PDA

Zobacz pełną wersję : Dom M.Cyrus [BRAK ZDJĘĆ]


Polo_Gard
26.11.2010, 18:14
Wybaczcie za to Miley Cyrus, nie miałem żadnego pomysłu :D. Ale proszę komentować mój domek, od razu mówię że nie mam jakichś wyczepistych, meganowoczesnych dodatków, tylko pobierałem ze zwykłych stron z dodatkami charakterystycznymi dla tych z oryginału. Lepszy rydz niż nic.

Bryła domu:


Wejście:


Łazienka:


Sypialnia (1):


Sypialnia (2):


Kuchnia (1):


Kuchnia (2):


Kołodomek 1:


Salon:


Kołodomek 2:


Ogródek (1):


Ogródek (2):


Dom bez dachu/Podział pomieszczeń:


Wybaczcie że sami musicie włączać linki, ale jak próbowałem ustawić w znacznikach to się nie pojawiało :< Od razu mówię że nienawidzę dużych pomieszczeń dlatego wszystko takie skromne. Te Kołodomki są takie słabe bo... nie wiedziałem co tam dać a nie chciałem żeby było pusto. Najbardziej jestem zadowolony z ogródka, sypialni i łazienki. Jak zacznę grać tą postacią to zrobię w Kołodomkach akcesoria do czarowania więc będzie tak... inaczej ;) Na razie proszę o komentarze :>

Sheila
26.11.2010, 18:50
No,mi się podoba. Nigdy nie grałam w ts1,ale tak sobie ją wyobrażałam :)No,jak by nie był to dom Meyley Cyrus czy jakoś tak to by było jeszcze lepiej. Niestety nie ocenię,bo tak jak mówiłam nigdy nie miałam jedynki,więc nie wiem jakie ma możliwości.

kovalenko14
28.11.2010, 21:37
Hmm co tu można powiedzieć nie lubię Miley Cyrus ale jeśli mam oceniać dom to powiem szczerze że mi się nie podoba
-jeśli chodzi o wejście to te kwiaty źle się prezentują na tle okna poprostu nie mogą być zastawiane.
-kolorystyka ścian jest źle dobrana np;sypialnia róż i żółć do siebie nie pasują nie będę już wymieniać bo tego jest dużo
-Jeśli chodzi o ogród to jest to tak zwany pustostan żadnych kwiatów oprócz przed wejściem.
Dom mi się nie podoba moja ocena to 3/10

Brutus
29.11.2010, 13:44
Bryła jest taka sobie. Dodałbym piętro. Rozkład pomieszczeń jest za skomplikowany. Ten płotek przed domem jest dość 'wieśniacki', ale może o taki efekt Ci chodziło. Już mógłby być ten czarny. Te kwiaty przed domem bym wyrzucił i zamienił na krzewy róż. Te za 100$ w roślinach. Przydałby się chodnik do domu. 5/10

Łazienka jest za ciasna i za niebieska. Lepiej byłoby tam dać jakieś jasne kafelki o prostych wzorach. Jak by się weszło do tej łazienki, to od razu skupiłoby się wzrok na podłodze, a nie o to chodzi prawda? Ten zielony dywanik przed prysznicem jest straszny. 6/10

Co do sypialni to mam takie fajne powiedzenie: "Każde krzesło z innej parafii", czyli każda rzecz wygląda inaczej, nic do siebie nie pasuje.No może tylko ten kwiat i przeszklona szafka. Nie wystarczy, że dwie rzeczy są żółte, aby do siebie. Często można znaleźć w internecie całe komplety, a maxis tez takie ma. Trzeba tylko je wykorzystać. 7/10

Kuchnia mi się nie podoba. Źle dobrane meble, dziwna podłoga. Ten bambusowy stół nijak pasuje do reszty, a ta tablica ze zdjęciami pasuje tam jak wół do karety. Ewentualnie takie coś do gabinetu, ale jak najbardziej wskazane do studia. Ten zielony stół i krzesła, to raczej do parku. 4/10

Kołodomki - czy nie lepiej byłoby zrobić zwykły, porządny ogród, a nie jakieś dziwaczne kołodomki? Są one dość puste i skromne, a w pierwszym krzesło znajduje się w skrzynce na kwiaty. 3/10

Salon to rozpacz. Różowy dywan i pomarańczowe ściany? Przy tej grze masz najtańsze i najbrzydsze krzesła. Nowoczesna szafka RTV i klasyczne biblioteczka (podoba mi się ta biblioteczka, chciałbym link). 5/10

Szopa mi się podoba, chociaż nie przypomina szopy. 9/10

39/70, czyli trochę ponad połowa.

caalam
03.12.2010, 19:10
boże, dom jest dla mnie za pospolity, już wiele podobnych widziałam. no i jeszcze te niedobrane kolory -.-

2,5