PDA

Zobacz pełną wersję : Brak nasion w Barnacle Bay i brak okazji z seroroślinami


Chryzantem Złocisty
13.10.2010, 20:04
Moja simka hoduje rośliny.Ogólnie jest ogrodnikiem.
Odkładałam mojej simce tyle czasu punkty życiowe,żeby kupić pomocnik kolekcjonera i móc znaleźć w Barnacle Bay nasiona owocu życia czy płonącego owocu.
I co?Włączam kolekcjonera na podglądzie mapy,pokazuje mi owady i skały a nasion...NIE MA!
Co najmniej się zdenerwowałam.
Gram już jakiś czas tą simką i nie wierzę,że żadne się nie pojawiły.Nawet głupie nasiona jabłka czy winogron.
Jak się okaże,że to cudo AKURAT nasion nie pokazuje (bo błąd gry czy inne cuda na kiju) to się naprawdę wścieknę.
W BB nie ma nasion,czy co?

Inna sprawa - ww.simka nie dostała jeszcze telefonu w sprawie okazji z serorośliną i bakłażanem,mimo iż ma 10 poziom ogrodnictwa.Jej facet,który miał 8 gdy go poznała,dostał tą okazję mimo iż ogrodnictwem się nie zajmuje odkąd go wprowadziłam do mojej simki.
To jakiś kolejny błąd gry czy oni z tą okazją dzwonią,jak im się chce?

Hm,ktokolwiek wie,jak pomóc?

hellraiser
14.10.2010, 15:21
Może spróbuj choć na chwilę postawić byle jaki rozsiewacz nasion na byle jakiej parceli. Też miałem ten problem w Twinbrook na samym początku jak zacząłem się interesować tam ogrodnictwem, myślałem że rozsiewaczy nie dali. Postawiłem sobie byle gdzie jakiś tam rozsiewacz żeby można było siać cokolwiek i coś wskoczyło i nagle nasiona zaczęły się pojawiać. Może u Ciebie też pomoże.

Chryzantem Złocisty
14.10.2010, 15:56
a jak mam dać taki rozsiewacz?

a co do tej okazji to nie wiesz czemu nadal jej nie mam?

Starlight
14.10.2010, 16:07
Chryzia a masz aktualizacje?

Vanitas
14.10.2010, 16:19
Okazje są chyba wybierane losowo, bo mi często zdarza się, że sim ma 10 punktów ogrodnictwa już od pewnego czasu a zadania brak. Nie da się tego wywołać chyba, że jest jakiś hack.

Chryzantem Złocisty
14.10.2010, 17:07
mam zaktualizowaną grę do najnowszej aktualki.

no nic,spróbuję tym rozsiewaczem,bo szkoda mi domu i simów,żeby ich przeprowadzać do Twinbrook,a kto wie czy nie stracę ich pragnień i wyposażenia

dziękuję za pomoc

Vanitas
14.10.2010, 18:49
Ja jeszcze dodam, że nie warto umieszczać rozsiewaczy na parcelach mieszkalnych. Właściwie prawie zawsze powodują błędy, chociaż mogą się one ujawnić dopiero przy pojawianiu się nasion/skał.

Chryzantem Złocisty
14.10.2010, 19:26
to jak i gdzie mam dać ten rozsiewacz?w edycji miasta czy w trybie kupowania w rodzinie?

hellraiser
14.10.2010, 19:38
Spróbuj postawić w parku głównym w BB, a rozsiewacz to byle jaki, ja wziąłem jakiś pierwszy lepszy i około dobę po wszystkim nasiona zaczęły się prawidłowo generować. U mnie w Twinbrook pomogło.