PDA

Zobacz pełną wersję : Klony!


Sułtan
31.08.2010, 15:29
Mam pewien problem. Zawsze jeździłem wszystkimi moimi 3 simami w podróże. Razem badały grobbowce itp. Ostatnio wprowadziłem do domu jedną babcię z Chin. Chciałem sprawdzić jak to jest sterować duchem. Zostało jej mało życia. Ale zanim umarła pojechałem znowu w podróż, tymi 3 simami bez niej. I kiedy wrócili do domu okazało się, że... w domu są klony tych simów!!! Nie żartuje. Były identyczne. Różniły sie tylko tym że te moje właściwe simy, co wróciły z podróży nie miały praca, no i miały relikty w wyposażeniu. I nie wiem co mam robić. Ktoś może mi doradzić? Dlaczego tak się stało?

shan
31.08.2010, 16:17
Radzę zaktualizować grę. Jeśli to nie pomoże to chyba reinstalacja.

kotecek
31.08.2010, 17:38
Problem jest tylko w tej jednej rodzince ?
Może to jakiś drobny błąd, nie wiem po co od razu bawić się w reinstalację...

Sułtan
01.09.2010, 15:13
Tak to jest tylko w tej rodzinie.

Starlight
02.09.2010, 16:56
Czyli w tej rodzince masz jakiegos Buga.
Wywal dodatki z neta z Downloads, itp.
Jak nie, to po poprostu daj sobie spokój.
To tylko drzewo genealogiczne :)

anie_1981
02.09.2010, 17:46
Przecież zbędnych Simów można po prostu wyprowadzić z domu i skasować. Wtedy znikną z drzewa genealogicznego. U mnie przynajmniej tak jest. Raz się Ćwirom urodziło dziecko, pod moją nieobecność. Postarzałam go szybko kodami i wyprowadziłam z domu spod edycji miasta. Następnie go skasowałam i nie było po nim śladu w drzewie genealogicznym. Proste i szybkie. Tylko trzeba, tak dla bezpieczeństwa, zrobić kopię zapasową zapisu.

Rainbow
04.09.2010, 12:05
Widzę,że ktoś ma podobnie,jak ja ;/ Mój Sim związał się z Egipcjanką,która zaszła w ciążę,zanim z nim zamieszkała.Przy porodzie wyskoczyło okienko,że urodziła się 1 dziewczynka,ale po jakimś czasie (nie pamiętam już) utworzył się jej klon,który ma dokładnie tak jak ona na imię,inne cechy i chyba trochę różni się rysami twarzy,nie wiem,w każdym razie wszyscy mieli go w kontaktach,ale w drzewie genealogicznym rodziny go nie było.Jak tylko włączałam rodzinę,to go sprzedawałam boolpropem ;D
Gdy moja Simka dorosła,straciła powiązanie ze swoją matką,która była dla niej tylko 'znajomą' ;/

Sułtan
07.09.2010, 14:19
Usunąłem klony ale teraz mam inny problem. Nie mogę wyjeżdżać na wakacje. Simy wsiadają do auta wszystko dobrze zaczyna sie ładaować. Ale jak sie juz wszystko załaduje i mam grać zamiast Francji mam znowu swój dom i znowu te same klony i tak w kółko. Chyba jednak zrobię reinstalacje :/

grzro
08.09.2010, 09:45
Sułtan też raz miałem problem z klonem po powrocie z wakacji i jeszcze kilka innych błędów w grze. Jest na to skuteczny sposób. Przynajmniej u mnie zawsze działa. Jak zauważysz w grze jakiś błąd (klona czy coś innego), wyłącz grę bez zapisywania. Wejdź w Moje Dokumenty i poszukaj tam katalogu Save. Tam będą 2 katalogi z zapisaną grą. Jeden ma w nazwie backup, drugi nie ma. Ten z backup to zapisany stan przedostatni (coś jak kopia bezpieczeństwa), ten bez backup to zapis bieżący. Musisz skasować cały katalog bez backup w nazwie. Potem z katalogu z backup w nazwie usuń napis backup i będziesz grać od poprzednio zapisanej gry :)

Sułtan
08.09.2010, 21:10
Dzięki za pomoc działa. Mam nadzieje, że to się już nie powtórzy. :)