PDA

Zobacz pełną wersję : Kalwi&Remi-Kiss teledysk The Sims 3


Malfurion
02.11.2010, 02:00
Na wstepie chcialbym powiedziec ze jest to moj pierwszy teledysk dlatego wiem ze nie wszystko jest idealnie zrobione, ale mam nadzieje ze chociaz w niewielkim stopniu sie spodoba.
Wiem tez ze nie wszystkim spodoba sie utwor w tym teledysk no ale coz, o gustach podobno sie nie dyskutuje :)

A wiec tu jest moj teledysk
http://www.youtube.com/watch?v=cQ0Ilr1j75k

pensivelane
02.11.2010, 09:16
Aleeeeee jak na pierwszy twój teledysk to całkiem, całkiem :) Ładne ruchy kamerą i ogólnie nie mam się do czego złosliwie przyczepic. Ok, tylko ta muzyka, drażni mnie :P

Kamis
02.11.2010, 19:44
EKSTRA!
Nigdy nie wiem jak wy to robicie z tą kamerą :(
Ale nie wiem co powiedzieć. No ekstra po prostu :D!

mario
02.11.2010, 19:59
Trochę nudny ten teledysk. Czasami kamera przejeżdża przez simów/obiekty, ale ok. Nie jest źle. Poza tym, że piosenka mi się nie podoba, to sama fabuła również. To wygląda na zwykłą reklamę Late Night. Polecam robienie teledysków do piosenek z jakimś tekstem, który można w jakiś ciekawy sposób przedstawić. :)

Malfurion
02.11.2010, 20:11
Dziekuje wszystkim za opinie ;)

Auroella
02.11.2010, 21:18
Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń, podoba mi się : ) To dla mnie nie tyle co teledysk, ale tez w pewnym sensie reklama Po zmroku :p

Malfurion
02.11.2010, 22:09
Niewiem moze tak wyszlo ale takich intencji nie mialem.... z reszta co bym z tego mial
No ale dziekuje za komentarz

dżin.
03.11.2010, 11:55
To dla mnie nie tyle co teledysk, ale tez w pewnym sensie reklama Po zmroku :p

doszedłem do tego samego wniosku, ale dodam, że świetne ruchy kamerą i wszystko dobrze ze sobą współgra ;) oby tak dalej :)

Volturia
06.11.2010, 10:31
no no no. Przyznaje, ze teledysk udany.:)
Nie wiedzialam nawet, ze miasto w simach moze tak *****iscie wygladac ;o chyba jednak kupie odpowiednik nocnego zycia - *****iste.
Anyway ruchy kamera ladne. Najbardziej spodobaly mi sie sceny wlasnie z miastem i z jacuzzi. Ogolem raczej te koncowe. Wczesniej clip nie bardzo mnie interesowal. wiaze sie tez z tym sama muzyka, ktora jest taka sobie..
8/10 niezle ;]

Searle
08.11.2010, 20:38
Kondzio, super! Bardzo mi się podoba! :)
Te laski tańczące w strojach kąpielowych są genialne :D
A co tam robi Jack? Hę? :)

Malfurion
08.11.2010, 22:21
W komentarzach juz pisalem w sprawie Jack'a Searle ;)
To nie jest Jack, wszystkie postacie zostaly zrobione natomiast przyznaje ze jest strasznie do niego podobny chociaz nie wzorowalem sie na nim ;)