PDA

Zobacz pełną wersję : Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?


Sabrina:)
09.11.2010, 14:04
Przeczytalam o tym troche, poogladalam screeny na stronie glownej i promocje brzmia kuszaco, ale nie chce wierzyc reklamom EA, poniewaz na ich "rewolucje" w podstawowej wersji trojki sie juz nacielam, byla baaardzo przecietna. Wzbogacic o dodatek by sie przydalo moze, ale wiadomo... Screeny sa w swietnej jakosci, oficjalne zapowiedzi w jeszcze lepszej. Niby sa nowe okolice "pelne drapaczy chmur", ale takiej oswietlonej metropolii to jak juz ktos pisal: silnik gry by pewnie nie wytrzymal. Poza tym, w recenzjach piszecie ze jest za duzo wampirow(osobiscie nie znosze takich stworkow, wiem ze to teraz na topie, no ale...) a za malo ludkow w klubach, itd., a ja niezdecydowana. Jak radzicie: kupic czy sobie odpuscic? Jakie sa ogolne plusy tej gry?

marnios
09.11.2010, 14:07
ilośc ludzi w klubach zależy od komputera

Chryzantem Złocisty
09.11.2010, 14:36
poczytaj sobie ogólne wrażenia ludzi w dziale,pooglądaj ich zdjęcia z gry i sama zdecyduj.

Owl Finch
09.11.2010, 14:37
Myślę, że jeśli lubisz simsy i ogólnie trójkę to warto kupić. Plusy tej gry to na pewno zupełnie nowe otoczenie, apartamenty, kluby. Ale jest bardzo wiele błędów no i w klubach jest faktycznie mało osób... Ja kupiłam i generalnie jestem zadowolona, ale czekam niecierpliwie na aktualizację.

Searle
09.11.2010, 17:06
Jak sama nie zagrasz w ten dodatek, to się nie przekonasz, czy jest fajny.
Każdemu podoba się co innego. Jeden będzie mówił, że jest super, drugi, że falki z olejem. Najlepiej pograj u kogoś, kto ten dodatek ma i sama oceń, czy warto kupować.

Aguncja
10.11.2010, 07:59
Na forum znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego dodatku :) Jak dla mnie szału nie robi. Pograłam sobie może z 6 godzin i jakoś mnie już nie ciągnie. Zdążyłam wszystko przetestować. Dłużej poznawało się Wymarzone podróże z racji wielu parcel i misji do wykonania.
Ogólnie mam wrażenie że dwójka była fajniejsza.

Havka.Lavka
11.11.2010, 18:32
Ja zawsze przychodzę z grupą do klubów i się oczywiście nie nudzę :P
Ten dodatek jest świetny, ale apartamenty są stanowczo za małe. Ale kto mówi że nie mogę wybudować domu?

Lady88
12.11.2010, 03:42
Moim zdaniem pomimo błędów, warto kupić ten dodatek. Dla mnie wnosi on wiele opcji i gra jest bardziej wzbogacona :) a na błędy wyjdzie w końcu jakaś łatka :)

anjanka
12.11.2010, 07:11
Ja powiem tak dodatek super taki inny....u mnie w klubach jest dużo simów bym dała fotke ale kompa nie mam jeszcze :( dzisiaj powinnam mieć i jak nie wgrali od nowa Windowsa to wstawie fote :) najlepiej jak zrobić dużo rodzin to wtedy więcej simów jest :) są błędy w grze....np winda jest masakryczna długo trzeba czekać na nią...
Ale polecam gre!

Master of Disaster
12.11.2010, 07:13
Myślę, że ten temat jest całkiem przydatny, bo sama się zastanawiam, czy by nie kupić. Trochę jednak zniechęca mnie cena - ja mam konto na stronie empik.com, i tam - PO OBNIŻCE! - jest 89,90. Sporo, zwłaszcza zważywszy na to, iż zamierzam zakupić jeszcze Nowoczesny Apartament. No i błędy... Choć przyznam, że najnowsza aktualizacja trochę mi pomogła - gdy ją zainstalowałam, gra troszkę sprawniej działa (choć nadal marnie wygląda) no i - niebiosom niech będą dzięki! - wreszcie mogę hodować owoce z WP. Szkoda, że ostatnio nie bardzo mam na to czas :/

EDIT: No dobra, sprawdziłam na Ceneo.pl. Sklep internetowy z siedzibą w Poznaniu sprzedaje ten dodatek po 77,80 zł. Jaka szkoda, że mieszkam w Warszawie :(

Lady88
12.11.2010, 10:14
KathySelden spróbuj zobaczyć w saturnie albo w media markt. a w tesco powinna być cena 79,90 zł

ja osobiście kupowałam w dzień wejścia na półki w Saturnie w Arkadii, to kosztowała 89,90 zł ale jak już jest po premierze to cena może spaść.

manianka
13.11.2010, 13:09
Mam podobny dylemat - chcę kupić dodatek Po zmroku lub Kariera, lecz nie mogę się zdecydować. Który z nich polecacie?
Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Katka_Psychopatka
13.11.2010, 17:40
Mam podobny dylemat - chcę kupić dodatek Po zmroku lub Kariera, lecz nie mogę się zdecydować. Który z nich polecacie?
Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.
Zdecydowanie "Kariera"! Z "Po zmroku" radzę poczekać aż wydadzą jeszcze kilka łatek, bo bez tego nie da się grać :/

Kamis
13.11.2010, 19:10
A ja radzę po zmroku. tymi pracami z kariery nawet juz nie gram :(

αγάπη
13.11.2010, 21:32
Mam podobny dylemat - chcę kupić dodatek Po zmroku lub Kariera, lecz nie mogę się zdecydować. Który z nich polecacie?
Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Kariera
Opłaca się ją kupić ze względu możliwości które dochodzą, fajnie ze możesz być rzeźbiarzem, stylistą itd. Miasto nie jest pecjalnie rozbudowane. Lecz jest to dodatek na który fani czekali od pierwszej części + masz podgląd na pracę simów. Jednak po jakimś czasie gra robi się zwyczajnie nudna.
Po zmroku
Nowe miasto jest niesamowite, możliwości które dochodzą także, nowe meble różne "imprezowe" rzeczy które się przydadzą. Lecz jest wiele błędów (Bynajmniej u mnie).
Podsumowując
Na twoim miejscu kupił bym jednak po zmroku gdyż można wytrzyma bez możliwości podglądu tego jak twoi simowie pracują, a kluby i możliwość mieszkania w apartamencie są wspaniałym urozmaiceniem.
Nie wiem tylko czy żeby chodziło po zmroku nie jest potrzebny dodatek Kariera i wcześniejsze, w 1 czasami zdarzało się że trzeba było mieć zainstalowane wcześniejsze dodatki.

Altaria
14.11.2010, 08:50
Myślę, że ten temat jest całkiem przydatny, bo sama się zastanawiam, czy by nie kupić. Trochę jednak zniechęca mnie cena - ja mam konto na stronie empik.com, i tam - PO OBNIŻCE! - jest 89,90. Sporo, zwłaszcza zważywszy na to, iż zamierzam zakupić jeszcze Nowoczesny Apartament. No i błędy... Choć przyznam, że najnowsza aktualizacja trochę mi pomogła - gdy ją zainstalowałam, gra troszkę sprawniej działa (choć nadal marnie wygląda) no i - niebiosom niech będą dzięki! - wreszcie mogę hodować owoce z WP. Szkoda, że ostatnio nie bardzo mam na to czas :/

EDIT: No dobra, sprawdziłam na Ceneo.pl. Sklep internetowy z siedzibą w Poznaniu sprzedaje ten dodatek po 77,80 zł. Jaka szkoda, że mieszkam w Warszawie :(

W Empiku olsztyńsim znalazłam za 99,99 zł co mnie szczerze zniechęciło, ale za to w Realu kupiłam za 69 z groszami jakimiś.

Owl Finch
14.11.2010, 10:24
Ja kupiłam w empiku za niecałe 100zł :< I jak teraz czytam za ile było w jakimś Tesco albo Saturnie, to mnie cholera bierze.

αγάπη
14.11.2010, 11:47
Ja kupiłem w Media ekspert za 99,90 zł W PROMOCJI ! Niestety na moim zadupiu nie ma innego sklepu, a w internecie doliczając przesyłkę wychodzi tyle samo.

Katka_Psychopatka
16.11.2010, 18:05
Recenzja: http://hadret.com/2010/11/14/the-sims-3-po-zmroku/
:)

Wampirencja
17.11.2010, 16:08
Kupujcie w amazonce, mają tam za 79zł....!
http://www.amazonka.pl/the-sims-3-po-zmroku-dodatek-do-gry,99901630543.bhtml
- tam wszystkie gry kupuję i książki bo mają najtaniej :D

I mają często promocje typu darmowa wysyłka, rabaty i inne tego rodzaju rzeczy. Chyba teraz książkę za złotówkę można kupić do innego zakupu

A grę jak najbardziej polecam, zdecydowanie bardziej warto zakupić niż np. "Karierę" :)

Doti554
07.12.2010, 18:56
Moja odpowieidz to tak kup sobie tę gre podam ci plusy i minusy gry.
Plusy:nowe otoczenie,drapacze chmur,różne kluby,nowe karier min.celebryta(sim który gra w zespole),reżyser,aktor,barman,paprazi,nowe bardzo fajne ubrania(w the sims 3 bez dodatków musiałam ściągać w the sims 3 po zmroku napewno nie będe tego musiała robić)nowe fajne fryzury(miałam problem w the sims 3 z nimi bo były okropne ale nie mogłam ani jednej ściągnąć teraz kiedy je zobaczyłam to wyglądajom extra),aprtamenty,słyszałam że będom salony piękności ale jeszcze nic pewnego musiałam bym jeszcze troche poczytać,wielki most (bardzo fajnie wygląda nocom 'oświetlony')
nowe instrumenty,nowe meble (są super mam meble z dodatków i one jak na pierwszy rzut oka jak dla mnie wyglądjom jak z dodatków chociaż troche ich mało),domofon w apartamentach dla sławnych Tyle sobie przypomniałam mam nadizej że wystarczy.

Minusy:w apartamentach jak mieszkamy to do okoła czrana dziura,na początku pracy aktpra pracujemy w budynku a nie na podwurku,czasami bywa mało osub w klubach No to tyle minusów mam nadzieje że o niczym nie zapomniałam.
Jak ja bym miała decydować czy sobie je kupić to daje stanowcze TAK!!!
Nie mam ich aale będe je mieć pod koniec grudnia.
Więc nie moge się doczekać!!!!

Kamis
07.12.2010, 19:01
Sorry za offtop, no ale nie mogę.

nowe karier min.celebryta(sim który gra w zespole)
Od kiedy ? :O i pisz ze słownikiem, błagam >.<

Nie wiem czy pisałam, ale lepiej ten dodatek niż Kariera i WP.

Carima
20.12.2010, 20:05
Jeszcze nie posiadam "Po Zmroku", dlatego chciałam trochę o nim poczytać. Dowiedziałam się parę przydatnych rzeczy które przekonały mnie do zakupu. Osobiście uważam że warto go kupić.

Natix
28.12.2010, 14:41
ale za to w Realu kupiłam za 69 z groszami jakimiś.

Ja słyszałam, że w Realu są uszkodzone, czy to prawda? Masz jakieś uszkodzenia i poważne błędy?

katrina
08.01.2011, 17:35
A ja nadal nie wiem czy kupić, czy nie. Bardzo zachęca mnie do tego możliwość zostania celebrytą, bo tego brakowało mi w dwójce, ale jak pomyślę sobie o pustych klubach... bez sensu są takie "imprezy" - bez ludzi. Jak myślicie? warto ? I czy pojawiają się jakieś nowe możliwości nie opisywane dotąd ?

Natix
11.01.2011, 14:59
A ja nadal nie wiem czy kupić, czy nie. Bardzo zachęca mnie do tego możliwość zostania celebrytą, bo tego brakowało mi w dwójce, ale jak pomyślę sobie o pustych klubach... bez sensu są takie "imprezy" - bez ludzi. Jak myślicie? warto ? I czy pojawiają się jakieś nowe możliwości nie opisywane dotąd ?

Też się wahałam.
Kupiłam i nie ma aż tak mało ludzi, jeśli się chodzi do tych modnych klubów.
Ja nie żałuję.
Nie wiem, czy było wspomniane, ale pojawia się metro, winda.

patryk916
11.01.2011, 15:10
Ja uważam,że powinnaś go kupić.

Truskawkowa Marihuana
10.03.2011, 19:53
Warto kupić.
W gazecie można znaleźć "Modne kluby nocy".
Poza tym jest mnóstwo nowych opcji

miłośniczka zwierząt
17.05.2011, 14:48
Ja się zastanawiam nad kupnem dodatku i obawiam się błędów w grze po zainstalowaniu dodatku. Ponieważ ostatnio kupiłam akcesoria Szybka Jazda, to po kilku dniach gry nie mogłam w ogóle grać bo mnie wywalało do pulpitu.I to jak odpalałam grę i konieczna była reinstalacja systemu, i teraz boję się żeby, ta sytuacja się nie powtórzyła.

Spectrum
17.05.2011, 15:06
ja nie miałem błędów w PZ więc u Ciebie też nie musi ich być.

ja zdecydowanie polecam ci ten dodatek ;)

miłośniczka zwierząt
17.05.2011, 16:40
Dziękuję miejmy nadzieję że po kupnie dodatku i zainstalowaniu, go na komputerze nie będę miała większych problemów z grą.

Olik605
12.11.2011, 17:28
Gorąco polecam: fajne kluby,śliczne ubrania i fryzury, tatuaże i miasto Bridgeport.

Carmelec
07.01.2013, 18:12
Ja na twoim miejscu bym kupiła. Kluby, apartamenty , randki , skandale, kapele, osobistości no i oczywiście błędy. ( wiem, że błędy nie zachęcają, no ale zawsze jakieś tam są )

Mixy
07.02.2013, 14:47
Moim zdaniem warto kupić ten dodatek. Nocą, widok z wieżowca przy oknie jest nieziemski (przynajmniej u mnie). Poza tym myślę, że simowie lubią czasem poimprezować :P.