PDA

Zobacz pełną wersję : Simy spadają z piętra O.o


Archy1393
20.11.2010, 12:04
Witam wszystkich.
Bardzo przepraszam jeżeli temat juz gdzieś był a ja sie powtarzam jednak nie znalazłam tu odpowiedzi na moje pytanie.

Mam taki problem. Kiedy moi simowie wchodzą na pietro to nie dość ze widze co robią do góry to jeszcze po wykonaniu jakiejś interakcji poprostu "spadają" na doł bez użycia schodów czy czego kolwiek. Zeby iść np pod prysznic musi wchodzic dwa razy po schodach bo zanim wejdzie, to sie obraca i spada O.o
Dosyć mnie to irytuje, kiedyś juz miałam taki problem ale tylkow przypadku jednej simki ii w sumie nie wiem jak go naprawiłam ^ ^""

Liczę na waszą pomoc i jeszcze raz przepraszam jak temat był !
Pozdrawiam

słonko
09.02.2011, 07:20
Czy ktoś z Was miał też taki problem i może wie jak sobie z nim poradzić?
Jest to strasznie denerwujące.
Ponawiam prośbę Archy1393

Sheila
09.02.2011, 08:49
Mi się tak robiło kiedy miałam włączony kod moveobjects i przenosilam w trybie budowania simów bo np. Nie mogli tu stać.

słonko
09.02.2011, 09:30
Ja używałam moveobjects do budowania. Później zapisałam grę i z niej wyszłam. Zaczęłam grać na następny dzień i już bez kodu, ale nadal robi się to samo :(

anie_1981
10.02.2011, 10:32
Mi się raz tak zrobiło, ale bez schodów, babka wychodziła spod prysznica i wpadła pod podłogę. Ale potem pojawiła się znowu na piętrze. Kazałam jej po prysznicu iść spać, więc nie poszła spać normalnie, tylko zniknęła i pojawiła się już w łóżku.

martys18
10.02.2011, 14:44
Przyczyn może być masa, gdyż bloki to bardzo nie stabilny pomysł w grze ts3.Ostatnio jak budowałem blok w swoim mieście, to mnie z piętra wywalało :/.Jak to wyglądało miałem parter ok winda kilka światełek przełączam na wyższe poziomy raz mi wyskoczyło na I piętrze O.o, potem jak wchodziłem i wychodziłem z edycji miasta już mi nic nie pokazywało, zdenerwowałem się i usunąłem ten blok.Coś podobnego się robi kiedy nie ze robi się wejścia do bloku, tyle że wtedy ściany nikną...

http://img806.imageshack.us/img806/3733/screenshot26i.jpg

Budowanie sowich bloków <jak ja to robię>, to nie lada wyczyn tym bardziej że buduję mieszkalne i publiczne bloki jeden mały błąd <źle ustawiona winda > i znowu poprawka.

anie_1981
10.02.2011, 14:47
Ja nie mam bloku, mam domek.

exorina888
12.02.2011, 17:30
dlatego właśnie nie używam kodu moveobjects on

anie_1981
13.02.2011, 13:32
Ja tego kodu używam sporadycznie. I nie przestawiam nim Simów. Za dużo jest potem problemów. Jeśli stoją mi akurat na drodze podczas przebudowy domu, to idę do trybu życia i każę im odejść gdzieś, najpewniej na ulicę, to mam pewność, że mi już nie będą przeszkadzać.

theqatrick
13.03.2011, 20:32
Właśnie czytam ten temat i pamiętam, że tak miałem. Zrobiłem aktualizacje, bo miałem wyłączone, wkleiłem nowy plik TS3.exe (chyba z płyty) i jakieś dane z budowania, wpisałem moveobjects off i spróbowałem: działa. Polecam.

Komandos-94-
05.04.2011, 23:13
przeprowadzić rodzinkę do innego domu. W moim przypadku podziałało ;]

I przede wszystkim nie przestawiać simów za pomocą kodów.