PDA

Zobacz pełną wersję : Gra nie widzi saveow


kwiczbicz
12.09.2010, 21:05
Witam was mam spory problem. Otoz gralem w podstawke i postanowilem zainstalowac dodatek szybka jazda. Niestety po zainstalowaniu tego dodatku i dodatkowej aktualizacji (nie wiem do jakiej wersj iale musialem to zrobic zeby dalej ruszyc instalke) "okazje" czyli misje losowe zaczely szwankowac. Mialem naprawic wieze dla Damiana Lady. Naprawilem dodalem do plecaka i nic. Potem mialem jakies jwedzenie zrobic to samo jak z poprzednim.

Po tym wszystkim odinstalowalem wszystko: najpierw dodatek a potem podstawke i zachowalem sobie savy. Zaintalowalem tteraz tylko podstawke no i gra nie widzi saveow. Wiem ze przed zainstalowaniem Szybkiej jazdy savy mialy inne nazwy i rozszerzenia. Zamiast Sunset Valley mam jakies Sunset Valley_0x859.... itd.

Prosze o pomoc

anie_1981
13.09.2010, 15:11
Żeby dobrać się do tych zapisów musisz zainstalować Szybką Jazdę. Nie da się uruchomić nowszego zapisu, na starszej wersji gry. Dlatego ja zawsze przed instalowaniem łatek czy dodatków robię kopie zapasowe zapisów, na wypadek, gdybym chciała wrócić do starszej wersji gry.