PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego niektorzy mowia ze akcja TS3 dzieje sie wczesniej niz akcja TS i TS2?


Sabrina:)
06.11.2010, 15:49
Owszem, niby niektore postacie, np. Majka Cwir(Bella Kawaler) sa dziecmi, no ale skad wzielyby sie tamsprzety typu komputery, telewizory, itd. nowsze niz w poprzednich czesciach? To juz calkiem nielogiczne...

Gio
06.11.2010, 15:57
Trzeba poruszyć swoją wyobraźnią :) Przecież to SIMSY.

marnios
06.11.2010, 17:52
Owszem, niby niektore postacie, np. Majka Cwir(Bella Kawaler) sa dziecmi, no ale skad wzielyby sie tamsprzety typu komputery, telewizory, itd. nowsze niz w poprzednich czesciach? To juz calkiem nielogiczne...

no nielogiczne ale próbujesz poruwnac grę z rzeczywistością co jest nie możliwe

patryk916
11.01.2011, 16:47
Tak jest,ponieważ:
W The Sims 1 Mortimer Ćwir jest dorosłym a Kasandra dzieckiem.
W The Sims 2 jest akcja o 25 lat późniejsza niż w The Sims 1,ponieważ Mortimer jest już emerytem,a Kasandra dorosłą i sama ma dziecko.
W The Sims 3 akcja jest o 50 lat wcześniejsza niż w The Sims 2,ponieważ Mortimer i Bella są dziećmi,a Kasandry dłuuuugo jeszcze nie ma na świecie.

Natix
25.01.2011, 11:45
Tak, ale chodzi o to, że mają komputery.
Założę się o Simsy, że jakby było tak rzeczywiście cofnięte i byłyby tam rzeczy charakterystyczne dla tamtych czasów, czyli : brak komputerów itd.
To większość by narzekała, że to bez sensu, że nie ma komputerów i są dziadowskie telewizory.
Z resztą ja sama bym narzekała.

Harry787
27.01.2011, 15:11
Diabeł tkwi w szczegółach . Nie wiem czy jest w tym jakaś wielka różnica najważniejsze że to Sims 3 :P

ultraviolence
27.01.2011, 21:48
(...) ponieważ Mortimer jest już emerytem,a Kasandra dorosłą i sama ma dziecko.

Jeśli chodzi Ci o tego smarka w okularach, to nazywa się on Aleksander i nie jest dzieckiem Kasandry, ale jej młodszym bratem.

Jakub
28.01.2011, 00:57
Tak, ale chodzi o to, że mają komputery.
Założę się o Simsy, że jakby było tak rzeczywiście cofnięte i byłyby tam rzeczy charakterystyczne dla tamtych czasów, czyli : brak komputerów itd.
To większość by narzekała, że to bez sensu, że nie ma komputerów i są dziadowskie telewizory.
Z resztą ja sama bym narzekała.

W roku 1985* były komputery, Tylko nie domowe**.

*:Sugerowany czas wydarzeń
**:Wielkie pudła