PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość dostarczono


siwa
23.08.2010, 19:29
Hej.
Mam zaszczyt zaprezentować Wam zupełnie nowy serial ;)


http://img97.imageshack.us/img97/7949/plakat01.jpg
Tytuł: Wiadomość dostarczono
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Siwa (YT: myyhope)
Scenariusz: Siwa
Montaż: Siwa [Sony Vegas 7.0]
Dźwięk: dubbing
Blog: www.wiadomosc-dostarczono.mylog.pl
Opis: Serial opowiada o losach Lindy Brown (Jennifer Walker) - młodej terapeutki z Nowego Jorku. Jej życie nie różniło się specjalnie od życia innych Nowojorczyków do czasu, gdy do jej gabinetu zawitał nowy pacjent - tajemniczy i małomówny Russel Howard (Patric Harris). Lidna, bardzo przejęta stanem psychicznym Howarda, postanawia dać z siebie wszystko, aby mu pomóc. Nie ma jednak pojęcia, że owo zaangażowanie w sprawę może okazać się śmiertelnym niebezpieczeństwem.
Obsada:
Linda Brown - Jennifer Walker (gł. Misiia)
Russel Howard - Patric Harris (gł. Eger)
Eric Johnson - George White (gł. Mold)
Susan Watson - Alex Smith (gł. Alessandra)
Ally Nelson - Samatha Cooper (gł. Siwa)
Pam Wood - Dominica Stone (gł. olenka_54)

VIDEOTEKA:
Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=64L63NNv1K4

Premiera: jesień, 2010


Jednocześnie informuję, że bardzo chętnie przyjmę nowych dubbingerów do ról drugoplanowych. Jeśli jesteś chętny/a - pisz śmiało w komentarzach w temacie lub na pw! :)
Pozdrawiam i mam nadzieję, że się spodoba.

kalafjor
23.08.2010, 20:19
Zwiastun bardzo mi się spodobał. Dobre ruchy kamerą, miło, że robisz dubbing. Pozostaje mi czekać do jesieni. :)

Charionette
23.08.2010, 23:27
Uuugh... Aż mnie trochę ciary przeszły :D
Świetnie wykonana robota, już nie mogę doczekać się odcinka ;)

Searle
24.08.2010, 17:19
Bardzo fajnie się zapowiada.
Bardzo podoba mi się pomysł, że zastosowano dubbing - tego mi brakuje na tym forum.

Czekam zatem z niecierpliwością na pierwszy odcinek :)

corvus
26.08.2010, 18:37
Tak jak większość, czekam do jesieni, bo zapowiada się bardzo dobrze. Duży plus za dubbing, jednak głos był nieco za cicho.

laisha
01.09.2010, 15:26
Świetny pomysł z dubbingiem, chętnie bym się zgłosiła ale obawiam się że nie będę miała zbyt wiele czasu.
Zwiastun jest zachwycająco przerażający ;d Nie mogę się doczekać.

Master of Disaster
01.09.2010, 19:38
Zwiastun jest naprawdę świetny, tylko dubbing trochę za cicho. Mam jedno pytanie - to ma być rzeczywiście horror, tak jak piszesz tutaj, czy thriller, jak napisałaś jednemu z użytkowników na YT?

@down - świetnie, wolę thrillery niż horrory.

siwa
04.09.2010, 10:18
Serial gatunkowo najbardziej będzie zbliżony do thrillera/u ;) Na forum popełniłam błąd, który zaraz poprawię ^^

pensivelane
05.09.2010, 14:14
Wiesz co? :O
Chciałabym kręcić tak, jak ty.
Super.
Bedę oglądać!

siwa
02.10.2010, 12:20
Premiera pierwszego, pilotażowego odcinka już 10.10.10 :)

Ellie
02.10.2010, 14:44
ooooooooo, ty robilas ksiege zycia?! :D yeah, musze obejrzec do konca hehe
ok co do zwiastunu, naprawde fajny. z przyjemnoscia obejrze!

Volturia
07.10.2010, 22:42
Kolej na mnie. ..
Dawno nie komentowałam czegoś z działu VS a właściwie wolę oceniac teledyski ( raz skomentowane, raz obejrzane etc. ..)
Technicznie - dobra robota. Widzę, że znasz się na montażu a również na Sony Vegasie [ właśnie - mam w nim taki problem, ze znika mi zawsze gdzieś za ekran mendżer napisów i jak ja mam go odzyskać? to wkurzajace]
Sam wstęp jest świetny, aczkolwiek te napisy są drażniące - ten jaskrawy niebieski absolutnie mi nie pasuje do charakteru zwiastunu, styl jest inny - zdecydowanie.
Również trochę za duże odstępy są między nimi.
Anyway - chetnie obejrzę coś następnego. Prezentuje się ciekawie ^^

Pozdrawiam, VOLT.:)

Sheila
08.10.2010, 06:14
Magiczna dziesiątka co?Zwiastun wspaniały,duże Wow.Ale wydjae mi się,że dubbing był zbyt cichy.Ale to szczegół.Świetny świetny,czekam do 10:)Jeszcze 2 dni:)

lady-angel
08.10.2010, 13:04
Odniosłam jakieś takie dziwne odczucie, że ten film jest bardzo podobny do filmu "schron".
Zwiastun ogolnie dobry ale troche za cicho dubbing

siwa
10.10.2010, 13:07
Zapraszam na odcinek 1 :)

http://www.youtube.com/watch?v=vOm_ggT9ggY

Miłego oglądania.

Master of Disaster
10.10.2010, 16:49
Czyżbym była pierwsza?
Cóż, pierwszy odcinek całkiem niezły. Momentami tylko kwestie mówione są albo za ciche, albo trochę niewyraźne. Ale zapowiada się dość ciekawie.

Sheila
10.10.2010, 18:15
No to ja druga : )
Odcinek bardzo mi się podobał,czekam na następny,zaciekawiło mnie to.Rozśmieszyło mnie to,jak chłopak/mąż(?) Lindy jadł te klopsiki.Haha mój młodszy brat użył określenia "prosiaczek":D Głosy mi się podobały,ale niektóre były leciutko nie wyraźne.Ale bez trudu zrozumiałam.Świetne ruchy kamerą.Ogólnie robi się lekko tajemniczy :)

I jeszcze pytanie ds.dubbingerów do ról drugoplanowych.Bardzo bym chciała wziąć w takim czymś udział,ale mogłabyś to opisać jak by to wyglądało?Bo nie wiem czy mam możliwości:)

Ogólnie odcinek 9,7/10 Czegoś maluteńkiego mi jednak brakowało.Ale to szczegół .

Extranjera
26.10.2010, 21:09
Obejrzałam, i jest super. Fajny ten dubbing. Jak by co to bede oglądać ;)