PDA

Zobacz pełną wersję : Wychodzenie na randkę.


kikulowata
21.11.2010, 15:33
Siema.
Mam taki mały problem a mianowicie:
Moja simka ma takie pragnienie "wyjść z kimśtam na randkę.".. Problem w tym, że ja nie wiem jak się wychodzi na randkę.
Dawałam już telefon > sim.. > umów się. ale to nie działa. a kiedy klikam na tego sima z którym chce ona wyjść na randkę nie ma takiej opcji Zapytaj...
prosiłabym o szybką pomoc :)).

Chryzantem Złocisty
21.11.2010, 15:36
to można wychodzić na randki? :O
pierwsze słyszę.może Twojej simce się coś pomieszało xD
może po prostu umów się z tym simem gdzieś na mieście i to będzie jako randka?

Nessa
21.11.2010, 19:41
Moja simka też miała takie pragnienie.Teraz się skpłam, że może chodzi o to wyjście z grupą ?

Searle
22.11.2010, 18:40
To raczej chodzi o to "Umów się", a żeby zaliczyło jako randkę, to spotkanie musi się udać?

anie_1981
26.11.2010, 23:59
W dwójce było fajnie, wysyłałam parki na randki nawet po ślubie... Ach to były czasy. Czasem mi dwójki brakuje. A wracając do tematu, to mi też przychodzi do głowy tylko "Umów się". Bo "Zaproś do siebie" raczej nie wchodzi w grę, na randki z reguły należy umawiać się na mieście. Może kliknij na restaurację np. i wybierz "jedz z...." i wybierz tą osobę. Tylko idź do restauracji, bo bar szybkiej obsługi jest hmm... mało romantyczny...

patryk916
05.01.2011, 15:53
W wychodzeniu na randkę chodzi o to,że simowie idą gdzieś jak zwykła grupa i gdy chwilę poflirtują to pojawia się pytanie w stylu "Wygląda na to że sim XXXX i sim XXXXX są sobie dość bliscy.Może tym razem zostali by sami".Cała filozofia.

Natix
11.01.2011, 17:58
A mi się spełniło raz przy "umów się" ale potem już nie... Tylko jak się tą grupę zwołuje?
A tak offtopując, to ja na spotkania z zakochanymi chodzę do "Czerwonego Spotkania" tego, co doszło z Karierą. Ew. czasami do Banzai, i siedzą w jacuzzi i robią o wiele ciekawsze rzeczy niż rozmowy. No i są pod wpływem 3-4 drinków...
Edit : chyba chodzi o grupę, bo wcześniej nie było takich pragnień, widocznie dochodzą z PZ. A jak z PZ, to z niego dochodzi też grupa, więc logicznie rozumując, chodzi o grupę.

Owl Finch
12.01.2011, 06:43
Grupa się zazwyczaj tworzy automatycznie po umówieniu się, jednak jeśli tak nie jest, to klikamy na sima, który nas interesuje i w menu interakcji wybieramy "zaproś do grupy"

Jamniczka
19.02.2011, 20:47
Moja simka tez miała takie pragnienie! Była taką zwykła Simką, a chciała iść na randkę z Simem Megagwiazdą XD nastolatkowie. Kombinowałam, udało mi się stworzyć grupę, wiadomo - romantyczne interakcje tez były, ale mimo to wypad nie został uznany za randkę... czyli trzeba zaprosić inne osoby, i dopiero wtedy jak pojawi się komunikat będzie to randka?? Kurczę, to jest dziwne...

carineesz
24.07.2011, 23:10
Rozwiązując problem (mam taką nadzieję), to według mnie jest to jakiś błąd w ... pisowni (?) i osobiście udało mi się rozwiązać to pragnienie poprzez zaproponowanie danemu Simowi związek (w moim przypadku dotyczy to 'chodzenia', nie małżeństwa).:rolleyes: Mam nadzieję, że pomogłam na przyszłość ;)

Simon111
06.02.2012, 20:39
A ja miałem u Alto w domu Vitą u Nicka interakcję "Zaproś na randkę" i co?

Beatrice
07.02.2012, 10:39
Ja miałam interakcję Zapros na randkę podczas spotkania z Simem. Parę romantycznych czułości i była opcja :P to było cos jak wyjście z grupą

Olik605
18.03.2012, 16:49
Wychodzić na randki można dopiero w dodatku Zwierzaki.

Filleable
20.03.2012, 14:03
Nie prawda. Nie mam żadnego dodatku, a na randki chodzę i w simsach i w rzeczywistości :P

Chloé
20.03.2012, 18:45
Wychodzić na randki można dopiero w dodatku Zwierzaki.

Bzdura, oficjalnie randkowanie doszło we wcześniejszym dodatku czy nawet aktualizacji.
U mnie randka zostaje zaliczona w opcji spotkania po użyciu romatycznych interakcji (muszą być serduszka wirujące nad głowami, a wcześniej niebieskie kryształki).

Filleable
22.03.2012, 20:36
@up: A u mnie coś się czasami wali, bo np. sim ma pragnienie, żeby pójść na randkę. Są te serduszka już i pojawia się pragnienie, żeby mieć wspaniałą randkę, czy cóś w ten deseń. Jak skończę randkę, to pragnienie o wspaniałej randce się zalicza,a o samym pójściu nie :P, ale czasami jest wszystko ok i nie wiem od czego to zależy.