PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę sprzedać nieużywanego przedmiotu


Only E
17.12.2010, 21:42
Witam. Po raz kolejny dręczy mnie stary, błąd, który pojawiał już się u mnie w The Sims 2. Nie mogę usunąć przedmiotu, który nie jest używany. Przeprowadziłem się i wziąłem umeblowanie ze sobą(przeglądając forum dowiedziałem się, że to błąd). Problem pojawił się z krzesłem. Stół był otoczony 4 krzesłami, poodsuwałem krzesła i posprzedawałem wszystkie osobno, stół także. Zrestartowałem grę, aby dalej móc to robić(bo kursor się blokował przez wypakowanie przedmiotów ze starego domu). Nagle zobaczyłem, że zostało to stare krzesło od sprzedanego stołu i nie mogę go sprzedać. Stoi na środku pokoju, nie mogę nic z nim robić, sim nie może na niego usiąść, ale go omija, jak zwykłe krzesło. Nikt go nie używa, bo wszyscy śpią, postawiłem przed niego telewizor, ale sim dalej na to krzesło nie usiadł, oglądał TV na stojąco. Ktoś ma jakąś poradę? Może jest jakiś kod na usuwanie przedmiotów? :(

Liv
17.12.2010, 22:13
Konsola do wpisywania kodów, boolprop testingcheatsenabled true. Klikasz z wciśniętym shiftem na przedmiot, szukasz "Force Error"-> "delete". Masz po krześle (z tym, że nie dostaniesz za nie kasy).

Only E
18.12.2010, 07:34
Kurna, miałem na myśli taki błąd w The Sims 3, nie wiem czego temat wyskoczył mi tu, bo go parę razy próbowałem wrzucić w dział Problemy z The Sims 3. :/ Pomoże tu ktoś, czy lepiej wrzucić do działu The Sims 3, a ten zamkniemy?

Björk
18.12.2010, 07:43
Przeniosłam

Only E
18.12.2010, 08:54
Dzięki. Dodam, że nie ściągałem żadnych dodatków i nie używałem żadnych kodów. A sposób user'a Liv nie działa na ten przedmiot. :(

Björk
18.12.2010, 09:21
A moveObjects on i skasowanie nie działa?

Only E
18.12.2010, 09:33
A moveObjects on i skasowanie nie działa?

A co mam dokładnie robić? Bo Ja nigdy nie korzystałem z kodów w TS2 i TS3. Wciskam ctrl+alt+c wpisuję "moveObjects on", ale żadnych zmian, wszystko tak samo.

Vanitas
18.12.2010, 10:22
Musisz zaakceptować kod 'enterem'.
Jest jeszcze jeden sposób. Wciśnij ctrl+shift+c. Wpisz testingcheatsenabled true zatwierdź enterem. Z wciśniętym shiftem kliknij na krzesło i wybierz opcję 'usuń' czy coś takiego :).

Only E
18.12.2010, 14:13
Musisz zaakceptować kod 'enterem'.
Jest jeszcze jeden sposób. Wciśnij ctrl+shift+c. Wpisz testingcheatsenabled true zatwierdź enterem. Z wciśniętym shiftem kliknij na krzesło i wybierz opcję 'usuń' czy coś takiego :).

Aż tak zacofany nie jestem, żeby nie wiedzieć, że zatwierdza się je [enter]em. xD
Robiłem na dwa sposoby. "moveObjects on" - żadnych zmian w grze nie widzę, próbuję usunąć przedmiot w każdym trybie i dalej jest napisane, że "brak dostępnym interakcji". Przy "testingcheatsenabled true" są jedynie dwie opcje "Buduj/Kupuj na tej parceli", czyli praktycznie nie ma. Jak najadę na krzesło to obok kursora pojawia się przekreślone czerwone kółeczko(coś jak w znaku zakazu palenia :P).

E: Wyeksmitowałem rodzinę na dwa sposoby. Zawsze zostaje w domu to badziewiarskie krzesło. :( No trudno, zarobię i się wyprowadzę, i niech ktoś inny ma "kupę" na środku pokoju. :D