PDA

Zobacz pełną wersję : Czy the Sims3 moze działać bez "Download Manager" ?


Wampirencja
17.09.2010, 00:11
Jak rozumiem jest to odpowiednik Steama - zawsze mi się włącza przy okazji odpalania simów i zawraca śrubkę mojemu procesorowi. Bardzo chętnie bym go usunęła, ale być może wtedy Simsy nie będą prawidłowo działać bądź nie będą chciały się otwierać.
Download Manager ma oddzielny folder i szczerze mówiąc nie widze większego związku między nim a grąc. Ale wolałabym się upewnić bo reinstalacja zajmie mi cały dzień :)

Sheila
17.09.2010, 06:39
Mi też przeszkadzał,więc zrobiłam kopie zapasowe i usunęłam.Nic się nie stało.Tylko przy programie startu się pojawia komunikat"Nie widzę połączenia z EA Download Manager"
A w razie czego możesz jeszcze raz "na chwilę" ściągnąć z neta za darmo.Bo nie wiem jak to będzie przy aktualizacji...

anie_1981
17.09.2010, 11:18
Można go bez problemów usunąć, nic złego się nie stanie. Tylko należy go odinstalować w panelu sterowania, przez Dodaj/Usuń programy, a nie "ręcznie". Ten program ściąga aktualizacje do Simsów, więc na czas aktualizacji należy go zainstalować. Nie trzeba go ściągać z internetu. Jest na każdej płycie z Simsami, w katalogu Support\EADM. Jest jeszcze inny sposób, żeby on się nie włączał razem z grą. Skrót, którym uruchamiacie grę, nie jest tak naprawdę od gry, tylko od launchera. Możecie sobie zrobić skróty bezpośrednio do gry i wtedy EADM się nie włączy. Pliki uruchamiające grę są tam, gdzie gra się zainstalowała (najczęściej w Program Files, chociaż ja zawsze sama wybieram to, gdzie mają mi się gry instalować), w katalogu Game\Bin. Oto nazwy:

Podstawka: TS3.exe
WP: TS3EP01.exe
NA: TS3SP01.exe
K: TS3EP02.exe
SzJ: TS3SP02.exe

Jak zrobić skrót? Proste! Klikacie prawym przyciskiem myszy na plik i z listy wybieracie "Utwórz skrót". Potem ten skrót przenosicie gdzie chcecie i można mu zmieniać dowolnie nazwę.