PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oszukać śmierć


LordVictor2012
15.08.2010, 16:42
Witam, jestem nowy na forum, mam problem z the sims 3. Jak wszyscy wiemy w the sims 2 można oszukać śmierć, Wampiryzm, magiczny elixir odmładzający, wskszeszemiot, kody. Cuż... jak można oszukać śmierć w the sims 3? czy jest jakiś sposób aby zapobiec starzeniu się simów w części trzeciej? wiem że to oszustwo ale simy w 3 części niewiarygodnie szybko się starzeją, a chciał bym się nim nacieszyć, włożyłem w nie tyle pracy i serca. Bendę wdzięczny za szybką odpowieć.

Olunia&%
15.08.2010, 16:47
Najlepiej by było ustawić epickie życie w ustawieniach tj.Około 900 dni
Moim zdaniem jest to wystarczająco dużo czasu aby się nacieszyć simami, ale gdyby jednak ci to nie wystarczyłó to pomaga ambrozja, którą można przygotować posiadając 10 stopień umiejętności gotowanie.

nmin
15.08.2010, 18:13
W opcjach możesz wyłączyć starzenie się, wtedy wiek nie będzie się przesuwał. Simy się nie zestarzeją, jedynym sposobem uśmiercenia ich będzie wypadek.

LordVictor2012
16.08.2010, 21:49
Ooo!!! nie wiedziałem o tym. Tak czy siak, wielkie dzięki.

maciu67
10.11.2010, 14:16
Na cmentarzu rośnie krzak kwiatów śmierci jak będziesz go miał w wyposarzeniu gdy twój sim bedzie umierał to wrczy śmierci kwiatka i kosiarz pozostawi go przy życiu.

Lolita_ (-_-)
19.02.2011, 19:25
ja tak robiłam moją simką 12 razy i zawsze działało :)

eyvee
19.02.2011, 19:51
nie wiem jak wy mozecie grac tyle czasu jednymi simami :D ja jak mi pokazalo ze moje simy <po przemianie w wampira> maja okolo 100 dni do starosci to sie zalamalam xD co ja tyle czasu bede nimi robila ;p zmniejszylam okres czasu na "maly" czy tam "sredni" i maja teraz 55...tak na styk :P ale te 900 dni to chyba lekko przesadzili autorzy ^^"

Levkoni
20.02.2011, 21:27
Te 900 dni to raczej jest dla tych, których nie kręci rozbudowa drzewa genealogicznego i stawiają na rozgrywkę konkretnym simem :) Ja gram na 190 dni i to jest dla mnie najlepsza opcja, wszystkie sprawy zdążę pozałatwiać simowe, rozwinąć, wzbogacić się itp a i rozbudowa rodu nie przebiega ani za szybko, ani za wolno. 90 dni to dla mnie za krótko, mimo, że w TS2 simowie dożywali też około 90 dni to jednak tutaj czas leci o wiele szybciej. A tak na marginesie LordVictor2012 to nawet jak ustawisz czas życia simów na 190 np. to nie znaczy że dożyją 190 dnia i umrą, to jest taka dolna granica, minimum, a mogą żyć znacznie dłużej, nieraz u mnie dożywali grubo ponad 200 dni przy tej opcji :)