PDA

Zobacz pełną wersję : Gra wolno działa.


αγάπη
24.09.2010, 21:44
Cześć mój problem jest taki że moja gra strasznie wolno chodzi w trybie kupowania, jak już gram to chodzi szybciej chociaż obiekty się bardzo wolno ładują. Spełniam wymagania gry. Parametry mojego kompa to :
Pamięć fizyczna (RAM) 2048 MB
Procesor pisze : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2330 @ 1.60GHz, 1596 MHz
Karta graficzna to : ATI Mobility Radeon HD 2400 a pamięć karty graficznej to 256 MB
System to Windows Vista.
Myślicie że to przez procesor ?
Moje foldery z dodatkami z neta zajmują łącznie 1,89 GB i 560 Mb. Możliwe że przez to zamula ?
W the sims 2 miałem 5,14 GB i śmigało super szybko ;/ Powiedzcie mi co ewentualnie powinienem zrobić żeby to wszystko szybciej się ruszało . Sam save wczytuje się chyba z 20 min A gra to krótko bo ten ekran ładowania gry widoczny jest tylko przez może minutę . Co robić ?

Chryzantem Złocisty
24.09.2010, 21:56
też miałam problem ze zmulaniem trybu kupowania i edycji stylu,nie mogłam nic zmienić bo gra się przycinała na parę minut i nie miałam cierpliwości -.-
niestety u mnie pomogła tylko reinstalka i zainstalowanie,że tak powiem,wersji gry z innego źródła niż wcześniej :P

może również spróbuj przeinstalować?

αγάπη
24.09.2010, 22:00
A miałaś dodatki z neta ?

Ilona
25.09.2010, 01:50
niektore dodatki w formie packages zamulaja gre,na pewno od Peggy,na mts jest program do sprawdzania uszkodzonych plikow,a jezeli potrafisz,to zamien co sie da z packages na simn3pack,ja mam lacznie 11gb dodatkow z neta i w ciagu 10min.jestem w okolicy

Chryzantem Złocisty
25.09.2010, 17:28
dodatki z neta nie powodowały zmulania gry.po ich wywaleniu i reinstalce dalej zmulało.

Aurius
11.10.2010, 20:02
wyczysc rejestr komputera itd, zainstaluj ccleaner i to powinno pomoc, zamulac moze tez to jesli masz dysk zawalony i malo wolnego miejsca, albo jesli masz wiele aplikacji na raz powłączanych

Kamis
11.10.2010, 20:47
A to prawda że grę zamulają Packges a nie Sim3Pack ?

Wampirencja
12.10.2010, 14:59
Oj, ja mam nieco lepszy komputer i mi powoli działają w trybie życia :( Reinstalacja nie pomogła. I średnio wiem co robić, bo gra zwyczajnie się robi nieprzyjemna.
Procesor IntelCore 2 QUad Q6600, 2.40GHz , 4GB RAM, wolne 150GB na dysku, karta NVIDIA GeForce 8800GTS [512] ->> Ten komputer podźwiga wszystkie gry w najwyższych detalach... z wyjątkiem Simsów =_=

Pingwin
13.10.2010, 08:24
Na tym kompie (powyżej) na 100% S3 powinny działać bez problemu, sam mam słabszy komputer (2 rdzenie 2.6GHz, 2GB ram, 8800GT a nie GTS) i na Windowsie 7 na czystej grze (bez dodatków z neta) nie ma problemów;

Tu może być kwestia defragmentacji dysku (polecam darmowy Auslogics Disk Defrag, progs po polsku), zainstalowania nowszych sterowników do karty graficznej;


Dodatki z neta (czyste, bez syfu itd) głównie zamęczają dysk twardy (gra ma sporo danych do przeładowania); I nawet szybkie dyski w zwykłych kompach "męczą się"
W laptopie dysk twardy jest bardzo wolny + laptop w temacie też za wydajny nie jest;

Więc te ponad 2GB dodatków to taki 'gwóźdź' dobijający lapka;

U siebie testując S3 z 2GB dodatków z neta (świeży system, najnowsze sterowniki, dysk uporządkowany/zdefragmentowany) też obserwuje spore ścinki i zamulenia S3;