PDA

Zobacz pełną wersję : Magiczne co?!


LordVictor2012
16.08.2010, 21:57
Eleo wszystkim, mam problemos, często za granicą znajduje dziwne głazy po których zbadaniu dostaje informację że potrzebuję magicznego obiektu z chin aby je rozwalić. Jak zdobyć to magiczne coś? utknołem w trakcie misji we francji związaną z dziennikiem i kluczem bo te głazy zasłaniają coś czego chce babka w zamian.

PoZmrokowiec
16.08.2010, 22:17
Są chyba dwa takie magiczne rzeczy. Jedna to coś tam Pangu. Można ją zdobyc wpisując buydebug testingcheatsenabled true, albo w Chinach wypełniając okazje.

Owl Finch
16.08.2010, 23:23
Ten obiekt trzeba zdobyć w Chinach wykonując okazję. Nazywa się "Topór Pangu" (chyba:P), a znajduje się on w Świątyni Niebios.

Łezka
19.08.2010, 12:27
Dokładniej mówiąc...
To magiczne coś to Topór Pangu, który bierzemy pod koniec zadania "Topór Pangu" w Chinach, ale żeby dostać taką okazję należy zdobyć bodajże 2 lub 3 poziom chińskiej wizy. :)

Searle
19.08.2010, 16:37
To dodam jeszcze, że misja nazywa się "Zabłąkany głaz" lub coś w ten deseń :)

Sheila
03.10.2010, 08:21
Albo kodem,nieuczciwie;p

Wpisujemy Testingcheatsenabled true
a potem(w trybie budowania) buydebug on.

W tej pierwszej zakładce szukamy topora pangu i dajemy na pierwszą lepszą ścianę.No i zabieramy.

A jak nie to po wpisaniu testinga z shiftem klikasz buduj tutaj i po prostu usuwasz:)Eh,te nieuczciwe sposoby;p

Owl Finch
16.11.2010, 06:22
@up: a mi to z buydebugiem nie działa... Daje ten topór na ścianę i w trybie simów on znika ;/
A mam problem, ponieważ mój sim miał już ten topór i ma 3 poziom wizy w chinach, wczoraj patrzę, a on w egipcie te gruzy rozwala zwyczajnym kilofem. Co więc zrobić, żeby odzyskać topór?

Owl Finch
20.11.2010, 12:22
Przepraszam, że piszę posta pod postem, ale bardzo proszę o pomoc z tym toporem...