PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Cztery ¿ywio³y - zg³oszenia


lithium
29.08.2010, 20:04
Cztery ¯ywio³y

http://4-elements.smartcode.com/images/sshots/4_elements_14962.jpeg

Tutaj mo¿ecie zg³aszaæ swoje kandydatury. Zg³oszeniem jest odpowied¼ na poni¿sze pytania:
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz*?
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz**?
*nie jest wymagane w przypadku wypisania tego w profilu u¿ytkownika
**umiejêtno¶ci typu, jak wspomina³am na pocz±tku: budowanie domów, robienie zdjêæ itd.

Czas macie do 12.09.2010 do godz. 21:00. Przed napisaniem zg³oszenia przeczytaj regulamin. (http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1295766)

Violet
29.08.2010, 20:23
Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Dlatego ¿e bardzo podoba mi siê pomys³ z tymi grupami i mo¿na przy okazji pod szlifowaæ swoje umiejêtno¶ci pracy w grupie

Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Aktualnie na komputerze mam zainstalowane The sims 2 i Nocne ¿ycie

Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
potrafiê robiæ nawet ³adne zdjêcia w grze ale od razu pisze ¿e nie obs³uguje programów graficznych


Bardzo chce byæ u centy :)i mi tez wyszed³ ¿ywio³ ziemi i kocham Cente

Ellie
29.08.2010, 20:32
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie? Poniewa¿ to jak na razie najciekawszy konkurs tutaj, a poza tym cierpiê na nadmiar wolnego czasu! No i ta gra zespo³owa brzmi nie¼le.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz? The Sims 3 Kariera i The Sims 2
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz? Hm, niech bêdzie, ¿e literackie no i to wymy¶lanie historii.

No i chcia³am dodaæ, ¿e chêtnie znalaz³abym siê w grupie Ziemia, bo tam opiekunem jest centa (to bardzo wa¿ny argument) <3 a poza tym zrobi³am sobie psychotest i w wyniku wyszed³ mi ¿ywio³ Ziemia, wiêc w³a¶ciwie nie macie wyboru, hihihi.

Starlight
29.08.2010, 20:51
1. Bardzo lubiê pracê w grupch. £atwo siê dogadujê z innymi osobami i wykonujê swoje Zadania.
2. The Sims 3 ,WP,NA.Kariera,The Sims Historie i wszystkie The Sims 2 (niestety nie na kompie ani u siebie w domu)
3. Robienie zdjêæ,filmów, efekty specialne, programy graficzne, tworzenie styli.

No i bardzo chcê byc w grupie Wody <opiekun Bjork> - Wyrozumia³a i pomocna, i tylko j± znam jako Admina na tym forum...

0lka
29.08.2010, 21:24
1. Lubiê pracowaæ w grupach i mam du¿o wolnego czasu :)
2. Sims 2 + dodatek W³asny Biznes. (bo zazwyczaj gram tylko dla robienia simów i domów)
3. Robienie simów i zdjêæ

Rainbow
29.08.2010, 21:27
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
bo mi siê nudzi i nie mam co robiæ. a pozatym konkurs wydaje siê byæ ciekawy. mogê dorzuciæ jeszcze, ze chcê wzi±æ udzia³ w konkursie bo bardzo lubiê gofry, tosty i jagodziankê.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
mam zainstalowane wszystkie te, które mam wypisane w profilu oprócz WB c:
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
umiejêtno¶ci literackie
budowania domów - no domki budujê nawet niez³e :p
robieniu zdjêæ w grze - zdjêcia te¿ mi wychodz±
wymy¶laniu historii - no jak mam umiejêtno¶ci literackie (chyba mam skoro parê osób mi mówi, ¿e ³adnie piszê :D) to to samo chyba, nie? :p
mam jeszcze umiejêtno¶æ trollowania ale nie wiem czy to siê przyda
aha no i robiê jeszcze mapy w UnrealEd ale te¿ nie wiem czy to sie przyda

fajno by by³o jakbym trafi³a do grupy wody poniewa¿ bardzo lubiê wodê pomimo, ze w te¶cie mi wysz³o, ze jestem ziemi±. a pozatym w tym roku by³am nad rzek± i bardzo mi sie podoba³o.

mog³abym jeszcze cos dopisaæ ale moze lepiej nie :p

Nieidealna
29.08.2010, 21:31
1. Konkurs wydaje siê byæ ciekawy, poza tym bardzo lubiê pracowaæ w grupie.
2. The Sims 3, WP, NA, Kariera.
3. Robienie zdjêæ w grze, tworzenie simów, tworzenie styli, programy graficzne (Gimp), wymy¶lanie wierszy lub historyjek.

Bardzo chcia³abym byæ w grupie Woda, poniewa¿ tam adminem jest Bjork, któr± lubiê, oraz dlatego, ¿e lubiê ¿ywio³ wody, który wyszed³ mi te¿ w te¶cie. :)

Vanitas
29.08.2010, 22:00
1. Chcia³bym wzi±æ udzia³ w konkursie poniewa¿ od dawna na taki czeka³em i mam sporo czasu. Uwielbiam tworzyæ dodatki lub wykonywaæ zadania.
2. TS2 + wszystkie dodatki + akcesoria (oprócz m³odzie¿owego stylu), TS3 + dodatki (bez nowoczesnych akcesorii).
3. Domy, zdjêcia, tapety, recolory, obrazy, ubrania (choæ co do tego to nie wychodz± najpiêkniejsze, ale wiem o co chodzi :))

EDIT: Mia³em dopisaæ wcze¶niej ale mi wylecia³o z g³owy. Ja chcia³bym byæ w grupie ziemi z Nietk± (aka Ellie) =)

Wielebny
29.08.2010, 22:19
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie- Jeden z ciekawszych konkursów dotychczas organizowanych na forum, wiêc chêtnie wezmê w nim udzia³. Do tego praca zespo³owa brzmi zachêcaj±co.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz- Ts3, Wymarzone podró¿e, Kariera. (ts2 i wszystkie dodatki równie¿, ale nie mam zamiaru teraz ich instalowaæ)
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz- No jedyne w czym jako tako siê wyró¿niam to budowanie domów. W reszcie rzeczy powi±zanych z tematyk± simów, grafik± itp. jestem raczej laikiem, wiêc nie warto nawet ich wymieniaæ.

tallje
29.08.2010, 22:25
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bardzo podoba mi siê ten konkurs, jest ciekawy, i kocham prace zespo³ow± :3
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz*?
Wszystkie dodatki do Sims 2 oprócz "Na ¶wiêta" i "IKEA urz±dza dom"
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz**?
My¶lê, ¿e robiê nawet nie takie z³e zdjêcia, tworzê ciuchy w warsztacie i mo¿e nawet nie¼le piszê ;]


Bradzo bym chcia³a byæ w grupie Nargynen :>

rudzielec
29.08.2010, 22:29
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie:
- konkurs wydaje siê bardzo ciekawy, plus lubiê prace w grupie.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz:
-ca³± seriê The Sims 2 oprócz wydania ¶wi±tecznego.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz:
-robiê dosyæ dobre zdjêcia w grze
-tworzê ciuchy w warsztacie
-w miarê dobrze piszê

to chyba tyle :)

Charionette
29.08.2010, 23:05
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie- Bardzo interesuj±cy konkurs. Lubiê prace zespo³owe, potrafiê siê dogadaæ z lud¼mi, mam do¶æ wolnego czasu, wywi±zujê siê ze swoich zadañ.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz- The Sims 3, The Sims 3 Wymarzone Podró¿e, The Sims 3 Kariera, The Sims 2, The Sims 2 Nocne ¿ycie, The Sims 2 Osiedlowe ¿ycie (obecnie zainstalowane)
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz- potrafiê, a raczej lubiê tworzyæ simów. Na grafice znam siê ¶rednio, ale najprostsze rzeczy umiem zrobiæ. Robiê ca³kiem niez³e zdjêcia w grze. Czasem piszê jakie¶ historyjki.

ebola
30.08.2010, 02:40
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie? bo jestem tu 6 lat i mi sie cos nalezy oraz chcialabym wziac w udzial w tym jakze zapierajacym dech w piersi konkursie
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz? sims gwiazda, sims 3
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz? jestem nefre, mistrz ciuchow w polsce i dobrze znana na swiecie, pracowalam dla simsecrets! potrafie zbudowac domek (sic!), mam wyczucie stylu


chcialabym byc w grupie ziemia, gdyz czuje duchowe powiazanie

sasha fierce
30.08.2010, 02:47
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie? bo jestem tu 6 lat i mi sie cos nalezy - ja tez, a poza tym mam duzo wolnego czasu i chetnie wezme udzial w tej grze =d mam nadzieje ze wiekowo nie odstaje >D
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz? the sims 3 + wa + ambitions
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz? pisze dosc dobre historie (stare fotostory pod nickiem Sesca =d), robie ladne simy i zdjecia. takze budowanie to raczej nie jest moja mocna strona, ale literacko i graficznie +!

chcialabym byc w druzynie ZIEMI bo prowadzi ja centa ktora lubie i w ogole ziemia to moj zywiol, wiec astrologicznie przyniose im szczescie!
z gory dzieki!

Kociak
30.08.2010, 09:09
Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo bardzo podoba mi siê konkurs , jest ciekawy i chce chocia¿ raz wystartowaæ w jakim¶ konkursie ^^
Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The sims 2 Zwierzaki
Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Wed³ug mnie i nie tylko to robie bardzo ³adne i fajne domy . Simyy te¿ mi fajnie id± .

Chce byæ w grupie woda :]]

avenly
30.08.2010, 09:30
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Lubiê prace zespo³ow±, poza tym ten konkurs jest inny ni¿ wszystkie zorganizowane do tej pory na forum i zapowiada siê, ¿e bêdzie bardzo ciekawy.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
TS3, TS2 ze wszystkimi dodatkami do Czterech pór roku w³±cznie, oraz akcesoria Na ¶wiêta.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Tutaj mogê siê tylko pochwaliæ budowaniem domów, oraz wystrojem wnêtrz. Mam te¿ do¶wiadczenie w montowaniu filmów, aczkolwiek nigdy nie eksperymentowa³am z simowym videostory.

eS_guy
30.08.2010, 10:02
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Zapowiada siê fajna zabawa i praca w grupach te¿ jest ¶wietna :D

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Aktualnie zainstalowane: The Sims 2: NS, N¯, WB, CPR, P, O¯. Aha, jeszcze Na ¦wiêta.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Mogê wykazaæ siê kreatywno¶ci± :D Poza tym to co najlepiej mi idzie, czyli obs³uga programów graficznych i wymy¶lanie historyjek.

Chcia³bym byæ w grupie Liv ;) Powietrze rulez!

lithium
30.08.2010, 12:54
ekhm, taka mala uwaga - nie piszcie, co macie NIEZAINSTALOWANEGO jezeli nie macie zamiaru tego instalowac, bo potem przy dzieleniu na kategorie nie wiem co z tym zrobic.

Arkia
30.08.2010, 14:08
To mo¿e i ja siê zg³oszê...

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Konkurs wydaje mi siê ciekawy, o tematyce mnie interesuj±cej.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3, Kariera, Nowoczesny Apartament, Wymarzone Podró¿e
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Ca³kiem spore umiejêtno¶ci literackie (szczególnie w kierunku pisania opowiadañ, choæ wiersze te¿ mi jako-tako wychodz±). Domki bardzo lubiê budowaæ w simsach, a w po³±czeniu z Alt'em wychodz± nawet ³adnie, szczególnie ogrody. Simami siê nie bêdê chwaliæ, bo choæ umiem ich zrobiæ nawet ³adnych, to jednak nie jest to moje ulubione zajêcie i bez jakiego¶ szczególnego powodu nie chce mi siê ich ³adnie wykonaæ. Zdjêcia umiem robiæ w simsach ca³kiem-ca³kiem, szczególnie widoki lub simowe miny. Je¶li chodzi o kierunek graficzny - osobi¶cie nie mam zbyt du¿ych umiejêtno¶ci, je¶li chodzi o rysowanie w komputerze. Za to na kartce rêcznie wychodz± mi ca³kiem fajne rysunki.

To tyle ;) Co do grupy to jestem sk³onna do Powietrza i Wody. Woda jest moim ulubionym ¿ywio³em itd., a z Powietrza lubiê Liv, wiêc chyba mog³abym siê z ni± dogadaæ. Argumentem ³±cz±cym te dwa ¿ywio³y jest to, ¿e jestem spod znaku Wodnika, który jednak jest ostatnim z ¿ywio³ów Powietrznych :P

olciakitty
30.08.2010, 14:35
1.chcê wzi±æ udzia³ poniewa¿ trochê mi siê nudzi a konkurs jest naprawdê ¶wietny
2.the sims 3 bez ¿adnych dodatków
3.potrafiê budowaæ domy, tworzyæ simów oraz robiæ zdjêcia z gry
chcia³abym siê znale¼æ w grupie wody

Mixliarder
30.08.2010, 14:53
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz*?
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz**?

1.Chcê wzi±æ udzia³ gdy¿ konkurs wygl±da bardzo przekonuj±co,mam du¿o wolnego czas,³atwo dogadujê siê z lud¼mi
2.The Sims 2 wszystkie dodatki i akcesoria Impreza
3.Uwielbiam budowaæ domy mam smyka³kê do tego,lubiê robiæ zdjêcia z gry szczególnie sim± w ró¿nych sytuacja,czêsto piszê wiersze w szkole pare razy wygrywa³em konkursy ,tak¿e nawet dobrze mi idzie wymy¶lanie historii.

Pragn±³bym znale¿æ siê w grupie Ognia (opiekun: Nargynen)
gdy¿ tego opiekuna bardzo lubiê(uwielbiam ;) )i ³atwo
umiem siê z nim dogadaæ

d¿in.
30.08.2010, 21:16
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Chcia³bym wzi±æ udzia³ w tym konkursie, poniewa¿ pozwala to na lepsze zapoznanie siê z lud¼mi w danej grupie, na nieco "bli¿sze", ale nadal "dalsze" znajomo¶ci. Mo¿e byæ to naprawdê fantastyczn± zabaw± dla wszystkich tych, którzy siê zg³osili. Poza tym praca zespo³owa jest najwiêkszym plusem "Czterech ¯ywio³ów"(przynajmniej dla mnie), gdy¿ samemu ciê¿ko by³oby podo³aæ wszystkim konkursowym zadaniom. Drug± tak± inn± zalet± jest bardzo ciekawa i oryginalna nazwa ;)
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Aktualnie na komputerze mam zainstalowane The Sims 3, The Sims 3 Wymarzone Podró¿e, The Sims 3 Nowoczesny Apartament
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Umiem budowaæ domy, ogó³em umiem "byæ" architektem ; dekorowaæ wnêtrza ; dosyæ dobrze robiæ zdjêcia w grze(chocia¿ to bardziej zale¿y od mojego nastroju) ; z tworzeniem Sima nie mam problemów, wiem co by³o, jest i bêdzie modne

edit@: Chcia³bym byæ w grupie z Liv(powietrze)
edit2@: musia³em dwa razy zedytowaæ, bo zamiast przynajmniej napisa³em bynajmniej =.= zapomnia³em te¿, ¿e ogó³em "jestem" architektem c=

Marian...
30.08.2010, 23:09
I ja siê zg³aszam.

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Poniewa¿ od d³u¿szego czasu nie mogê siê zmusiæ do jakiejkolwiek ambitniejszej dzia³alno¶ci na forum, a ten konkurs jest dla mnie bardzo konkretnym powodem, by bardziej siê zaktywizowaæ. Poza tym nie spotka³em siê jeszcze z pomys³em pracy grupowej. To z jednej strony zmusza do dzia³ania, bo dzia³a siê pod presj±, ka¿dy jest w du¿ym stopniu odpowiedzialny za sukces grupy, a z drugiej strony takie rozwi±zanie zdejmuje z ramion ciê¿ar tych zadañ, w których nie jeste¶my najmocniejsi...
I wa¿ne jest dla mnie od¶wie¿enie w³asnego wizerunku na forum, bo ostatnimi czasy nieco podupad³...

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

W tym momencie dysponujê: Sims 2 + Na studiach + Nocne ¿ycie + Osiedlowe ¿ycie.

Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

Z pewno¶ci± budowa domów, placów, centrów handlowych i ogrodów. Ogólnie wszystko, co zwi±zane z architektur±. Szczególnie cenn± dla mnie umiejêtno¶ci± jest budowanie, b±d¼ co b±d¼, zgrabnych bry³. A i z wnêtrzami chyba nie jest najgorzej...
Poza tym mogê siê przydaæ w robieniu zdjêæ, a chocia¿ w fotografowaniu do fs do¶wiadczenie mam zerowe, to czujê siê na si³ach stworzyæ co¶ ciekawego, od kilku osób us³ysza³em pochlebne komentarze w tym wzglêdzie.
Dzie³ literackich spod mojej rêki jeszcze nie ujrzeli¶cie, ale te¿ co¶ tam potrafiê. Mówiê tu wy³±cznie o opowiadaniach, wiersze odpadaj± w przedbiegach.
Nie wiem czy to przydatna informacja, ale ca³kiem przyzwoicie rysujê, szczególnie architekturê i wszelkie formy geometryczne. Trochê siê tego uczy³em.
To chyba wszystko.

Aaaa...
Nie mam zastrze¿eñ co do grupy, do której mam przynale¿eæ, wolê podporz±dkowaæ siê woli O¶rodka Decyzyjnego...:D

Paka
30.08.2010, 23:11
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie - jest to pierwszy (jak dla mnie) konkurs , w którym móg³bym siê pokazaæ i popracowaæ w grupie. Nowy pomys³ - konkurencje miezy grupami, ¶wietnie siê zapowiada :)
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz - TS2, Na Studiach, Nocne ¯ycie, W³asny Biznes, Podró¿e, Osiedlowe ¿ycie, Kuchnie i ³azienki, IKEA, M³odzie¿owy styl, Rezydencje i ogrody, TS3 ale aktualnie na komputerze nie mam ¿adnych zainstalowanych, ale mój problem i pytanie opisa³em w drugim temacie
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz - sprawdzam siê w budowaniu domów, mam zamiar tak¿e sprawdziæ siê w tworzeniu ¶wiatów, narazie nie mogê , poniewa¿ sprzêt na to nie pozwala (ale jeszcze miesi±c musze wytrzymaæ), choæ nie by³o nic wspominane o CAW w tym konkursie.

Adrianus
31.08.2010, 18:26
1.Chcê wzi±æ udzia³ w konkursie poniewa¿ pomys³ jest ciekawy i strasznie siê nudzê wiêc z chêci± pomogê jednej z grup.
2.Posiadam The Sims 2 i The Sims 2:Na Studiach,Nocne ¯ycie,W³asny Biznes,Zwierzaki,Cztery Pory Roku,Podró¿e,Czas Wolny i Osiedlowe ¯ycie.
3.Potrafiê budowaæ ca³kiem ³adne domy oraz projektowaæ ciekawe wnêtrza.(niestety nie potrafiê robiæ w ogóle zdjêæ w TS2.

Chcia³bym byæ bardzo w grupie wody.(opiekun: Björk)

Horsez
01.09.2010, 19:57
Ja te¿ siê zg³oszê.
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie? Chcê wzi±æ udzia³ w konkursie, poniewa¿ jest to dla mnie nowe a z pewno¶ci± dosyæ ciekawe do¶wiadczenie. Mam nadziejê ¿e pomogê mojej grupie, ¶wietnie siê przy tym bawi±c.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz ? Posiadam : The sims 3 , The sims 3 Kariera.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz? Uwielbiam pisaæ, umiem pisaæ opowiadanie , wiersze ogólnie dobrze czujê siê w sprawkach literackich.
Proszê o rozpatrzenie mojego zg³oszenia.

Chryzantem Z³ocisty
03.09.2010, 21:14
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo lubiê takie konkursy,prace dru¿ynowe i wszelkie mo¿liwo¶ci kontaktów towarzyskich na forum (oczywi¶cie lans i chwa³a te¿ siê licz±,ale o tym chyba nie muszê wspominaæ?)
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
A napiszê - The Sims 3 + Kariera + Wymarzone Podró¿e :P
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Stylista wnêtrz w The Sims,malowanie i ubieranie simów,pisanie opowiadañ,krótkich historyjek z mora³em i artyku³ów pe³nych ironii. (oraz inne umiejêtno¶ci,o których wie tylko mój ch³opak)


Oczywi¶cie ¿e chcê i¶æ do Diab³a,aczkolwiek Liv te¿ jest ciekaw± propozycj± :D

Mizia
04.09.2010, 16:42
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Posiadam a¿ zbyt du¿o wolnego czasu, a praca w grupie brzmi bardzo interesuj±co. Ciekawa jestem nowych do¶wiadczeñ;)
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 + wszystkie dodatki oficjalne (bez tzw. akcesoriów wprowadzaj±cych nowe obiekty), The Sims 3
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Tworzenie simów (stylizacja), pisanie opowiadañ, robienie zdjêæ w grze

Chloé
06.09.2010, 15:15
Ale du¿o zg³oszeñ! Mo¿e te¿ uda siê za³apaæ... ;)

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Sama idea konkursu jest bardzo ciekawa, chyba jeszcze nie by³o czego¶ takiego na forum. Chcia³abym wzi±æ udzia³, gdy¿ ju¿ widaæ, ¿e bêdzie to ¶wietna kreatywna zabawa po³±czona ze zdrow± rywalizacj±, mo¿liwo¶æ odkrycia talentów i dobry sposób na zabicie nadmiaru nudy obecnej przy rekonwalescencji, któr± w³a¶nie przechodzê. Poza tym nie mia³am jeszcze okazji uczestniczyæ w ¿adnym z forumowych konkursów i bardzo chcia³abym spróbowaæ, a ten jest naprawdê ciekawy i godny zaanga¿owania.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Wszystkie wymienione w profilu s± obecnie zainstalowane.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Literackie, robienie zdjêæ, obs³uga prostych programów graficznych, tworzenie domów i simów - na ¶rednim poziomie. Miewam nietypowe pomys³y;)

Czujê siê duchowo zwiazana z ¿ywio³em Wody, ale przynale¿no¶æ do grupy jest spraw± drugorzedn±, bo tak naprawdê liczy siê tu dobra zabawa.

Miku-Chan
07.09.2010, 20:52
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ znam grê sims2 i chcialabym wykazac sie wiedza na ten temat ^^
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Narazie sims 2, Czas qwolny, CPR ale wiem du¿o na temat innych dodatków
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Wymy¶lam fajne historie i filmy kiedy¶ tworzy³am jeden ale nie wysz³o
dlatego ¿e, nie dzia³a³ mi program ale mam bardzo dobrze rozwiniêt± wyobra¼niê.

Chcia³abym byæ w dru¿ynie wody.. lub ziemi ale róbcie co uwa¿acie za s³uszne.. wybór nale¿y przecie¿ do was ^^
Pozdro ;**

Nix
08.09.2010, 21:56
Zgloszenie wysz³o trochê d³ugie, wiêc zmniejszy³em czcionkê.

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?

Przede wszystkim dlatego, ¿e jestem fanem "adventure reality shows" (Survivor - Ryzykanci / Wyprawa Robinson, Agent itp.). Cztery ¯ywio³y Maj± "posmak" tego typu widowisk. Przy czym czujê, ¿e rywalizacja tutaj by³aby bardziej fair, nie na ¶mieræ i ¿ycie, a dla dobrej zabawy, chocia¿by dlatego, ¿e uczestnicy dzia³aj± w grupach i nikt nie zostaje wyeliminowany. Bycie czê¶ci± czego¶ takiego sprawi³oby mi wielk±, wielk± rado¶æ. Mo¿e brzmi trochê sztucznie, ale piszê, jak jest ;)
Ponadto konkurs jest chyba najbardziej ekscytuj±cym spo¶ród tych, które powsta³y do tej pory. Zapowiada siê co¶ ¶wietnego.
Móg³bym te¿ poznaæ niektórych u¿ytkowników forum bli¿ej, co jest oczywi¶cie plusem

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?

TS2 i wszystkie dodatki/akcesoria oraz TS3 i TS3: WP

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

Pisanie opowiadañ, krêcenie videostory, aran¿acja wnêtrz/budowanie, tworzenie simów - w kolejno¶ci od najmocniejszych stron, do trochê s³abszych, ale nadal w zasiêgu moich mo¿liwo¶ci.

Opiekunów dru¿yn nie znam, w sumie przydzia³ nie mia³by znaczenia (byleby siê tylko dostaæ, co nie xD), ale w razie czego - najbli¿szy jest mi ¿ywio³ wody, a co za tym idzie, ogieñ to ca³kowicie nie moja bajka.

Shiver
11.09.2010, 17:34
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Chcia³bym spróbowaæ moich umiejêtno¶ci, poza tym po moim s³abym, a raczej znikomym ;) pocz±tku na forum, mam okazjê na pokazanie, ¿e jestem godny zaufania itd. Po za tym sam konkurs mam bardzo ciekaw± tematykê.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
-> profil

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Ca³kiem nie¼le (i bardzo to lubiê) budujê i dekorujê domy, trochê gorzej z simami i robieniem zdjêæ, ale czasami mam fajne pomys³y na opowiadania. W programach graficznych jestem noga :/ (oprócz painta nie mam ¿adnego xD).

ddo bwayo
12.09.2010, 15:35
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Konkurs wydaje siê bardzo interesuj±cy, chcia³a bym spróbowaæ w nim swoich si³, i wspomóc któr±¶ z grup. Wydaje mi siê, ¿e dziêki temu konkursowi uczestnicy z¿yli by siê ze sob± i na forum panowa³a by mi³a atmosfera.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2, The sims 2 Nocne ¯ycie, The sims 2 W³asny Biznes, The sims 2 Podró¿e, The sims 2 Cztery pory roku, The sims 2 Czas wolny, The sims 2 Osiedlowe ¿ycie.
+ w razie co mogê zainstalowaæ akcesoria.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Wed³ug mnie nie¼le wychodzi mi projektowanie domów.

Chcia³a bym nale¿eæ do Ziemi poniewa¿ opiekunem jest foda-se która kocham <SERCE> .
Uwielbiam jak piszê do mnie na gg bo zawsze mi poprawia humor <tañcze> .

Invidia Semper
12.09.2010, 16:32
1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo my¶lê, ¿e jest to co¶, co prze³amie rutynê na tym forum, fajnie jest zaanga¿owaæ siê w taki projekt.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2: Podstawowe, Na studiach, nocne ¿ycie, w³asny biznes, podró¿e, czas wolny, zwierzaki

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Podobno robiê niez³e zdjêcia, ale bardziej pasuje mi pisanie, mogê te¿ tworzyæ simy.

Chcia³abym byæ w dru¿ynie ziemi, bo jest to mój ¿ywio³, zodiakalny i z charakteru te¿ pasuje;p