PDA

Zobacz pełną wersję : FTS Newsletter 5 [8] - 03.11.2010. - Komentarze.


Chryzantem Złocisty
03.11.2010, 15:42
Tutaj możecie komentować nowy numer gazetki :)

Gio
04.11.2010, 20:03
Jak się podoba gazetka? :)
Wiadomo, artykułów trochę mało, ale za to mają jakość. jak zwykle szczególnie zainteresował mnie ranking nicków, ale i tekst o chinach był też niczego sobie :D No i kącik fafe. :D

pensivelane
04.11.2010, 20:27
O rany, nie myslalam, ze to powiem ale ten numer jest jakos wyjatkowo... kiepski :< wlasciwie nie przeczytalam tekstu o chinach - zabila mnie ilosc tekstu, moze sie jeszcze za to zabiore. liczylam na swietna Chryzie, a dostalam... gofra, coz, tez sie przydadza. ranking nickow - jak zwykle, moj ulubiony.

Vanitas
04.11.2010, 21:04
Pensivelane - z tego co wiem gazetka ma być jak najlepsza a nie jak najkrótsza ponieważ 'nie chce mi się czytać'. Bardzo się staramy, żeby nasze artykuły były dobrej jakości tak więc jeżeli to oceniacie najpierw to porządnie przeczytajcie a później piszcie.

ddo bwayo
04.11.2010, 21:10
Gingers, cicho siedź, przynajmniej jest komentarz! I nie odstraszaj czytelników XD

mienso
05.11.2010, 12:11
swiat w pigulce i kacik cafe sa interesujace, ciocia chryzia troche rozczarowuje. co do rankingu mam glupie wrazenie, ze ocena byla raczej wystawiana ze wzgledu na sympatie. ale to tlyko moje wrazenia...

ddo bwayo
05.11.2010, 12:33
przykro mi, że masz takie wrażenie, bo broń Boże nigdy bym nie zrobiła czegoś takiego z sympatii (i Nysia raczej też nie), mam nadzieje, że w następnym numerze nie będziesz miała takiego wrażenia, ani ktokolwiek inny.

Gold_Chocolate
05.11.2010, 15:55
Hmm. Tak średnio było. Nie ma kataklizmu ale też nie ma rewelacji.Kącik Cafe chyba najlepszy.No i ranking nicków oczywiście :)

Kamis
05.11.2010, 16:11
Hmm. Tak średnio było. Nie ma kataklizmu ale też nie ma rewelacji.Kącik Cafe chyba najlepszy.No i ranking nicków oczywiście :)

Podpisuję się.

eS_guy
09.11.2010, 15:59
Przeczytałem ranking i wywiad bo był fajnie napisany. Reszta jest nudna i nie przyciąga. Czegoś brakuje.

Searle
09.11.2010, 17:14
No to lecimy:

- Ranking nicków - w końcu, super, już wiem, kto kim jest :)
- Zapowiedź Po Zmroku - moim zdaniem już niepotrzebna, skoro dodatek wyszedł.
- Użytkownik pod lupą - to akurat zawsze lubię czytać :)
- Chryzia - zawiodłam się, czekałam na porcję sarkazmów, a otrzymałam coś czego się nie spodziewałam.
- Świat w pigułce - coś nowego, taka edukacyjna część gazetki :)
- Horoskop - podoba mi się to, że nie przyporządkowujecie już użytkowników do znaków zodiaku, bo znów były by walki i skomlenia.
- Kącik Cafe - tym razem mi się podobał :)

Ogólnie nie jest rewelacyjnie, ale tez nie jest tragicznie :)

Charionette
09.11.2010, 18:08
- Horoskop - podoba mi się to, że nie przyporządkowujecie już użytkowników do znaków zodiaku, bo znów były by walki i skomlenia.

Dokładnie :) Dlatego z tego zrezygnowałam :P

No cóż... Szkoda, że gazetka tak średnio się podoba, ale postaramy się aby następny nr był jeszcze lepszy ^^

Profesor Parker
17.11.2010, 15:29
ranking nickow mnioe bardzo rozbawil, bo im nizej oceniany nick tym bardziej mi sie podobal... w przeciwienstwie do niektorych na gorze XD

ddo bwayo
17.11.2010, 17:14
zdarza się, są różne gusta , według nich oceniałyśmy XD

Profesor Parker
17.11.2010, 21:02
no jasne, po prostu az sie usmiechnelam 8D

ddo bwayo
17.11.2010, 21:10
nie no spoko, nie mam żadnych pretensji ani nic. czy jak to kto zrozumiał 8D

Master of Disaster
08.12.2010, 12:24
No proszę, dowiedziałam się, że oba moje nicki są mało interesujące... :D No i dobra, ale pewnie mało osób wie, skąd się wzięła ta KathySelden. A wzięła się ona z filmu Deszczowa Piosenka (http://www.filmweb.pl/film/Deszczowa+piosenka-1952-30862). Akurat obejrzałam ten (świetny moim zdaniem) musical po raz kolejny, a że wtedy zakładałam jedne ze swych pierwszych internetowych kont, to uznałam nick Kathy Selden za najlepsze rozwiązanie, między innymi dlatego, że jest prosty, łatwy do zapamiętania. A teraz ten nick jest już częścią mojego "imidżu" i raczej nie ma mowy o zmianie. Musicie się z tym pogodzić... No dobra, to ostatnie to był żart. Oczywiście na ten ranking patrzę z przymrużeniem oka, zwłaszcza iż nicki Cholerny Vlad i jekyll ogromnie mi się podobają. I rzecz jasna do nikogo nie mam pretensji... Do diaska, ja to się zawsze muszę rozpisać...

Rocket
14.12.2010, 16:50
wszystko fajnie, ale masło w gofrach? wyjdą obrzydliwie tłuste.