PDA

Zobacz pełną wersję : Leśny zakątek dla dużej rodziny.


ryumon
28.08.2010, 16:19
Witam.

Dziś chciałem Wam zaprezentowac moj domek. Włożyłem w niego dużo pracy. :P

Dam tylko linka na chomika, poniewaz zdjec jest duzo, i przy okazji więcej osób obejrzy. Hasło do folderu to "sims" ( Trzeba wejsc w the sims 3 , dom lesny zaulek i beda tam zdjecia :] )

http://chomikuj.pl/klawisz98

Jak ktos chcialby pobrac domek to prosze .
http://rapidshare.com/files/415648190/Le__ny_zau__ek_dla_du__ej_rodziny.Sims3Pack
http://www.megaupload.com/?d=D8S26CCM
http://hotfile.com/dl/65293465/54a8d0b/Leny_zauek_dla_duej_rodziny.Sims3Pack.html

Czekam na słowa krytyki.:D


PS Nie wiesz jak zainstalowac dom? Napisz tutaj a wytłumaczę : ]

PS 2 Jak linki wygasna to powiedziec : ]

PS 3 Zauważcie, ze sa 3 strony zdjęc ^^

amite
28.08.2010, 16:28
Bardzo nie lubię jak ktoś wstawia domy na chomiku, dla mnie oznacza to że chyba trochę nie chciało mu się wklejać fotek.
Moim zdaniem jest nie ładny, pomieszczenia są takie wielkie, ja z jednego pokoju mogła bym zrobić jeden dom ! Nic do siebie nie pasuje, wszędzie jest pełno lamp. W ogóle wieje pustką.
Wcale nie widać że włożyłeś w niego dużo pracy. 3/10

ryumon
28.08.2010, 16:30
Może nie widac.
Lamp jest dużo, ale to dla oświetlenia. Jak ma się zblizenie to ich nie widac.

Pokoje celowo mialy byc duzo choc trochę przesadzilem...


A na chomika wstawiłem, bo nie umiem na forum wklejac, a do tego zjęc jest duzo i bym się napracowal...A tak więcej osób zobaczy :]

Edit

Pograj nim sobie to zobaczysz czy taki kiepski : ]

Powoduje efekt "Piękna parcela" i "Pięknie ozdobione" w każdym pokoju ^^

motyka
29.08.2010, 15:40
Takie efekty powodują odpowiednio: okolica nad morzem i przedmioty z wysokim wskaźnikiem wystroju. Tak więc argument wzięty z powietrza. Być może dom jest funkcjonalny, ale tak samo, a nawet lepiej by się grało na kwadracie 15x15. Twój dom jest po prostu brzydki, nieprzemyślany, odwalony na od******l się. 0/10

Starlight
29.08.2010, 17:14
Za duże pomieszczenia, za pusto... Zimno... Nie podoba mi się
5/10

Master of Disaster
29.08.2010, 17:24
Simowie nadal nie są zbyt wymagający. Zrobisz byle duży pokój, pomalujesz ściany i podłogi byle czym, powiesisz klika drogich obrazów i już są zachwyceni, niezależnie, czy jest w tym jakiś ład i skład, czy nie, ważne, żeby był dostęp do mebli. Bez urazy, ale to, że się napracowałeś nad tym domem, nie zmienia faktu, że to po prostu bezkształtny klocek, tylko ze spadzistym dachem.

αγάπη
29.08.2010, 20:02
Wiesz, to nic złego wstawić zdjęcia na chomika, sam to zrobiłem :d, ale lepiej to wygląda kiedy wstawisz zdjęcia na forum. :< Postaraj się też zrobić normalnie te zdjęcia tabulatorem. Dom strasznie mi się nie podoba. Jest za duży okropna w nim pustka, ilość lamp razi, kolory też nie są najlepsze. Bryła jest niestety po prostu klocem. Ogonie nic mi się w nim nie podoba. Zmniejsz wielkości wstaw ładne zdjęcia a może następny domek będzie ładny. Długa droga przed tobą ale się nie zrażaj każdy jakoś zaczynał. :)

Malfurion
29.08.2010, 21:54
Jak zauwazylem pierwsze pomieszczenie to myslalem ze umre..... Tragedia jedym slowem 0/10

ryumon
30.08.2010, 08:48
Następny będzie lepszy.

A co do zdjęc na forum to nie moge za chiny ludowe wcisnac je w posta : /

Ale cos pokombinuje ^^

Edit

Dobra już umiem :]

dżin.
07.11.2010, 14:30
a jakie jest hasło do tego domu ? bo jest ustawione(ślepota jin'owa)

Sheila
07.11.2010, 14:55
Jin. hasło to sims .Pisało na początku ;p

Co do domku,to nie przepadam,jak ktoś ma zdjęcia na chomiku . Poza tym dom jest . . . No, widać,że jesteś p o c z ą t k u j ą c y . Bryła to zwykły klocek,pomieszczenia są puste,zbyt szerokie,zbyt dużo lamp. Jak chcesz mieć jasno to weź zrób oświetlenie z buydebuga. Ja z piwnicy zrobiłabym cały dom ;p Chociaż moje domy nie są piękne , to jednak twój ładne ma tylko otoczenie . . . Pracuj dalej. Ja na twym miejscu popytałabym doświadczonych budowniczych o rady. Dom nie musi być o tyle funkcjonalny co z klimatem. I bez sensu te drogie samochody w garażu :/