PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Zadanie nr 2 - g³osowanie


lithium
17.10.2010, 20:44
Zapraszam do g³osowania, na najlepsz± waszym zdaniem pracê. Przypominam zasady:

4. G³osowanie
W g³osowaniu mog± braæ udzia³ wszyscy u¿ytkownicy forum The Sims. £±cznie z uczestnikami konkursu, jednak¿e nie mog± oni g³osowaæ na swoj± dru¿ynê – w takim wypadku delikwent zostanie zdyskwalifikowany i/lub wydalony z grupy i zbanowany na okres dwóch miesiêcy.
G³osowanie zacznie siê, gdy opiekunowie poszczególnych dru¿yn wy¶l± do organizatora ostateczn± prezentacjê przed terminem koñcowym. Zostanie wtedy utworzony specjalny temat z sond±, widoczny dla ca³ego forum.
G³osowanie jest anonimowe – to znaczy, ¿e nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Pod pracami nie bêdzie napisane, czyjej s± dru¿yny, aby zminimalizowaæ faworyzowanie. Dlatego te¿ ZABRANIA SIÊ wpisywania, która praca do której dru¿yny nale¿y. W przypadku z³amania tego zakazu, u¿ytkownik zostanie zbanowany na okres dwóch miesiêcy i/lub zdyskwalifikowany/wydalony z grupy. Na g³osowanie bêdzie czas oko³o 2-3 dni.
Za nastêpuj±ce miejsca bêd± punkty:
1 miejsce – 4pkt.
2 miejsce – 3pkt.
3miejsce – 2pkt.
4miejsce – 1pkt.


Czyli w skrócie - nie g³osujemy na swoj± dru¿ynê, nie wyjawiamy, czyja praca do której grupy nale¿y, nie ujawniamy, na kogo g³osowali¶my. Osoba, która nie bêdzie przestrzegaæ powy¿szych zakazów, zostanie odpowiednio ukarana.
Prace nr 1 i 2: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=58032
Prace nr 3 i 4: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=58033
Sonda zostanie zamkniêta w ¶rodê, 20.10.2010 o godz. 21:00
Zadanie trzecie zostanie opublikowane w ¶rodê wieczorem lub w czwartek.

Apelujê o g³osowanie na pracê, która naprawdê wam siê podoba, a nie po znajomo¶ci.
¯yczê wszystkim dru¿ynom powodzenia!

lithium
17.10.2010, 20:48
UWAGA!

Niestety, osoby Bindi i olciakitty zostaj± usuniête z dru¿yny "powietrze" i s± potrzebne na to miejscie dwie dodatkowe osoby - zatem je¿eli masz czas i chêci na ten konkurs, zg³o¶ siê do mnie na pw. (http://www.forum.thesims.pl/private.php?do=newpm&u=20292)

Chryzantem Z³ocisty
17.10.2010, 20:58
kurczê,mia³am ciê¿ki wybór,ale domy trójkowe przewa¿y³y moj± ocenê :P

Gold_Chocolate
18.10.2010, 14:50
Hmm. Nie mog³am siê zdecydowaæ pomiêdzy dwoma pracami.. :) Zag³osowa³am :D

pensivelane
18.10.2010, 14:52
ja tak samo jak Gold Chocolate + ta okropna walka ze zdjêciami :P

Mroczny Pan Skromno¶ci
18.10.2010, 15:12
¯yczê powodzenia wszystkim pracom :)

Sims987654321
18.10.2010, 16:17
Zag³osowa³em, powodzenia wszystkim dru¿ynom. Nie g³osujcie na swoich kumpli lecz na najlepsz± pracê bo to konkurs!

hellraiser
18.10.2010, 16:27
Tak¿e odda³em g³os. ¯yczê powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu ;)

Searle
18.10.2010, 17:08
Mo¿e nie bêdê za bardzo obiektywna, bo niektóre zdjêcia za Chiny nie chc± mi siê pokazaæ, ale swój g³os odda³am.

Kamis
18.10.2010, 18:02
Powodzenia! :D

lithium
18.10.2010, 20:34
Do grupy "powietrze" do³±czy³ Gio. Jest jeszcze jedno wolne miejsce -> pw do mnie.

inoue
18.10.2010, 20:48
To by³ ciê¿ki wybór ; ) Powodzenia wszystkim!

kalafjor
19.10.2010, 14:17
@up: Dok³adnie.:) Ale w koñcu zdecydowa³em.:)

Candle
19.10.2010, 16:41
Wybór by³ trudny, wszystkie prace piêkne ale trzeba wybraæ tylko jedn±.
Zag³osowa³am i mam nadziejê, ¿e ta praca wygra :)

Powodzenia :)

Avantys Impremia
19.10.2010, 17:39
Zag³osowa³am

lithium
20.10.2010, 20:34
A wiêc sonda zamkniêta, oto wyniki:

PIERWSZE MIEJSCE
Woda - 4 punkty

DRUGIE MIEJSCE
Powietrze - 1,5 punktu (zgodnie z obietnic±)

TRZECIE MIEJSCE
Ziemia - 2 punkty

CZWARTE MIEJSCE
Ogieñ - 1 punkt

Dziêkujê wszystkim za uczciw± rywalizacjê i gratulujê zwyciêskiej dru¿ynie oraz wszystkim pozosta³ym! Nied³ugo opublikujê zadanie trzecie.

Chryzantem Z³ocisty
20.10.2010, 20:39
to jest po prostu ¶mieszne...
ale spoko,dziêki za te DWA g³osy,naprawdê docenili¶cie nasz± pracê!!!
czujemy siê kopniêci zaszczytem po sam± dupê

ddo bwayo
20.10.2010, 20:47
kurde , przykro mi siê zrobi³o, ¿e ogieñ ju¿ 2 raz mia³ ostatnie miejsce. ¿yczê wam zwyciêstwa w nastêpnym zadaniu :)
i gratulacje dla wody.

lithium
20.10.2010, 21:11
Chcia³am jeszcze tylko og³osiæ, i¿ Emallie do³±czy³a do grupy "powietrze".
I WYPOWIADAJCIE SIÊ W ZADANIU NR 3!

Ellie
20.10.2010, 21:20
to jest po prostu ¶mieszne...
ale spoko,dziêki za te DWA g³osy,naprawdê docenili¶cie nasz± pracê!!!
czujemy siê kopniêci zaszczytem po sam± dupê

po prostu sie nie spodobaliscie, to jest konkurs, nie mozna miec pretensji ze sie przegralo :|

i gratuluje wodzie!

Chryzantem Z³ocisty
20.10.2010, 21:22
ta,wygra woda albo ziemia,w sumie reszta nie musi startowaæ bo szkoda czasu

lithium
20.10.2010, 21:24
dobrze, czego oczekujesz chryziu? zamkniecia konkursu? czy przyznanie wam dwoch pierwszych miejsc w kolejnych zadaniach bez glosowania? ja wiem, ze jestescie sfrustrowani, ale co ja mam zrobic, ze tak sie rozlozyly glosy...

Chryzantem Z³ocisty
20.10.2010, 21:26
niczego ju¿ nie oczekujê.
tu nie chodzi o wygranie jakiego¶ zadania...a dobra.nie chce mi siê t³umaczyæ.
jestem z³a,mam prawo do tego.

@down - ja pitolê nikogo nie postrzegam tak,¿e chodzi mu o zwyciêstwo i bêdzie koksem jak wygra konkurs.
tylko stwierdzam fakty - macie najlepszych ludzi,najwiêcej punktów,wiêc macie najwiêksze szanse,¿e wygracie.

ddo bwayo
20.10.2010, 21:26
w sumie nie po to chyba pisze, ¿e chce wiêcej ni¿ 2 zadania jeszcze by wygraæ. chcê tak dla zabawy. Jakbym chcia³a wygraæ pisa³a bym, ¿e koñczyæ to jak najszybciej bo tak to, mo¿emy straciæ nasz± pozycje.
wiêc mi³o, ¿e nas tak postrzegasz!
@up: chodzi³o mi o co¶ innego , ale nvm.

lithium
20.10.2010, 21:28
heh, tworzenie tego konkursu to nie byl dobry pomysl, wiec chyba beda tylko 4 zadania lacznie i koniec, mam nauczke na przyszlosc.

Chryzantem Z³ocisty
20.10.2010, 21:30
o nie,nie próbuj nawet przeze mnie skoñczyæ konkursu,bo Cie zaspamujê!
to ¿e ja mam zryty beret nie znaczy ¿e masz innym odbieraæ zabawê!

Rocket
20.10.2010, 22:05
to jest po prostu ¶mieszne...
ale spoko,dziêki za te DWA g³osy,naprawdê docenili¶cie nasz± pracê!!!
czujemy siê kopniêci zaszczytem po sam± dupê

post roku 2010, az sobie screena zrobie

Chryzantem Z³ocisty
20.10.2010, 22:08
spoko,mam nadziejê ¿e nim wygram w forum awards

Rocket
20.10.2010, 22:55
lepiej nie startuj, bo jeszcze przegrasz i znowu bêdzie dramat.

Mizia
20.10.2010, 23:46
Chryzantem wystopuj. Je¶li siê nie potraficie zorganizowaæ w dru¿ynie i przy³o¿yæ do zadania, to czego oczekujesz? ¯e kto¶ da Ci punkty z sympatii?

Starlight
21.10.2010, 14:47
Chryz ma racjê - Grupy s± ¼le "z³o¿one" w Wodzie i Ziemi s± najlepsze osoby, a w innych grupach jest taka nie równo¶æ... Nastêpnym razem mam nadzieje, ¿e grupy "wipóf" nie bêdzie, uwa¿am to za niesprawiedliwe.

Ale gratulujê zwyciêzcy .

Chryzantem Z³ocisty
21.10.2010, 14:57
no w koñcu jaki¶ m±dry cz³owiek!!

Miziu droga,mo¿e bym tego nie prze¿ywa³a,gdyby by³o tak,jak mówisz.
ale niestety przy³o¿yli¶my siê do tego bardzo i nie odwalili¶my czego¶ na "odpiernicz siê".

Starlight
21.10.2010, 15:03
Jaka jest przyjemno¶æ z gry? Robisz byle ¿eby by³o, ¿eby nie wywalili a i tak nie wygrasz...
to tak jakby 2letnie dziecko walczy³o z Pudzianem ....

eS_guy
21.10.2010, 15:10
Yyy, no co wy? To tylko gra. Zabawa. Wystarczy jedynie trafiæ w gust g³osuj±cych i mo¿e bardziej siê postaraæ je¶li chodzi o regulamin... Chryzantemo, jestem pewien, ¿e poczu³aby¶ siê lepiej gdyby ogieñ choæ w jednej konkurencji zaj±³ pierwsze miejsce.
I w ogóle je¶li Ci siê nie podoba to wycofaj siê jak Starlight, a nie apelujesz o zakoñczenie konkursu.

Sims987654321
21.10.2010, 15:12
Có¿.... Nie spodziewa³em siê ¿e ogieñ znowu przegra.... Nie domy¶la³em siê ¿e to ich praca. Ale i tak wam wszystkich gratuluje!

Chryzantem Z³ocisty
21.10.2010, 15:12
nigdzie nie zaapelowa³am o zakoñczenie konkursu :|
nie chodzi mi o wygran± zadania,powtarzam kolejny raz.
Starlight trafi³ w sedno i to chyba wystarczy.

Wielebny
21.10.2010, 15:16
Grupy s± nierówne ?
Z tego co widzê w dru¿ynie Ogieñ posiadacie Mariana, który jest jednym z najlepszych dekoratorów wnêtrz w ts2 oraz Charionette bardzo dobr± stylistkê, wiêc nie mówcie mi, ¿e grupy woda i ziemia by³y faworyzowane przez Foda-se i przydzieli³a do nich najlepszych z najlepszych, bo to kompletne bzdura.


Dobra, ale skoro Wam to nie pasuje, to proponujê zakoñczyæ konkurs, i najmocniej przepraszam Was za to, ¿e grupa Woda wygra³a.

eS_guy
21.10.2010, 15:17
ta,wygra woda albo ziemia,w sumie reszta nie musi startowaæ bo szkoda czasu

To chyba jest jednoznaczne. Ale masz racjê, nie powiedzia³a¶ ¿e apelujesz o zakoñczenie. Ziemia i woda maj± dobrych ludzi, ale nic nie jest jeszcze przes±dzone. Ludzie na nich g³osuj± bo ich pracê s± tego godne. Jednak powietrze zajê³o mocne drugie miejsce i to chyba o czym ¶wiadczy. Nie dla wszystkich konkurs wydaje siê przes±dzony.

Chryzantem Z³ocisty
21.10.2010, 15:18
Wyobra¼cie sobie,¿e Marian od samego pocz±tku konkursu ani razu siê nie pojawi³ w naszym temacie,nawet nie napisa³ "poca³ujcie mnie w d..."
ale oczywi¶cie tego nikt nie sprawdzi,bo po co :)
i nie chodzi mi o zakoñczenie konkursu,bo¿e,czy ja piszê po chiñsku?

nie chce ju¿ mi siê o tym dyskutowaæ.po prostu zapomnijcie o tym,co pisa³am,bawmy siê dalej,bo konkurs nie jest z³y.
a co do odej¶cia z grupy to faktycznie to rozwa¿ê.
eot

Wielebny
21.10.2010, 15:21
Fode se nie bra³a pod uwagê tego, i¿ kto¶ mo¿e olaæ konkurs, je¶li Wam to bardzo przeszkadza to zg³o¶cie to i za¿±dajcie przydzielenia innych osób na ich miejsce.
U nas równie¿ s± dwie osoby, które siê w dziale nie pojawi³y.



Up@
Ok, w takim razie proponuje ju¿ zakoñczyæ dyskusjê.

lithium
21.10.2010, 18:24
a ja nie zakoncze dyskusji, bo zarzucacie mi niekompetencje.
nie jestem wrozka. nie wiedzialam, kto sie bedzie udzielac, a kto nie. tak samo nie wiedzialam, czy ktos jest "dobry" czy nie - nie znam wszystkich, ktorzy sie zglosili. nie sledze simek, domow. dobralam grupy na zasadzie tego, jakie macie gry i jakie umiejetnosci SAMI ZADEKLAROWALISCIE! poza tym pytalam w rzezni, czy ma sie odbyc losowanie czy tez przydzielic osoby zgodnie z ich deklaracja do danej druzyny - o zgrozo, wszyscy byli za tym, aby uwzglednic wasze zyczenie!
a nagle sie dowiaduje, ze jestem niesprawiedliwa, faworyzuje innych. fajnie. coraz bardziej sklaniam sie, aby zrobic lacznie cztery zadania i koniec. mam dosyc tych pretensji, gdy zawsze staram sie isc wam na reke, a co poniektorzy nawet nie byli laskawi odpisac na moje pytanie w temacie z 3 zadaniem. rewelka.

ddo bwayo
21.10.2010, 19:19
Chryz ma racjê - Grupy s± ¼le "z³o¿one" w Wodzie i Ziemi s± najlepsze osoby, a w innych grupach jest taka nie równo¶æ... Nastêpnym razem mam nadzieje, ¿e grupy "wipóf" nie bêdzie, uwa¿am to za niesprawiedliwe.

Ale gratulujê zwyciêzcy .

Tylko ¿e w jak to nazwa³e¶ grupie "wipóf" ci±gle s± k³ótnie, niedopracowania, i niemi³o siê pracuje , wiêc cieszcie siê, ¿e macie grupy które niekoniecznie wygrywaj±, ale maj± z tego dobr± zabawe. Ja mimo grupy jak± mam staram siê bawiæ dobrze i nie k³óciæ, nie zale¿y mi na wygranej. I jak ju¿ kto¶ napisa³, w ka¿dej grupie jest kto¶ który ma jaki¶ talent.

Mizia
21.10.2010, 19:21
To ¿e niby grupa wody, to grupa vipów ?;) u nas te¿ 2 osóbki w ogóle nie bior± udzia³u i jest jak jest, radzimy sobie, pomagamy, dobrze siê bawimy przede wszystkim.

lithium
23.10.2010, 12:03
Z dru¿yny "ogieñ" odchodzi Marian..., a na to miejsce przychodzi Starlight.