PDA

Zobacz pełną wersję : "Wypadki" w pracy


Malika18
14.11.2010, 22:05
Nie widziałam tego tematu, jeśli był temat ten wystaczy usunąć :)

Każdemu z nas chyba nie raz zdarzyło się ze simowi będącemu w robocie coś się przydarzyło, a mianowicie wyskoczyło okienko a w nim piękna historia i trzy opcje do wyboru. W tym temacie proszę o to by wymienić znane wam przypadki i prawidłowe odpowiedzi, bo w rodzinie w której gram chodzi głównie o to by szybko odremontować dom ( wiecie berbeć w drodze a bez kodów staram się grać)

Więc:

Kariera Obibok- ostatni stopień, bodajże 10: piękna historia o tym ze nasz sim ma na pewnej imprezie rozbawić gości, do wyboru mamy- biegaj nago lub śpiewaj. Ja wybrałam śpiewaj i wylali go z roboty, bo podobno jak juz tam coś smęcił zaczął tupać i goście porozlewali poncz [tak mniej więcej] i wylali go z roboty :D

Kariera Polityka- stopnia nie pamiętam ale wyskakuje historia że mamy zrobić korektę za pierwszym razem wybrałam korektę ręczną to ze za wolna i cofnięta została moja simka ( mianowicie Marysia Przyjemniak :D) a jak wybrałam automatyczną to ją wylali..

narazie nie chce mi się pisać, jeśli znajdę chwilkę podopisuje tu coś...

Liv
15.11.2010, 11:04
Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi, którą trzeba wybrać zawsze ;]
W CW w tym panelu wyboru korzyści z aspiracji życiowej jest takie okienko, dzięki któremu ma się 80% szans na trafienie dobrze w przypadku pojawiania się "karty szansy" ;)
Najlepszy sposób na szybkie zarobienie to częste awanse+opcje dochodzące w CW [aspiracja "pogoń za bogactwem" daje m.in. większe wypłaty, umożliwia grę na giełdzie, dzięki której Sim często dostaje niezłą kasę (od czasu do czasu też straci, wiadomo ;)), jak się ma dużo pkt. logiki i się wybierze na komputerze "udzielaj konsultacji finansowej" Sim na godzinę zarobi 200 simoleonów]

Reserved
21.11.2010, 12:17
Mój kot który był już Gwiazdą Filmową, też dostał tą kartę i wygrałam 10 000 $.
Tam 2 czy 3 dni później to samo i znowu 10 000 $ do kieszeni :)

Chryzantem Złocisty
21.11.2010, 12:22
kiedyś przeczytałam,że przy tych kartach szansy powinno się wybierać uczciwe,rozsądne i najprostsze rozwiązania.podobno takie są właściwe.

kalafjor
21.11.2010, 13:05
Chryziu, jednak tak nie jest. Tak jak pisała Liv gra przy każdym losowaniu wybiera poprawną odpowiedź. Tak samo jest z ninją. Też nie wiadomo czy odpowiedź jest dobra.:)

Wiktoria__07
22.11.2010, 18:46
mój gościu pracował w armii i w wyborze to byłi na wysokim stopniu kariery dostal zadanie i wygrał... 50 000$!!! Sama nie wiem jak to sie stało!!!

A jak wcześniej mówili nie wiadomo która jest prawdziwa i dobra bo raz w karierze biznes mi wyskoczyła krta i dałam już nie pamiętam jaką odpowiedź to było OK a potem inny sm to samo i go wylali...

Dżogurt
04.12.2010, 17:12
Moja simka-lekarka miała takie zadanie ,że przyszedł do niej facet z lamą i obydwoje płakali. Miałam opcję żeby obejrzeć albo lamę albo sima. Nie wiedziałam co robić więc dla żartu wybrałam lamę co okazało się dobrym wyborem.

Chewbacca
28.12.2010, 17:07
od czego zależy czy odpowiedz którą zaznaczymy bedzie tą dobrą lub tą złą?

Avantys Impremia
28.12.2010, 17:24
Od naszego rozumu i szczęścia ^^

Casslin
28.12.2010, 18:05
Ja zawsze miłam pecha przy wyborze tych cukierków w karierze naukowiec. trzeba było wybrać czerwony czy niebieski. Zawsze źle wybierałam. ; D
Ale teraz to zazwyczj daję ignoruj.

Chewbacca
28.12.2010, 18:09
ja boję się teraz wypadków w pracy Marysi Przyjemniaczek :D

Avantys Impremia
29.12.2010, 07:41
Ja zawsze miłam pecha przy wyborze tych cukierków w karierze naukowiec. trzeba było wybrać czerwony czy niebieski. Zawsze źle wybierałam. ; D
Ale teraz to zazwyczj daję ignoruj.


Heh też tak miałam. Zawsze wybierałam niebieski i o dziwo dostawałam awanse

.mirror
29.12.2010, 09:32
Ja zawsze wybieram ignoruj i zawsze dostaję awanse xD Najprostszy sposób.

Ana021
29.12.2010, 10:23
To przez ignoruj nie wylatuje się z pracy?

Liv
29.12.2010, 10:34
Po "ignoruj" masz tak, jakby tej karty szansy w ogóle nie było.
Nie ma w związku z tym żadnych konsekwencji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

BellaSim55
29.12.2010, 13:58
Tak samo jest jak się jedzie w podróż, w dodatku Podróże. Jak sim wybiera sie na wyprawe, to czasem pojawia sie właśnie takie okno i różne propozycje odpowiedzi. Kiedys moja simka Agata poleciala helikopterem i miała że pszczoła wleciala do srodka i co pasazerowie mają zrobic. I albo ze pryskac sprajem lub otworzyć okno. I ja kliknelam otworzyć okno. I zaraz ona zeskoczyla nagle że spadochronu i napisali, ze pilot się zagapił i była ewakuacja helikopteru. Ale dlaczego od spraja byla ewakuacja?

Pablo1989
29.12.2010, 17:44
Pamiętam że mój Sim rozpoczą karierę Sportową jako maskotka, i zbliżał się koniec 1 dnia w pracy i tu nagle pojawia się ta szansa. i zgadnijcie co się stało ?.....wybrałem złą możliwość i przez to został zwolniony, nie ma jak się cieszczyć wymarzoną pracą(w Pragnieniach chciał) przez jeden dzień.

Probs
29.12.2010, 21:13
A ja jako królik doświadczalny miałem do wyboru do połknięcia jakąś tabletkę czy coś. No i było do wyboru czerwona i niebieska. Nie sprawdziłem a szkoda :S Co wy byście wybrali ?

Wiktoria__07
29.12.2010, 21:16
Z tymi cukierkami daam czerwony i było dobrze :)

whizzy
31.12.2010, 17:32
Hmm, zastanawiam się, co to tych szans, ze prawidłowa odpowiedź zależy od nastroju naszego sima, w sensie aspiracji. Czyli kiedy mamy np platynową aspiracje, to każda nasza odpowiedź bedzie dobra, a przy czerwonym pasku wybrane przez nas odpowiedzi bedą złe.