PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny wampir.


Vipera
22.11.2010, 18:50
Helołki.
Mam taki mały - jednak niezwykle irytujący - problem. Mianowicie, parę dni temu stworzyłam sobie sima. Sim ten był jak każdy inny, aż do czasu przemiany w wampira.
Flirtuje z simkami, niby jest już znajomość na max, zauroczenie i te sprawy, a jednak nadal nie może zaproponować simce związku. Na początku myślałam, że nie ma takiej opcji, gdyż simka jest człowiekiem, ale przemiana także nic na to nie poradziła. Widziałam, że z inną ma funkcje "poproś o zerwanie z simem ....", ale do tej jednej NIC!
Czy tylko ja mam taki dziwny problem? Da się coś z tym zrobić? :(

MaTi14191
22.11.2010, 20:15
A może simka ma już chłopaka czy męża?

Vanitas
22.11.2010, 20:19
Możliwe, że ta simka już kogoś ma a opcja się nie wyświetla bo nie użyłaś opcji 'Zapytaj czy singiel'.

Vipera
22.11.2010, 20:20
Nie ma. To jest moja simka i sama staram sie o to, zeby nikogo nie miała.
Nie wiem co z nimi nie tak :(

Wampirencja
22.11.2010, 20:25
To spróbuj w drugą stronę- spytac simką.
U mnie jeden z simów był z drugim w związku, ale ten z gry nie chciał się przytulać ani całować z "chłopakiem". Jak zaczęłam grać tym drugim i z jego strony wychodziły interakcje, to po powrocie do grania pierwszym wszystko wróciło do normy.
Gra czasem głupieje, może to nie jest jakiś większy problem.

Sprawa nr. 2 - związek się proponuje po kilku dniach znajomości to raz. Dwa, musi być poprzedzony wieloma romantycznymi interakcjami (kilka razy przytulanie, całowanie... a dopiero potem pytanie). U mnie opcja związku pojawiła się po całym wieczorze zakończonym w łóżku ;) Ach, faceci.

Vipera
22.11.2010, 20:38
Nie gram od wczoraj, wiem co się robi -.-
Simką także próbowałam, bez skutku. Znajomość mają już na full, razem z zauroczeniem.

Ayla
23.11.2010, 18:53
Miałam tak w Wymarzonych Podróżach z simką, którą mój sim poznał we Francji. Nie było opcji żadnego związku, nawet jak już dzieci mieli :( W końcu się wkurzyłam i ją wyprowadziłam na miasto, a biedak musiał się ożenić z kimś innym :( Nawet jak razem mieszkali, to nie było interakcji związku. Pewnie jakiś błąd gry :( Pewnie nie pomoże zaproszenie Twojej simki i zresetowanie jej kodem resetSim? Można spróbować tak "nieuczciwie" trochę i pobawić się modem np. NRaas, tam pewnie jest taka opcja jak zrobienie z simów narzeczonych, czy wręcz ustawienie im statusu małżeństwa.

Flyaway
23.11.2010, 19:04
Tez miałam taki problem. U mnie pomogła zmiana cechy sima kodem na "romantyczny". Wówczas gdy simce mój sim "wydawał się niesamowicie atrakcyjny", w menu (specjalne... romantyczny...) pojawiła się opcja zaproponowania związku.

Ayla
23.11.2010, 19:13
U mnie zmiana cech nie pomogła. Nie używałam wtedy żadnych modów i pamiętam, że zbierałam punkty za spełnianie simowych marzeń żeby uzbierać na Kryzys Wieku Średniego :) Ustawiłam cechy Romantyczka i Rodzinna nawet i dupa :( No ale to była Francuzka, może to przez to :D

Vipera
23.11.2010, 20:16
Joooj... no i co mam zrobić?:(
Musi byc z inną :(

Kamis
26.11.2010, 14:19
Jedyny sposób to albo nowa gra, albo przenieść rodzinę. U mnie tylko to pomogło. Często mam ten błąd :(

Jamniczka
19.02.2011, 19:49
Wiem, czemu. Też tak mam! Mój wampir nie chciał być z Simką, dopóki nie zamienił jej w wampira!! Dopiero jak była wampirzycą, pojawiła się opcja tego związku... spróbuj tak...

carineesz
24.07.2011, 12:38
Też mam czasem taki problem.
Dla osób, ktore nadal go mają i nie umieją rozwiązać: Ja z Simem, któremu chcę zaproponować małżeństwo, zrywam, naprawiam znajomość (przepraszam, pocieszam itp.), flirtuje, całuje, po czym pojawia mi się propozycja interakcji "zaproponuj małżeństwo".
Myślę, że jeśli poprzestało na zauroczeniu, to trzeba zadziałać podobnie, tylko wybrać interakcję "poproś abyście byli tylko przyjaciółmi". Spróbujcie.

Powodzenia! ;)