PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Wa¿ne og³oszenie!


lithium
10.10.2010, 12:54
Oficjalnie przed³u¿am termin sk³adania prac do 17.10.2010 do godziny 20:00. Jednak¿e jest to ju¿ ostateczny termin i choæby siê wali³o i pali³o, nie przesunê go ju¿.

Bardzo chcia³am przeprosiæ raz jeszcze, ¿e tak pó¼no o tym informujê, ale dosta³am wiadomo¶æ o komplikacjach w innych dru¿ynach jakie¶ 30 minut temu, wiêc nie mog³am tej decyzji podj±æ szybciej. Uzgodni³am to z Liv i Nargynen, Björk niestety wysz³a i nie uda³o mi siê z ni± skontaktowaæ, ale mam nadziejê, ¿e nie bêdzie bardzo z³a ;p

INFORMACJA DLA TYCH, KTÓRZY NIE BIOR¡ UDZIA£U W KONKURSIE!

Niestety, musia³am usun±æ z dru¿yny "ziemia" u¿ytkownika October i potrzebujê na to miejsce kogo¶ innego. Co prawda w±tpiê, aby byli chêtni, je¿eli jednak masz trochê czasu i chêci i nie zg³osi³e¶ siê do Czterech ¯ywio³ów - napisz do mnie prywatn± wiadomo¶æ (http://www.forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=20292). Wystarczy w niej napisaæ, jak± posiadasz grê (TS2, TS3), nie trzeba siê bawiæ w zg³oszenia ;p

To wszystko, jeszcze raz przepraszam.

lithium
10.10.2010, 15:20
na razie zglaszajcie sie na pw, jak bedzie wiecej chetnych to wybiore jedna osobe

UWAGA!

Potrzebna jest jeszcze jedna osoba, tym razem do dru¿yny "powietrze". Dlatego poszukiwane s± ³±cznie dwie osoby. W dalszym ci±gu zg³aszacie siê do mnie na pw w tej kwestii.

lithium
11.10.2010, 19:44
Ok, a wiêc oficjalnie og³aszam, i¿ SmoothCriminale do³±czy³a do grupy "powietrze", a jekyll do grupy "ziemia". Gratulujê i dziêkujê za zg³oszenia. Wiêc do pracy rodacy!