PDA

Zobacz pełną wersję : Basen, piwnica, wyposażenie rodziny pożerające itemy... Pomóżcie...


Fatumka
22.10.2010, 19:16
Moja simka jest projektantką wnętrz. Całkiem dobrze mi się nią grało, dopóki nie zauważyłam, że nie mogę wyciągnąć drogich przedmiotów z wyposażenia rodziny...
Najpierw to było auto. Nawet nie wiedziałam, co się z nim stało, po prostu kupiłam kolejne, zanim zauważyłam ten błąd. Kiedy skończyły się auta w jej prywatnym ekwipunku, wyposażenie rodziny zaczęło pożerać wszystko po kolei.

Myślałam, że to problem dotyczący tylko jednej rodziny, więc założyłam nową i wysłałam ich najpierw do Egiptu po aparaty... Te najdroższe, kupiłam ich z 20...
Całkiem dobrze mi się grało, "pożarło" mi tylko jedno auto, ale potem bardzo długo nic, już myślałam, że problem zniknął, kiedy nagle kończę renowację, wychodzę od klienta, zaglądam do "plecaczka" simki a tam pusto! Wszystkie itemy zostały w wyposażeniu rodziny i nie mogę ich ani wyciągnąć, ani sprzedać, nic!

Co mam robić?
Czy muszę instalować grę na nowo?

Dodam, że tak podstawkę, jak i WP i Karierę mam oryginalną...

Fatumka
31.10.2010, 15:30
Ludzie no dajcie spokój... Nikt tu nawet nie zajrzał :(

ultraviolence
02.11.2010, 15:00
A nie wgrywałaś przed tym żadnej aktualizacji?

Fatumka
03.11.2010, 17:59
Niedawno miałam formata i musiałam simsy instalować całkiem od nowa, a żeby zainstalować bodajże Karierę trzeba chyba jakąś aktualizację zrobić... Więc zrobiłam, ale tylko to, co było niezbędne do zainstalowania dodatków, nic więcej...
I nie ściągam żadnych modów z internetu czy innych takich rzeczy...

Fatumka
11.11.2010, 19:06
Zainstalowałam wszystko na nowo i na razie problem się nie pojawił, więc temat można zamknąć.