim zaręczyć bo była dziewczyną Terrego. Więc próbowałam zerwać z Terrym nie pokazała mi się interakcja ,,ZERWIJ" to go (Terrego) wyrzuciłam z gry, ale ona ciągle jest dziewczyną Terrego i nie moge poślubić Fransa!!! Co robić pomocy!!!

shan
14.08.2010, 21:29
Klikasz na Terrego wybierasz opcje Wredne/ Zerwij albo poproś abyście zostali przyjaciółmi.

nmin
14.08.2010, 21:29
W jakim sensie wyrzuciłaś z gry?

Interakcja "Zerwij" pojawia się w kategorii "Wredne" w każdym oficjalnym związku niezależnie od stopnia przyjaźni. Jeśli jej nie masz, to widocznie jakiś błąd gry...


EDIT: Minęliśmy się ;)

SimMarie5185
14.08.2010, 21:51
On mieszkał w innym domu i był tylko moim chłopakiem. Potem miałam zamiar z nim zerwać i weszłam w ,,wredne'' a tam nie było czegoś takiego jak zerwij więc weszłam w edycje miasta, eksmitowałam go z domu i kliknełam na kosz, to wyrzuciło go ze schowka. Terrego nie ma już w jej znajomych ani w znajomych innych simów. Podświetlając ją innym simem pod napisem ,,partner'' było napisane ,,żaden'', ale Frans nadal nie może jej poślubić. :(

nmin
14.08.2010, 23:24
To, że nie może jej poślubić, nie musi mieć związku z poprzednim chłopakiem - niemożność oświadczenia się to częsty problem, cierpliwości, używaj dużo romantycznych interakcji.

SimMarie5185
15.08.2010, 10:46
Dzięki ale rozwinęłam romantyczne na max i zamiast zaproponuj oświadczyny wyszło mi ,,poproś o zerwanie z simem''.

SIMSOMANIACZKA@99
16.10.2011, 15:06
To problem rozwiązany. Wyglądało na to, że Twój partner miał dziewczynę. Kliknij na "poproś o zerwanie z simem..." i wybierz simkę. Potem on zadzwoni do swojej dziewczyny, zerwie z nią, a ta simka Cię znienawidzi :P.

Vanessa
25.10.2011, 12:10
Możesz dać przyjaźnie (chyba) poproś abyście byli tylko przyjaciółmi.

Vanessa
25.10.2011, 12:12
Albo tak jak mówi SIMSOMANIACZKA@99 to może być to.