PDA

Zobacz pełną wersję : "Karć niemowlę"?


Oliwia13
30.08.2010, 18:58
Niedawno grając pewną złą simką ,która urodziła dziecko była cały czas śpiąca.Postanowiłam nakarmić dziecko i położyć się spać.Gdy moja simka zasnęła niemowlę zaczęło płakać z powodu narobienia do pieluchy :) Moja simka wstała z łóżka i w lewym górnym rogu było zdjęcie dziecka w tym kwadraciku i jak najechałam pisało ,,Karć niemowlę'' czy jakoś tak ,ale na 100 % pisało ,,Karć''. Pomyślałam ,że to może przez to ,że moja simka cały czas była śpiąca i miała prawie czerwoną energię ? Wy też mieliście coś takiego?

LittleDevil
30.08.2010, 19:16
Tak, zdarzyło mi się coś takiego i to nie zależy od poziomu energii sima.
Głupie to jest, bo co noworodek winny, że narobił w pieluchę :| Taka opcja powinna być jak dzieciaki taplają się w kiblu, albo skaczą po kwiatkach.

Violet
30.08.2010, 19:37
...albo jak jedzą śnieg

Mi się wiele razy zdarzyło coś takiego chodzi tu o to że dziecko wybudziło sima ze snu i dlatego sim dziecko skarcił

kotecek
30.08.2010, 19:48
Ja jeszcze nigdy takiej opcji nie miałem, a moje dzieci (o ile są) to nieźle dają simom popalić ...

LittleDevil
30.08.2010, 20:10
Nie sądzę, by karcenie było wynikiem tego, że dziecko obudziło sima. Mi się takie karcenie zdarzyło kilka razy, a raczej nie wstawiam kołysek do sypialni rodziców, właśnie po to, by mi ich dziecko nie budziło płaczem. Tu chyba chodzi po prostu o zwyczajne narobienie w pieluchę - za to dzieciak "obrywa" (ta opcja mogłaby mieć jeszcze jako taki sens w przypadku poniemowlaków, które uczymy załatwiania się do nocnika).

Dodam też, że opcja karć pojawiła mi się kilka razy gdy jakiś sim zapchał toaletę. O ile dobrze pamiętam, to mi nawet raz za to mąż żonę skarcił :P

Starlight
30.08.2010, 20:15
Może to jakaś "Ukryta" Opcja spowodowana kodami/hackami?

kotecek
31.08.2010, 10:42
Karcenie miałem np. jak nastolatek dostał 3 w szkole, albo jak się chciał wymknąć, a te młodsze dzieci nigdy nie były karcone.

inoue
31.08.2010, 11:09
Karcenie niemowląt jest wtedy, kiedy narobi w pieluszkę, co według mnie jest bezsensu ; )
Wkurzające jest kiedy każę mojej simce zmienić pieluchy bobasowi na przewijaku i nagle go odkłada na podłoge żeby go skarcić ;|

Sabrina:)
26.11.2010, 18:58
Ja tez to mam, nawet raz pojawilo sie w wariantach, gdy kliknelam na to dziecko...
P.S To nie jest bezsensu. Przeciez jak cos nam nie wyjdzie to zazwyczaj albo klniemy, albo sie wyzywamy. Nie wiem czy wy byscie sie nie zdenerwowali kiedy taki maly cholernik zaczalby sie drzec w nocy...

imagina
27.11.2010, 15:25
Uważam, że to bez sensu. To normalne, że dziecko robi w pieluszkę, bez sensu jest je za to karać. To tak, jakby nas karać za to, że jemy, załatwiamy się, nawet oddychamy.

Chryzantem Złocisty
27.11.2010, 15:27
niech sra ile chce,tylko nie musi się przy tym tak wydzierać :P