PDA

Zobacz pełną wersję : Śmieszne czynności


PoZmrokowiec
12.09.2010, 21:45
Simy podczas jakiś czynności robią coś śmiesznego albo dziwnego. Którą lubicie? Np. sim zawsze jak coś je to się krztusi :D :O .

hellraiser
13.09.2010, 14:59
Ja lubię jak tańczy para Simów :) Lubię tak sobie czasem popatrzeć, pośmiać się, np. raz Sim tańczący ze swym ojcem wsadził mu rękę "tam" ;D, albo Simka tańcząca solo zrobiła taki ruch że wyglądała jak kaczka xD

muffindance
13.09.2010, 15:49
No ja nie lubię jak tak się krztuszą. ;/ XD Denerwuje mnie to, bo moja simka co chwile wali się po klacie. xDD
Lubię tez jak simy śpiewają pod prysznicem i zatapiają się w wannie. :3 Fajnie też płaczą małe dzieci jak siedzą za długo w foteliku. :D

Wednesday
14.09.2010, 10:28
Ja uwielbiam jak sim śpiewa mi pod prysznicem :)))
lalalala ta dam

Owl Finch
14.09.2010, 10:32
Uwielbiam małe dzieci, jak bawią się misiem albo domkiem dla lalek :P I jak chowają się w pudełku z zabawkami ;)

Truskawka14
23.09.2010, 16:51
Uwielbiam jak simy śpiewają pod prysznicem. Albo jak małe dzieci walą misiem w podłogę, ślinią go, a chwilę potem go przytulają. Simsy są nieobliczalne!

iiesnKa
13.10.2010, 20:04
ja lubię jak niezdary otwierają szafy , albo jak ulepszają coś np. kuchenkę jak moja simka waliła w nią młotkiem xD

PoZmrokowiec
26.10.2010, 15:19
Na niektórych drzwiach można zmienić dzwonek. Sim wtedy stuka młotkiem na środek drzwi :D

Juna
18.01.2011, 15:54
Tak, ja też uwielbiam oglądać jak małe dzieci włażą do pudełka z zabawkami. I lubię jeszcze jak budują wieże z klocków. I jak dorośli upadają na bieżni. ;-)
EDIT: No i jak dzieci jadą na rurze w tym placy zabaw.

Natix
25.01.2011, 10:19
Ja kocham jak śpiewają i 'topią' się w wannie.
No i jak dzieci w wieku szkolnym śpią - takie rozwalone ręce. Nie wiem, czy tak robią, bo mają takie cechy, ale mi zawsze tak się wykrzywiają, jak śpią.
Lubię też, jak grają na konsoli (jak przegrają, to tak walą konsolą o rękę). Albo jak na tej drugiej, co się ją na oczy zakłada.
Albo jak grają piłką i ktoś nie złapie, to tak kręcą głową. ]
Albo jak mają poczucie humoru to potrafią gdzieś iść, zatrzymać się, zaklaskać w ręce, pośmiać się, coś powiedzieć i dopiero idą dalej.