PDA

Zobacz pełną wersję : Nagły problem z launcherem


hellraiser
08.09.2010, 17:40
Witam, od razu na wstępie powiem, że mój problem miał jeden użytkownik tego forum,
ale u tegoż użytkownika problem sam się rozwiązał, a u mnie - nie. A po za tym ten
użytkownik miał problem z włączeniem gry, a u mnie gra działa bezproblemowo, dlatego zakładam nowy temat.

Otóż mój problem polega na tym, że jak włączam Sims3launcher, to na wstępie objawia mi
się takiż komunikat:

http://img841.imageshack.us/img841/4994/beztytuuhjf.jpg

Potem launcher włącza się, mogę grać, ale nie ma dostępu do internetu, co łączy się z brakiem aktualizacji itd.
czyli wygląda tak:

http://img163.imageshack.us/img163/4062/beztytuu2sy.jpg

i jak włączę grę, to gra się włącza, ale launcher zostaje, się zatnie i muszę go wyłączyć przez menedżer zadań.

Czy jest rozwiązanie tego głupiego problemu, bez konieczności reinstalacji, jak pisze w tym komunikacie?

Proszę o pomoc.
Z góry dzięki.

Aha, jakby coś to gg też nagle przestało mi działać.

Starlight
08.09.2010, 20:00
Chyba inaczej tego nie da się zalatawić
Może masz Wirusa?
Przeskanuj kompa.

hellraiser
10.09.2010, 13:49
Z tym wirusem to wątpię, ale postanowiłem sobie wgrać najnowszą łatkę 4.3 ręcznie. Ściągnąłem, zainstalowałem, chcę włączyć, a tu na wstępie wita mnie "cudowny" komunikat, że dodatek jest niezgodny z podstawą TS3, a na deser error który opisywałem powyżej. Czyli jak, nie pozostaje nic innego jak reinstalka? ;(

Edit: Cóż, postanowiłem zrobić reinstalację... Po zainstalowaniu podstawy chciałem zobaczyć czy problem z tym uruchamianiem na kilku kontach zniknął, klikam na ikonkę, a tutaj na dzień dobry wita mnie "Sims3launcher przestał działać". Nie wiem, zainstaluję Karierę, może minie... a jak nie, to nie wiem co mam zrobić.

Edit2: Po reinstalce i zainstalowaniu ponownym Kariery nadal jest że "dodatek jest niezgodny z podstawą". Nie wiem co mam już zrobić ;(

Chryzantem Złocisty
10.09.2010, 15:40
musisz pobrać łatkę do podstawy.ja też miałam ten problem.

http://www.patches-scrolls.de/sims3_ambitions.php
zaktualizuj sobie karierę najnowszym patchem 4.3.4 (zapewne wersja US CD/DVD )
później pobierz aktualkę do podstawki (1.12 do 1.15),sprawdź wersje US i Worldwide (mnie czasami działa druga albo pierwsza).
http://www.patches-scrolls.de/sims3.php

potem już powinno działać bez szwanku.a ten błąd co Ty również mam,przez co EA Download Manager nie działa,i też musiałam aktualizować grę ręcznie :P zrób tak jak ja

hellraiser
10.09.2010, 16:45
Czyli, jak zainstaluję te łatki, to potem mogę zainstalować WP? A jak zainstaluję, to też będę musiał je zaktualizować?

Ogólnie, to gra działa, więc dziękuję Chryzantemowi(mce) Złocistemu(ej) za pomoc ;) naprawdę wielkie dzięki :)

Co prawda, drugiego błędu nie udało się zlikwidować, ale jakoś przeżyję.

Chryzantem Złocisty
10.09.2010, 18:50
jak zainstalujesz łatki to możesz zainstalować WP i aktualizacja do niego nie będzie konieczna :P

nie ma sprawy,ja też miałam z tym długo problem i drogą dedukcji udało mi się to rozwiązać :)

hellraiser
11.09.2010, 12:27
Oki, Wymarzone Podróże zainstalowane :)
I jeszcze jedno pytanie co do tych łatek... Jak będę mieć następne wychodzące dodatki (np. Po Zmroku) to wtedy będę musiał wszystkie części aktualizować tak po kolei?

Chryzantem Złocisty
11.09.2010, 12:42
jak instalujesz dodatek to on sam aktualizuje grę,podejrzewam że jeśli nie zainstalujesz do "Po Zmroku" nowszej łatki,to błędu z aktualizacją podstawy nie będzie.

więc dopóki nie wyjdzie jakiś patch po premierze "Po Zmroku" (lub przed premierą) to nie musisz się martwić

hellraiser
12.09.2010, 10:41
Aha, to ok. Dzięki wielkie.

Tego drugiego problemu rozwiązać się nie udało (z tym błędem inicjalizacji aplikacji). Ale może rozwiąże się sam :D, ale dam radę z tym grać więc temat można zamknąć.

hellraiser
28.10.2011, 07:18
Temat trochę przestarzały, ale chcę powiedzieć, że jakiś czas temu udało naprawić ten "błąd inicjalizacji aplikacji". Wystarczyło usunąć zaporę, która była dołączona razem z nieaktualnym już antywirusem, który był wbudowany w komputer. To ona blokowała wszystkie tego typu połączenia. Wszystko dzięki temu śmiga. Może komuś się przyda, kto ma tego typu problem ;)