PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Cztery ¿ywio³y - ostateczne wyniki!


lithium
07.12.2010, 20:54
Dziêkujê wszystkim za udzia³, tak oto przedstawiaj± siê zajête miejsca:

PIERWSZE MIEJSCE
Ziemia - 13 punktów

DRUGIE MIEJSCE
Woda - 12,5 punktu

TRZECIE MIEJSCE
Powietrze - 11,5 punktu

CZWARTE MIEJSCE
Ogieñ - 8,5 punktu

Dzia³y zostan±, jednak usuniemy nietrwale tematy tam zawarte (na pami±tkê). Aczkolwiek nie bêdziecie mieæ do nich dostêpu, zostanie wam on zabrany wraz z kolorem nicka jutro po godzinie 17. Dlatego ENJOY póki mo¿ecie;p

Osoby ze zwyciêskiej dru¿yny (Ziemia) dostaj± w³asn± rangê w wybranym przez siebie kolorze LUB kolorowy nick, wedle uznania (skontaktujcie siê ze mn±, w zwi±zku z tym, któr± nagrodê wybieracie). JEDNAK¯E je¿eli chodzi o nick, takie kolory nie wchodz± w grê:
TAKI
TAKI
TAKI
TAKI

Prosi³abym te¿, aby te kolory nie by³y jako¶ bardzo zbli¿one do tych co wymieni³am wy¿ej (np. ja¶niejszy/ciemniejszy jeden odcieñ). Zreszt± wszystko mo¿na ze mn± ustaliæ.

To tyle og³oszeñ, dziêki wszystkim jeszcze raz, gratuluje zdobytych miejsc!

Chryzantem Z³ocisty
07.12.2010, 20:55
Gratulujê Ziemi i wszystkim dru¿ynom!
Zas³u¿yli¶cie na tak dobre wyniki,nie da siê ukryæ.
W ka¿dym zadaniu dali¶cie z siebie wszystko :)

Mam nadziejê,¿e zrobicie kolejn± edycjê konkursu jak najszybciej!

kalafjor
07.12.2010, 20:58
Gratulujê wszystkim i dziêkujê za g³osy na nas!:)

Vanitas
07.12.2010, 20:59
Bardzo dziêkujemy za wszystkie g³osy oddane na nasz± dru¿ynê we wszystkich zadaniach. Szczerze mówi±c nie spodziewa³em siê, ¿e wygramy ten konkurs. Naprawdê wasze prace by³y ¶wietne we wszystkich zadaniach. Mam nadziejê, ¿e we¼miemy udzia³ w nastêpnej edycji konkursu za jaki¶ czas. My¶lê, ¿e ka¿da z dru¿yn zas³u¿y³a na wygran± bo naprawdê ka¿dy ciê¿ko pracowa³ i w sumie ka¿dy w tym konkursie jest wygranym. Jeszcze raz dziêkujemy :). Chcia³bym tak¿e podziêkowaæ Cencie za poprowadzenie konkursu oraz naszej dru¿yny - jeste¶ niezast±piona :)

kalafjor
07.12.2010, 21:02
Bardzo chcia³bym jeszcze podziêkowaæ CENCIE za to, ¿e nie podda³a siê po zaistnia³ej sytuacji i do koñca poprowadzi³a konkurs! Dziêki Centa!:)

pensivelane
07.12.2010, 21:02
Gratulujê i dziêkujê za wszystkie g³osy oddane na Ziemiê :D
PS. a w ewentualnej kolejnej edycji dru¿yny bêd± mia³y stary sk³ad? czy zg³aszamy siê na nowo?

kalafjor
07.12.2010, 21:04
Imho je¶li bêdzie kolejna edycja.;) To nowe sk³ady, bo inni pewnie te¿ bêd± chcieli siê pobawiæ.:)

avenly
07.12.2010, 21:10
Gratulacje :)
I faktycznie, mo¿na jeszcze kiedy¶ zrobiæ kolejn± edycjê :)

ddo bwayo
07.12.2010, 21:15
Dziêkuje wszystkim za uczciw± rywalizacje i kupê dobrej zabawy :3
Dziêkuje te¿ wszystkim którzy g³osowali na nasz± prace c:

Gratulacje dla wszystkich dru¿yn, mam nadziejê, ¿e bêdzie druga edycja konkursu.

Wielebny
07.12.2010, 22:02
Najpierw chcia³bym pogratulowaæ zwyciêskiej dru¿ynie.
Widaæ by³o niezwyk³± staranno¶æ i zaanga¿owanie w Waszej twórczo¶ci i wygrana jak najbardziej Wam siê nale¿a³a.

Dziêkuje Cencie za pomys³ i prowadzenie konkursu.
Tego w³a¶nie forum potrzebowa³o i liczê na podobne innowacyjne pomys³y w przysz³o¶ci.


Dziêkuje równie¿ za uczciw± i ma³o konfliktow± rywalizacjê, byæ mo¿e spotkamy siê w wymieszanym sk³adzie w nastêpnej edycji, oczywi¶cie je¶li w ogóle konkurs doczeka siê nastêpnej ods³ony.

Volturia
07.12.2010, 22:43
Imho je¶li bêdzie kolejna edycja.;) To nowe sk³ady, bo inni pewnie te¿ bêd± chcieli siê pobawiæ.:)


Nawet nie wiesz z jak wielka checia ;)

gratki :)

Kamis
07.12.2010, 23:01
£ooo, gratulujê wszystkim grupom. Jak bêdzie kieeedy¶, kieeeeeedy¶ nastêpna edycja to siê chyba zg³oszê ]:>

Miyoki
08.12.2010, 00:02
Gratulujê zwyciêzcom :)
Pozosta³ym dru¿ynom te¿ ¼le nie posz³o.

Ogólnie ciekawy konkurs. Fajnie, ¿e mo¿na by³o sobie poogl±daæ pracê i g³osowaæ - mia³am zajêcie xD

Liv
08.12.2010, 11:04
W imieniu fantastic four (xD) z Powietrza dziêkujemy za uznanie dla naszych prac w postaci g³osów :) I za 3 miejsce! :D

Gratulacje dla zielonych ; D Mo¿e kiedy¶ bêdzie okazja do zemsty :D
Wielkie brawa za organizacjê konkursu! Centa wykona³a kawa³ dobrej roboty! Namêczy³a siê, popada³a sobie w depresje, ale da³a radê! :D
St±d uznanie dla niej, bo naprawdê trzeba mieæ mocne nerwy, ¿eby z Wami wytrzymaæ!

Master of Disaster
08.12.2010, 11:36
No nie mogê, wygra³a dru¿yna, do której nale¿ê :O Nie wiem, co powiedzieæ... Równie¿ dziêkujê za wszystkie g³osy oddane na Ziemiê. Ale mam poczucie, ¿e sama niewiele pomog³am :(

Avantys Impremia
08.12.2010, 14:36
( Wyg³aszam mowê ) hêhê... Gratulujê wszystkim dru¿ynom bowiem wszystkie wasze prace by³y idealne. Przejrza³am sobie temat, macie super rangi ( te¿ chce takie mieæ !!! ) Co jeszcze... nom gratulacje !

@vantys 1mpremia

.mirror
08.12.2010, 15:01
Gratulacjeeee xDDD

Jak bedzie nastepna edycja to sie z checia zglosze ^^

Mroczny Pan Skromno¶ci
08.12.2010, 17:21
W imieniu fantastic four
Fantastyczna Czwórka! :P
ciekawe czy kto¶ jeszcze o niej pamiêta :D
A tak serio - gratulacje dla wszystkich :) Trochê ¿a³ujê ¿e nie wzi±³em udzia³u, ale je¶li bêdzie kolejna te¿ raczej siê nie zdecydujê :D
Rangi niektórych osób wymiataj± ;)

d¿in.
08.12.2010, 17:24
Gratulacje dla Ziemii :)
a o co chodzi z fantastic four ? znam taki komiks...

Violet
08.12.2010, 18:42
Fantastyczna(fanatyczna)Czwórka ¿yje jeszcze


Gratki za wwszystkie g³osy i gratuluje tak¿e pozosta³ym dru¿ynn±

hellraiser
08.12.2010, 19:09
Gratulujê wszystkim dru¿ynom. Cieszê siê, ¿e mog³em patrzeæ na tak wspania³± bataliê z boku :D Wszystkie dru¿yny odwali³y kawa³ dobrej roboty, wszystkie prace by³y ¶wietne.
Szczerze powiem spodoba³a mi siê forma konkursu. Je¿eli bêdzie nastêpna edycja, to z wielk± chêci± siê zg³oszê, ale to stoi pod wielkim znakiem zapytania, jak tam bêdzie z wolnym czasem.
Jeszcze raz gratulujê.

Anique
08.12.2010, 19:58
Gratulacje. Co prawda pó³ konkursu przegapi³am. (Gdzie ja wtedy by³am? :|)
Ne wiem.
W ka¿dym b±d¼ razie bardzo gratulujê zwyciêskiej dru¿ynie. ;)

Wiktoria__07
09.12.2010, 16:24
Gratki dla wszystkich dru¿yn!!! ;p

tallje
09.12.2010, 16:47
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujê, nie ukrywam, ¿e przy niektórych pracach opad³a mi szczena, naprawdê ^-^
Bardz dziêkujê cence za konkurs i za wszystko, i mojemu S³It zespo³owi, kocham was misie <3