PDA

Zobacz pełną wersję : Sposób na działkę


tallje
28.08.2010, 17:41
Czasami, chcemy mieć bardzo duży ogród, szklarnie, basenik, itd...a okazuję się, że nawet basen się na naszej działce nie zmieści! W takim wypadku, potrzebna nam będzie działka.

UWAGA; Potrzebny jest dodatek Własny Biznes!

1. Stawiamy parcelę publiczną, takiej wielkości jak będzie miała nasza działka.

2. Robimy na niej to co chcemy- szklarnie, basen, może mały lasek, jakiś budynek żeby się na jeść i skorzystać z toalety ( XD). Musimy dać też płot dookoła całej parceli, żeby nie pojawili się na niej nieproszeni goście, i furtkę. Kupujemy wywieszkę Otwórz/zamknij( zapomniałam jak się nazywa, ale mam nadzieję że wiecie o co chodzi) i gdzieś ją maskujemy (blisko furtki!) : D.

3 Później rodzinką w której chcemy mieć działkę kupujemy wcześniej stworzoną parcele.( Telefon/ Nieruchomości/ Kup parcele publiczną. Może się przydać kod motherlode) Przychodzimy na nią, i szybko, zanim ktoś się pojawi na furtce robimy Wstęp/ Tylko dla Współlokatorów i na wywieszce robimy 'zamknij'. Gotowe! Teraz nasze simy mogą mieć własny ogródek, i nie zajmować sobie miejsca na parceli!
Może się jeszcze przydać hack na spanie na parceli publicznej, ( żeby simy mogły sobie troszeczkę przespać na swojej działce :>)


Mam na dzieję że chociaż komuś dałam pomysł :)


Jeśli poradnik jest bez sensu, ale jest już taki sam, to można zamknąć.

kotecek
28.08.2010, 20:48
Hmnnn ciekawe, nie wpadł bym na to, na pewno się przyda :)
Przydatne też gdy ktoś ma OŻ.

Violet
29.08.2010, 21:50
bardzo przydatne tylko po co tak latać w te i z powrotem bo te ekrany ładowania są denerwujące

Vanitas
29.08.2010, 22:56
Myślę, że większość osób zna ten sposób, ale może akurat komuś się przyda :).

tallje
30.08.2010, 19:41
aha, i jak ktoś zna ten hack na spanie na parceli publicznej, to fajnie by było gdyby go podał w tym temacie, może się przydać :)