PDA

Zobacz pełną wersję : kończenie instalacji przed jej rozpoczęciem


aga5552
20.08.2010, 13:27
Witam! Potrzebuję waszej pomocy. Zainstalowałam gry The sims 2 i do tego dodatki: Zwierzaki, Cztery pory roku, Osiedlowe życie. Potem z przyczyn, że nie chodziły mi dodatki z netu odinstalowałam grę ze wszystkimi dodatkami i chciałam zainstalować ją ponownie. I tu pojawił się problem. Podczas instalacji podstawy The sims 2 po wpisaniu kodu z płyty i wybraniu folderu, gdzie gra ma być wgrana - pojawia się napis: Czy na pewno chcesz zakończyć instalację. I dwie odpowiedzi: Tak lub Nie. Gdy nacisnę nie to sytyacja się powtarza, a gdy naciskam Tak to wyrzuca mnie z instalacji. Poza tym zauważyłam, że instalując podstawę po włożeniu właściwej płyty i wpisaniu właściwego kodu - pojawia się nie wiem dlaczego (w momencie wybierania folderu) obrazek z napisem The sims 2 Osiedlowe życie. Nie wiem jak rozwiązać ten problem. Wcześniej wszystko chodziło jak należy. Pozmóżcie!!!!!!! Będę wdzięczna.:)
Mam system windows 7

.mirror
20.08.2010, 18:26
Jeżeli nie chodzą dodatki z internetu to najlepiej wyrzucić Downloads, a nie instalować na nowo grę.

Pierwsze pytanie: oryginał czy pirat?

Pearly
20.08.2010, 19:07
TS2 i dodatki są niekombatalne z Windowsie 7

Liv
20.08.2010, 19:58
@up: srali grali, mam win7 i działa ;p
Aczkolwiek ten system nie jest dobry pod tą grę. Twój problem rzeczywiście najprawdopodobniej polegał na jakichś syfach z neta, a nie grze.
Jeśli masz możliwość zainstalowania Simsów na innym systemie - zrób to. Unikniesz wielu kłopotów w przyszłości :)
Próbowałaś powtórzyć instalację po restarcie/wyłączeniu i ponownym uruchomieniu kompa?

aga5552
21.08.2010, 16:19
Płyta jest oryginalna. Próbowałam restartować kompa, czyścić rejestr (choć nie jestem pewna czy zrobiłam to dobrze, bo się na tym nie znam). Nie wiem co mam robić. Nie chcę rezygnować z simsów, ani wgrywać nowego systemu. Przyzwyczaiłam się do tej 7. Pomóżcie